انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 6 مهر1403 - 2:08am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 23  بعدی
 یک فلزیاب با برد 4 متر 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

;;)

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 25 دی1392 - 8:00pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آقا مهدی ممنون که به فکر دوستان انجمن هستی امیدوارم موفق باشی.
راستی قرار بود کیت مونتاژ شده دستگاهها با قیمت مناسب هم قرار بدین اینجا خبری نشده؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 1 بهمن1392 - 11:56am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
چشم استاد باید با مهندس دراین مورد به توافق برسم که چه قیمتی بتونم بگیرم ازش ، ولی میدونم که کیت رو هم داخل مواد میریزه و تحویل میده ، هرچند مدار خیلی راحت جمع میشه و عملکرد فوق العاده ساده ای داشته و هرکسی میتونه دستگاه رو راه بندازه ، چشم استاد هرکس خواست من درخدمتم براش تهیه میکنم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 1 بهمن1392 - 12:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mostafa_s نوشته است:
دوستان اينجا يک انجمن علمي هستش و به هيچ عنوان بنده قصد جهت تبليغات وارد اين مجموعه نشدم. و فقط قصد تبادل اطلاعات رو دارم. به علت اينکه پي سي بي اين مدار فعلا آماده نيست از مدار اطلاعات نمي تونم بزارم. عکسشم در پاسخ بعدي قرار ميدم.
فيلم بعدي در زمينه مدار دلتاپالس و تغييراتش هستش که براتون قرار ميدم و از اينجا ميشه متوجه شد که قصد تبليغات ندارم چون نقشه اين مدار رو همه داريد:
http://www.aparat.com/v/4rvSo
شاید بعضی از دوستان نام کاربری من رو قدیما در بعضی انجمن های دیگه یشناسن به هر حال من ميتونم اطلاعات خوبي در زمينه فلزياب هاي پالسي و ردياب قرار بدم . و یکی از دوستان فعال در سایت فلزجو از من دعوت کردند تا در سایت فعالیت داشته باشم.

این که کیت دلتا پالسه

چهارشنبه 2 بهمن1392 - 11:52am
مدیر سایت
مدیر سایت

شما چطور کیتش رو دیدید ؟

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 2 بهمن1392 - 12:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

تو فیلمی که گذاشته اقا مهدی

یکشنبه 6 بهمن1392 - 5:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا مهدی اگه امکانش هست به آقا مصطفی بگید یه فیلم از دستگاه رکتور 1000 بزاره

یکشنبه 6 بهمن1392 - 5:15pm
مدیر سایت
مدیر سایت

mahditala نوشته است:
آقا مهدی اگه امکانش هست به آقا مصطفی بگید یه فیلم از دستگاه رکتور 1000 بزاره

دوست گرانقدر من باسلام
اولين پست در اولين صفحه آدرس فيلم آپارات مربوط به ركتور 1000 هست كه بنده هم همين دستگاه رو از مهندس عزيز مصطفي گرفتم و تست كردم ، به نسبت قيمت كار راه بندازه ؛ بستگي به بزرگي جنس و قدمت جنس داشته تا عمق بيشتري رو بزنه ، بعضي كسايي كه سيستم رو خريداري كردن نتايج خوبي تا 2 متر مفيد گرفتن كه به مهندس اعلام كردن ، ثبات خيلي خوبي داشته ، و براي عمق بالا بايد از لوپهاي 60 سانت به بالا استفاده كرد ، براي همين دستگاه رو مهندس فقط با يك كابل رابط و يك كوئل يك دريك تحويل ميده و ساخت دسته و انواع لوپ با اندازه هاي متفاوت با خود تهيه كننده بوده ..موفق باشيد @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 6 بهمن1392 - 12:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب دوست عزیز حداقل نقشه رو میذاشتید به نظر من بیشتر شبیه دلتا پالسه 3 هستش کاش شماتیک رو هم میذاشتید تا مشخص بشه دستگاه ارزش داره یا نه با فیلم هیچی معلوم نمیشه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 11 بهمن1392 - 2:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ما چند ماه پیش یه دستگاه دست ساز خریدیم .طرف برامون رو هوا با لوپ 50 یه فلز و تست کرد 80 سانت میزد.طرف مارو تحریک کرد گفت فلز قدیمو 1.50 میزنه.ما هم ورداشتیم و چندین هفته رفتیم بیرون .یه شب یه کاسه تو 70 سانت پیدا کردم.دیروز داشتم تست میکردم.دیدم اصلا این امواج یا همون پالس های دستگاه نهایت 80 سانت میزنه و بیشتر از اون نمیونه سنس کنه حتی فلز 2 متری.بعد از تست انگار اب یخ ریختن روم.حالا خدایی یکی این رکتر 1000 رو تست زیر خاک با فلز جدید بکنه.شاید گره از کارمون باز شه.خدارو چه دیدی.شاید خوب بود.خریدیم

چهارشنبه 23 بهمن1392 - 10:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , portegal , Radvi و 252 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure