انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 مهر1403 - 4:12pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آرتين جان

داداش @};- @};-
تغييرات:

اول ولوم 25 كيلو كه همون ولوم تنظيم دستگاه هست رو عوض كنين و جاش ولوم 100 كيلو بزنين چون با 25 كيلو آيسي 4013درست عمل نميكنه وهمچنين خازن c4 رو عوضش كنين وجاش خازن 2.2nf بزنين تا آيسي 4013 در رنج مناسب كار كند
بعد ولوم مولتي ترن 100 كيلو وصل كنين و همچنين يك خازن 3.3 پيكو عدسي از پشت فيبر با خازن c25 موازي كنين اين خازن باعث ميشه كه بعد از سنس فلز صدا زودتر قطع بشه(مهم)
يك كليد سلكتوري هم به جاي مقاومت 18 كيلو جلوي 358 وصل كنين بدين صورت كه از نقطه a يك سيم به وسط كليد سلكتوري وصل و به پايه هاي بغلي كليد سلكتوري هم به ترتيب 18 و 15و 10و 5.6 كيلو وصل كنين وسر ديگر مقاومتها رو به هم وصل كرده وبا سيم به اونيكي نقطه كه b هست وصل كنين كه وقتي كليد روي 5.6 باشد بيشترين برد رو خواهيد داشت
در مورد باتري هم از 24 ولت استفاده كنين
لوپ هم 17 دور سيم 0.7 كه دور دو ميخ به فاصله 180 سانت پيچيده ميشه
تنظيمش به اين صورته كه ولوم 100 كيلوي تنظيم دستگاه رو در وسط بزارين وبعد با ولوم مولتي ترن بازي كنين تا سنس كنه هرچه ولوم دستگاه و ولومولتي ترن در ناحيه مناسب باشند برد بيشتر ميشه ;) :D

چهارشنبه 30 مرداد1392 - 7:56pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ali222 نوشته است:
علیک سلام :x
xxxxxxxxxxxxxxx

علی اقا علیک سلام ، دوست عزیز خواهش کردم ، متوجه نشدین ؟ از تمام دوستان انتظار دارم که باهم ، مثل برادر باشن ، اقا ناصر تشکر داداش ، خدا خیرت بده

چهارشنبه 30 مرداد1392 - 8:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا ناصر دست شما درد نکنه . بنده به نوبه خودم هم تشکر می کنم و هم عذرخواهی
علی22 حرفتون واقعا نابجا و.... بود .

چهارشنبه 30 مرداد1392 - 8:38pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
از دوستان و بزرگواران خواهش میکنم که اگه واقعا دوست دارن این تایپیک به جایی برسه صمیمانه کارشونو در کنار هم ادامه بدن @};-

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

چهارشنبه 30 مرداد1392 - 8:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نمیدونم که تواین چندصفحه چه اتفاقهایی افتاده امابنظرم نتیجه خوبی داشته واگه این فلزیابوبزاریم کناردوستی دوستانم تواین تایپیک پابرجامونده که ازهرچیزی ارزشش بیشتره برای همه ارزوی توفیق دارم

چهارشنبه 30 مرداد1392 - 9:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

naser1 نوشته است:
سلام آرتين جان

داداش @};- @};-
تغييرات:

اول ولوم 25 كيلو كه همون ولوم تنظيم دستگاه هست رو عوض كنين و جاش ولوم 100 كيلو بزنين چون با 25 كيلو آيسي 4013درست عمل نميكنه وهمچنين خازن c4 رو عوضش كنين وجاش خازن 2.2nf بزنين تا آيسي 4013 در رنج مناسب كار كند
بعد ولوم مولتي ترن 100 كيلو وصل كنين و همچنين يك خازن 3.3 پيكو عدسي از پشت فيبر با خازن c25 موازي كنين اين خازن باعث ميشه كه بعد از سنس فلز صدا زودتر قطع بشه(مهم)
يك كليد سلكتوري هم به جاي مقاومت 18 كيلو جلوي 358 وصل كنين بدين صورت كه از نقطه a يك سيم به وسط كليد سلكتوري وصل و به پايه هاي بغلي كليد سلكتوري هم به ترتيب 18 و 15و 10و 5.6 كيلو وصل كنين وسر ديگر مقاومتها رو به هم وصل كرده وبا سيم به اونيكي نقطه كه b هست وصل كنين كه وقتي كليد روي 5.6 باشد بيشترين برد رو خواهيد داشت
در مورد باتري هم از 24 ولت استفاده كنين
لوپ هم 17 دور سيم 0.7 كه دور دو ميخ به فاصله 180 سانت پيچيده ميشه
تنظيمش به اين صورته كه ولوم 100 كيلوي تنظيم دستگاه رو در وسط بزارين وبعد با ولوم مولتي ترن بازي كنين تا سنس كنه هرچه ولوم دستگاه و ولومولتي ترن در ناحيه مناسب باشند برد بيشتر ميشه ;) :D

ناصر خان انگار متنای بنده تاثییر گذار بوده :D -- اگه پستهای بنده رو خونده باشین همیشه بخاطر رفتار خاص شما و صداقت شما صحبت کردم

شما رو ارجاع میدم به تایپیک چنس که اونجا قبلا نوشتم

خوبه که متوجه کار بدت شدی - این کاربرا چیزی جز صداقت نمیخوان - من اصلا sx رو نمیسازم اگه اومدم اینجا و حقایق رو در موردت

گفتم فقط به خاطر این جوونا بود - امید بیشتر کاربرا به اساتید این سایته اگه امیدشون رو نا امید کنین دیگه چیزی ندارن

به هر حال دوستان خوبم نه من نه هیچکس دیگه نمیتونه تایید کنه این همون تغییراته

و در اخر از همه عزیزان پوزش میخوام -به بزرگی خودتون ببخشید( متنای بنده رو ویرایش نکنین این خودش توهین به حساب میاد بهتره پاک بشه تا ویرایش)

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

آخرین بار توسط kooroshxfx در چهارشنبه 30 مرداد1392 - 10:44pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 30 مرداد1392 - 10:03pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ناصر جان ، قبلا اقای کرمی گفته بود که این دستگاه به املاح و سفال حساسه ، ایا این رو هم تست گرفتین ؟ تو حرکت با لوپ 1*1 ، بالانس دستگاه بهم نمیخوره؟ و بوق الکی نمیزنه ؟با لوپ 50 هم تست گرفتین ؟ تشکر از همکاری جنابعالی و دیگر دوستان عزیز

چهارشنبه 30 مرداد1392 - 10:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

roshik نوشته است:
نمیدونم که تواین چندصفحه چه اتفاقهایی افتاده امابنظرم نتیجه خوبی داشته واگه این فلزیابوبزاریم کناردوستی دوستانم تواین تایپیک پابرجامونده که ازهرچیزی ارزشش بیشتره برای همه ارزوی توفیق دارم

روشیک جان چیز خاصی نبود

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

چهارشنبه 30 مرداد1392 - 10:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kooroshxfx نوشته است:
roshik نوشته است:

روشیک جان چیز خاصی نبود

خوب خداروشکر
دوستان برگردیم روبحث اصلیمون بنظرم باید فرکانس نوسانسازمدارروی 140هرتزتنظیم شده باشه که حدسم اینه که این فرکانس پایین درسته که نفوذپذیری سیگنالودرزمین زیادمیکنه اماتاحدودزیادی حساسیت مداربه فلزطلاروکاهش میده بنابراین بایدفرکانس بالاتری تنظیم بشه که این دوراباهم نتیجه بده کسی دراین موردوروی این مدارتجربه ای ویانظری داره

چهارشنبه 30 مرداد1392 - 10:41pm
مدیر کل
مدیر کل

ارتین عزیز مسئولیت این تاپیک و تاپیک های دیگه با شماست الان دارم نیم ساعت پستهایی که شما ویرایش کردین رو حذف میکنم لطفا کسانیکه باعث میشن جو انجمن رو خراب کنند و به همدیگر توهین میکنن رو دستور اخراج بدین .
و از این ببعد توهین ببینم کاربر خاطی به مدت یک هفته در مرحله اول و در مرحله دوم یک ماه و درمرحله سوم 6 ماه اخراج میشود . لطفا احترام همدیگر رو داشته باشین و به هم کمک کنین .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 30 مرداد1392 - 10:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: حسين رشاد و 97 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure