انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 6 تیر1403 - 6:11pm

پاسخ به موضوع  [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 428 , 429 , 430 , 431 , 432 , 433 , 434 ... 2776  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

binava نوشته است:
این دیگه چه قانون شکنیه !!این چه رسمیه!!! این اقا فیبر را برعکس زده 2 تا ستاره داره !!!!!!!!! من هیچی ندارم !!!! :((
پس ستاره های من کو ؟!!!!! :(
صرفا باید به پست های مفید ستاره داده بشه نه اینجوری پارتی بازی بشه !!!
تازه صبح ها من اولین نفر میام حاضری خودم را میزنم و میرم!!!! عجبناکه :ymdevil:
به نظرم کار این اقا مجید درسته خیلی هم درست کار کرده چون کلا سایت هم برعکسه :ymtongue: :ymdevil:

دوست عزیز بنده ادعائی در الکترونیک ندارم ولی با هر دستگاهی که شما دیدی کار کردم و میتونم بگم به اندازه ی سن شما اپراتور بودم ... :ymdevil:
وقت داشتی به پستهای بی محتوائی که من تا حالا دادم یه نگاه بنداز ...
اگه ستاره دوست داری به آقا حمید بگم ستاره های منو بده به شما آخه واسه من خیلی ارزش ندارن ... ;)
بقول یه بنده خدائی میگفت من به آسمون با این همه ستاره شبا پشت میکنمو میخوابم ...تازه ستاره های آسمون مجازی نیستن . ;)
با این حال بنده کوچیک همه ی بچه های باصفای انجمنم...
یا حق.

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 8:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
مجيد جان فاميل عزيز شما مطمئن هستی عکسی که از مدارت گذاشتی درسته آخه مگه امکان داره همه چى برعکس باشه نکنه فيبر رو برعکس چاپ کردى؟

والا من که سرم نمیشه بقول شما بیل میرم گارداش ...
به اون چاپ سیلکی دانشمند گفتم تاحالا مدارو روی فیبر زدی گفت آره منم گفتم حتما وارده دیگه ...
جالب اینجاست که پیش خودم فکر کردم چرا مهندس این پی سی بی 1 و 2 رو مثل هم گذاشته مگه نباید برعکس هم باشن و هی موقع مونتاژ مدارخودمو با عکس فیبرهای بچه ها مقایسه میکردمو میگفتم چرا مال من یجوریه ... :D =)) :)) راستی چرا موقعی که فیبرو گذاشتم کسی چیزی نگفت؟
ولی خوبه این اولین تجربه ی ما یه حالی به همه دادو یه دل سیر خندیدن ... YMWHISTLE X_X
ایشالا درستش میکنم حالا که فهمیدم مشکل کجاست یک دو سه حلش میکنم ...
آخه قطعاتی که گرفتمو با وسواس کامل گرفتم و از هر کدوم شاید بیشتر از 50 تا هم داشته باشم ایشالا ردیفش میکنم البته با کمک شما عزیزان ...

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 8:15am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
عیبی نداره آقا مجید ؛ خواستن توانستن است ، شما که هیچ آگاهی از الکترونیک نداشتی همین قدرش هم خیلی خوب کار کرد ی ! ولی نباید چهار تا کیت مونتاژ میکردی [-X یعنی هرچهارتا مداری که مونتاژ کردی برعکس هستن :-o کاش فقط یکی مونتاژ میکردی !
موفقیت از آن شماست برادر ، مونتاژت خوبه ، انشاا.. این دفعه مدارت بالا میاد برادر .. یاعلی @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 8:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

M0HS3N نوشته است:
سلام دوستان خسته نباشيد
بنده يه طرح براي جلوگيري از كلاهبرداري به ذهنم رسيد كه اينه دستگاه وقتي روشن شد يه صوت پخش كند_محتواي صوتي مثلأ اينه كه "اين مدار رايگان فلزياب متعلق به سايت فلزجو با نسخه دمو هستش مواظب باشيد اين دستگاه با قيمت بيش از 1ميليون نخريد و الأ سرتان كلاه رفته_جهت اطمينان و كسب اطلاعات بيشتر با شماره ايكس تماس بگيريد"
شماره ايكس مربوط به شماره مثلأ آقا حميد يا آقا مجتبي هستش _متن محتواي صوتي بالا به صورت مثال هستش آقا حميد ميتونين متن بالا رو به دلخواه ويرايش كنين طوري كه اندازه پخشش نزديك 5ثانيه باشه_اين متن رو تبديل به صوت ميكنين و اين فايل صوتي رو با برنامه مربوطش داخل فايل هگز نرم افزار قرار دهيد_فكر ميكنم اين طرح بسيار موثر باشد
با نظر كاربر asadof‏ عزيز تاحدودي موافق هستم_از دوستان عزيز ميخوام كه در اين مورد نظر و نقد و پيشنهاد بدن
موفق باشيد_باتشكر :-BD

سلام دوست عزیز و دوستان عزیز
مهندس حمید کارت دراومد :D :-J
این همه خط برنامه رو به زور چپوندی تو میکرو حالا باید یه فایل صوتی هم دیجیت کنی اضافه کنی!!!
دوست عزیز این کار حجم بالایی میطلبه و شاید اصلا شدنی نباشه و نیاز به تغییر کلی در مدار باشه
در ثانی به فرض شدنش هم باید از ورژن های بعدی این تغییر اعمال بشه که در اون صورت فروشندگان عزیز از همین ورژن 1.5 استفاده میکنند
با این روشها نمیشه کاری از پیش برد باید سواد مردم بالا بره و از i-) غفلت بیدار بشن تا شاهد همچین مواردی نباشیم =((

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 8:44am

سلام اساتید جواب ما رو هم بدید این سیم لوپ باید چی باشه ما جواب بگیریم به جز لیتز دیگه خسته شدیم پست گذاشتیم

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 10:38am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

binava نوشته است:
عجب چیزایی !!! mp3 وقتی ادم می خونه حال می کنه . مهندس من ستاره دیگه نمی خوام ولی اگر خواستی ترانه و صوت به مدار اضافه کنی ترانه بینوایی را به میکرو اضافه کن .جدا خیلی حال میده اندی بندری بخونه اپراتور هماهنگ با ترانه لوپ بگیره و با رقص حرکت کنه . جونم دستا بالا
اهنگ ها هم قابل تعویض باشه خوبه هر کی ترانه خودشو بکنه تو مدار

:-w

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 11:40am

محل اقامت: ناسوت
سلام و درود فراوان
asadof نوشته است:
سلام بله اقا رستم مدار مهندس حمید با اینکه 500 بار روشن رو خاموش گذاشته نه تنها کمکی برای جلوگیری از سو استفاده نشده بلکه به نفع کلاهبرداران حرفه ای هم شده من از اول هم گفتم 500 بار زیاده به نظرم 100 بار بیشتنر نباید باشه یا اینکه خودشون ایسی رو پروگروم کنند دیگه محدودیت نذارند و روی هر ایسی هم 100 تومان کم و کم بگیرند تا حداقل پول چایش هم دربیاد . من این چیزا رو می شنوم اعصابم خورد میشه مهندس جان تو را خدا حداقل یه فکری بکنید اگه راه نداره نمیشه پس کلا محدودیت رو بردارید بذار حداقل یکبار کلاهبرداری بشه.مرسی @};-

آقاي اسداف عزيز درسته كه از اول گفتيد كه 100بار بيشتر نبايد باشه ولي الان كار از كار گذشته و اگر اقا حميد همين كار شما را بكند ديگه فايده اي ندارد چون ديگه فايل ميكرو منتشر شده و تقريبا همه مخصوصأ كلاهبردارها اونو دارند ولي يه خبر بسيار خوب براتون دارم اينه اگه بعدأ نسخه جديد و باقابليتهاي بيشتر از اين مدار نسخه 1.5اومد اون وقت است كه اين طرح شما به كار مي آيد.
karajniaz نوشته است:
سلام دوست عزیز و دوستان عزیز
مهندس حمید کارت دراومد :D :-J
این همه خط برنامه رو به زور چپوندی تو میکرو حالا باید یه فایل صوتی هم دیجیت کنی اضافه کنی!!!
دوست عزیز این کار حجم بالایی میطلبه و شاید اصلا شدنی نباشه و نیاز به تغییر کلی در مدار باشه
در ثانی به فرض شدنش هم باید از ورژن های بعدی این تغییر اعمال بشه که در اون صورت فروشندگان عزیز از همین ورژن 1.5 استفاده میکنند
با این روشها نمیشه کاری از پیش برد باید سواد مردم بالا بره و از i-) غفلت بیدار بشن تا شاهد همچین مواردی نباشیم =((

آقاي karajniazعزيز_آقا حميد ديروز جواب بنده رو توي خصوصي دادند،خواستم اينجا بزارمش.اينهم جوابشون:
"سلام عزیز من ممنون از شما.
ولی امکان پخش صدای کلامی وجود نداره! هم باید مدار صوتی تغییر کنه و هم برنامه بسیار حجیمی داخل میکرو لازمه تا بشه کلام رو بصورت دیجیتالی درست کرد و ذخیره کرد و پخش کرد! وگرنه اتفاقا قبلا به ذهن خودمم رسیده بود.‎."‎اتمام.
بنده خيلي علاقه به الكترونيك دارم يه طرح و ايده در همين مورد توي ذهنم دارم كه فكر ميكنم يه كم سري و محرمانه هستش لازم نيس فايل حجيم ديجيت صوتي در برنامه بگنجد!و لازم هم نيس مدار صوتي و خود مدار تغيير كند!!فعلأ بيشتر توضيح نميدم.
آقاي karajniaz‏ همه ميدونيم كه اين مدار جديد انجمن براي هميشه نيس چون دايم نسخه هاي جديدتر با قابليتهاي بيشتر از هر مداري مخصوصأ اين مدار در آينده به وجود مي آيند_شايد در آينده آقا حميد تغييرات اساسي روي اين مدار اعمال نمايند كه مثلأ 2_3برابر قوي تر از نسخه قبلي باشد كه اينجاست كه اينجور راهكارها و طرح ها براي جلوگيري از سواستفاده و كلاهبرداري به كمك سازنده مي آيند!نظر شما تا قبل از به وجود آمدن نسخه جديد و مهم اعتبار دارد‎
موفق باشيد
بدرود

هرکه او رفت از ميان اينک فنا/چون فنا گشت از فنا اينک بقا

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 12:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بینوا جان یه شبه ارتقاء درجه پیدا کردی داداش :-o :-o میگم یه دوتا از اون ستاره هاتم بده به ما فقیر فقرا :)) :))

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 12:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

binava نوشته است:
... راهی نیست شبها تو اسمانها باید چندتاشو بگیرم ولی بهتره متوصل بشم به خدا شاید یه ستاره اصلی بهم بده :((

:D :D :D بینوا جان ستاره هارو حال کردی سرلشگر مملکت این همه ستاره نداره شما داری حالا برو برا خودت حال کن خدا آرزوت رو براورده کرد کاش ازش یه پرادو هم خواسته بودی:D :D :D

والا نمیدونم دوستان اینجا رو چی حساب کردند قراره اینجا اطلاعات علمی رد و بدل بشه نه این که حمید جان ترانه های در خاستی رو براتون تو ایسی بریزه :-w یه کم به خودتون بیایید

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 12:23pm

نفوذی های عزیز من توسط سربازان گمنام امام شناسایی شدم!! =))

درود به استاد حمید و سپاس بخاطر راهنماییهای بی دریغ ایشون...
شاید در این انجمن تنها کسی باشه مطلبی رو که گفتم درک کرده...

با حفظ احترام به همه اساتید @};-

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 12:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 428 , 429 , 430 , 431 , 432 , 433 , 434 ... 2776  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Majestic12 , parparvazsofi و 149 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure