انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 تیر1403 - 12:13am

پاسخ به موضوع  [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 429 , 430 , 431 , 432 , 433 , 434 , 435 ... 2776  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ایولا داری حاج حمید ... :YMPEACE: :YMAPPLAUSE:
خدائی بیشتر از حرکت دنده معکوس خودم با حرکت ستاره بارونت حال کردم ...
خداوکیلی یدونه ای... خوشم میاد که در همه ی زمینه ها آنلاین و بروزی ;) و ف نگفته میری فرح آباد و بر میگردی ...
خیلی کارت درسته خدائی...زنده باشی انشااله...
در پناه حق.

راستی دوستان عزیز اگه بخوام روی همین فیبرا مونتاژو انجام بدم باید چکار کنم ؟آخه اگه بخوام فیبرو ازرو مونتاژ کنم پس لحیم کاریها چجوری میشه ؟ راهی هست با همین فیبرا کارو به سر انجام رسوند یا نه باید برم دوباره فیبرو بزنم ؟

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 12:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه دوست عزیز این فیبر قابل استفاده نیست
بهتره یکی دیگه بزنی

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 2:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

میدونم این فیبر قابل استفاده نیست منظورم عین همین فیبره که هنوز روش مونتاژ نشده آخه عکس مدار چند تا از دوستانو دیدم که از سمت مس دار فیبر قطعات رو گذاشته بودن ...
میخوام بدونم اگه از این سمت مونتاژ کنم برای لحیم کاری باید چکار کنم ... از پشتش که لحیم نمیگیره اگر هم بشه لحیم کرد از کجا مطمئن بشم پایه ها با مس فیبر برخورد دارن یا نه ؟

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 2:31pm

سلام استاد حمید عزیز
استاد اگه وات مقاوت بیشتر از 1.4 وات باشه به نظرتون مشکلی داره

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 2:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

majid_famali نوشته است:
میدونم این فیبر قابل استفاده نیست منظورم عین همین فیبره که هنوز روش مونتاژ نشده آخه عکس مدار چند تا از دوستانو دیدم که از سمت مس دار فیبر قطعات رو گذاشته بودن ...
میخوام بدونم اگه از این سمت مونتاژ کنم برای لحیم کاری باید چکار کنم ... از پشتش که لحیم نمیگیره اگر هم بشه لحیم کرد از کجا مطمئن بشم پایه ها با مس فیبر برخورد دارن یا نه ؟

درود به دوستان
مجید جان اون عکسها برای فیبر دورو هست که دوستان استفاده کردند جهت نویز گیری بیشتر ولی فیبر شما تک رو هست که متاسفانه هر 4 تا فیبرتان بی استفاده است @};-

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 2:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فیبر دورو چطور میشه زد یعنی باید هر دو رو عین هم و قرینه ی هم باشن یعنی باید چاپ دقیقا دو طرف مدار و قرینه ی هم باشه ؟ نمیشه دو تا از این فیبرا رو پشت به پشت بهم چسبوند ؟ :D
آخه برای اینکه مثلاتمیزتر در بیاد 35 هزار تومن دادم با چاپ سیلک برام روی 4 تا فیبر زد حالا بماند که 10 هزار تومنم دادم واسه فیبرا X_X
اگه نشه کاریش کرد چند تا از استا کارای قل چماغمو میفرستم سر وقت چاپ سیلکیه :-w :-ss میگم خودش ردیفش کنه ... بمنچه من که وارد نبودم خودش باید حواسش میبود ... =))

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 2:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد کیا نوشته است:
دوستان خواهش میکنم راهنمای بفرمائید سوال من داره تکراری میشه چندین باره میپرسم چرا من در جامپر بین دو خازن و لپ یک و دو سر مقاومت 13 و 14 و مقاومت 4 جریان 11/89 ولتی. دارم. لطفا جواب دهید

البته دوست خوبمون جواب سوال شمارو دادن.ولی گویا من متوجه شدم شما درست ولتاز گیری نمیکنی
ولتاز 5 و 12 که مشخصه بین شاسی وخروجی هر کدوم از رگلاتورهاست.یعنی منفی ولتمتر باید به شاسی بخوره و مثبت ولتمتر به خروجی رگلاتور 12 ویک بار هم رگلاتور 5
درمورد ولتاز 9.5 ولت شما نباید دوسر مقاومت رو ملاک ولتازگیری قرار بدین.باید مثل بالا منفی ولتمتر به منفی سیستم ومثبت ولتمر رو به محل تلاقی دومقاومت بدین تا ولتاز درست مشخص بشه.موفق باشی

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 3:22pm
مدیر کل
مدیر کل

meisam121 نوشته است:
سلام استاد حمید عزیز
استاد اگه وات مقاوت بیشتر از 1.4 وات باشه به نظرتون مشکلی داره

اولا 1.4 وات نداریم و 1/4 ( یک چهارم = 0.25) وات منظور هست! در ثانی وات بالاتر مقاومت اشکالی نداره جز اینکه بزرگتر و گرانتره.

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 3:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان خسته نباشید . امیدوارم عیدانه مهندس حمید برای سال نو ورژن جدید و بهینه شده نرم افزار باشه .
دوستان چرا نتایج کار روی زمین و در شرایط واقعی رو منتشر نمیکنید :-W .
مدت زمان زیادی از زمان انتشار مدار گذشته :!! و فکر میکنم اکثر کاربران در شرایط واقعی کاوشهای زیادی با این مدار انجام دادن . ولی چرا نتایج و اعلام نمیکنند . الله و اعلم :-!
امیدوارم کاربران با بیان تجربیات خود در کاوش ها و تستهای واقعی به پیشبرد پروژه کمک فرمایند . @};-

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 3:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من هر چی فکر میکنم نمیفهمم دقیقا الان مشکل کجاست آخه هر جور به مدار نگاه میکنم میبینم دقیقا همه ی موارد رعایت شده و پایه های مثبت و منفی توی مدار دقیقا عین تصویر اصلی هست فقط انگار از توی آیینه داری به مدار نگاه میکنی جالب اینجاست که موقع ولتاژ گیری 12 و 9.5 هم ولتاژ ها تقریبا درست بود ...
الان با قرینه شدن مدار من مشکلی که پیش اومده کجای مدار هست ؟مثبت و منفی ها که دقیقا سر جاش هست انگار من یه پی سی بی جدید طراحی کردم دیگه :D واقعا نمیفهمم مشکل کجای کار هست اگه ممکنه مهندس حمید عزیز یا اساتید محترم انجمن یه محبت کنن بفرمایند با قرینه شدن فیبردقیقا مشکل کجای مدار پیش میاد
در پناه حق.

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 3:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 429 , 430 , 431 , 432 , 433 , 434 , 435 ... 2776  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Radvi , vahidtiger و 88 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure