انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 11 مهر1403 - 12:01am

پاسخ به موضوع  [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 104  بعدی
 فلزیاب BRN 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
با لوپ 28 سانتی 2 اهمی مدار رو تست کردم سینی 35 سانتی رو از 70 سانتی میزنه بنظرتون بردش کم نیست؟

پنج شنبه 23 خرداد1392 - 4:18pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sami222 نوشته است:
سلام دوستان
با لوپ 28 سانتی 2 اهمی مدار رو تست کردم سینی 35 سانتی رو از 70 سانتی میزنه بنظرتون بردش کم نیست؟

سلام
سامی جان دقت کن

نتایج تست با کویل 19 سانت
سکه 50 تومنی = 25 سانت
سینی استیل 30*40 = 1 متر
فیبر مسی 6*6 = 37 سانت

یک چیز دیگه روی فیبر یک پتانسیومتر مولتی ترن هست که برای تنظیم کویل و لوپ استفاده میشه که برای هر کویل با قطر متفاوت باید این پتانسومتر را تنظیم کنید
این هم بگم که نسبت به خودش خداییش کاربردی هست
در مورد فلزات غیر مغناطیس شونده هم بگم که
نتیجه تست با کویل 19 سانت
سینی روی 60*60 = 60 سانت
النگو = 30 سانت

با کویل 25 سانت
سکه 50 تومنی = 35 سانت
سینی استیل 30*40 = 130 سانت
فیبر مسی 6*6 = 48 سانت

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

پنج شنبه 23 خرداد1392 - 4:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شهریار جان درسته لطفا مشخصات دوتا لوپ 25 سانت و 19 سانتی که گفتی رو کامل بگو. ممنون

پنج شنبه 23 خرداد1392 - 6:09pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

شهریار جان نتایج شما خیلی خوب و حتی نزدیک به دلتاپالس بنظر میرسه! اگر اینجور باشه و بتونی لوپ 1 در 1 رو براش در نظر بگیری تا 3 متر هم باید بتونه بزنه! :-?

پنج شنبه 23 خرداد1392 - 6:30pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان وقت همه بخیر
اینم عکسی از مدار مونتاژ شده هم روی فیبر و هم پشت فیبر .
لطفا راهنمایی بفرمائید:
یاعلی مدد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 23 خرداد1392 - 7:18pm
مدیر سایت
مدیر سایت

shahriyar نوشته است:
sami222 نوشته است:
سلام دوستان

سلام
سامی جان دقت کن

نتایج تست با کویل 19 سانت
سکه 50 تومنی = 25 سانت
سینی استیل 30*40 = 1 متر
فیبر مسی 6*6 = 37 سانت

یک چیز دیگه روی فیبر یک پتانسیومتر مولتی ترن هست که برای تنظیم کویل و لوپ استفاده میشه که برای هر کویل با قطر متفاوت باید این پتانسومتر را تنظیم کنید
این هم بگم که نسبت به خودش خداییش کاربردی هست
در مورد فلزات غیر مغناطیس شونده هم بگم که
نتیجه تست با کویل 19 سانت
سینی روی 60*60 = 60 سانت
النگو = 30 سانت

با کویل 25 سانت
سکه 50 تومنی = 35 سانت
سینی استیل 30*40 = 130 سانت
فیبر مسی 6*6 = 48 سانت

شهريار جان اين نتايج واقعاً خوبه و همچين دستگاه كوچيك و جم و جوري براي كار در مكانها و بعضي شرايط خيلي كارايي داره ، مثلا وقتي باردياب جايي رو حفاري كرديدم و به يك متر آخر عمقي كه گرفتيم رسيديم بايد بيل به بيل خاك هاي برداشت شده رو با اين دستگاه تست كنيم شايد فلز كوچيك باشه و از ديدماه پنهان بشه و نتونيم پيداش كنيم و اين روشي كه گفتم اصولي ترين روش براي پيدا كردن اجسام ريز بوده ؛ بهرحال نتايج خوبي بوده سپاس برادران عزيزم @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 23 خرداد1392 - 8:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان وقت همه بخیر
اینم عکسی از مدار مونتاژ شده هم روی فیبر و هم پشت فیبر .
لطفا راهنمایی بفرمائید:
یاعلی مدد

سلام بینا جان شما اول از همه اون پتانسومتر را که برای تنظیم کویل هست با مولتی ترن تعویض کن داداش . حتما . بازم مشکلی داشتی بگو

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .

جمعه 23 خرداد1392 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sami222 نوشته است:
شهریار جان درسته لطفا مشخصات دوتا لوپ 25 سانت و 19 سانتی که گفتی رو کامل بگو. ممنون

سلام
ببینید من هر دو کویل را بصورت تخت و با سیم نمره 6 و اهم 2 پیچیدم البته پیچیدن کویل تخت کمی سخته ولی نتیجه خوبی میده موفق باشی

جمعه 23 خرداد1392 - 12:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول:
ببینید من هر دو کویل را بصورت تخت و با سیم نمره 6 و اهم 2 پیچیدم البته پیچیدن کویل تخت کمی سخته ولی نتیجه خوبی میده موفق باشی

ممنون میشه نحوه پیچیدنش رو توضیح بدین اومدم پچیچم هرکاری کردم نشد!!! سیمم 0.65 هست ولی بصورت دسته ای پیچیدم با تنظیمات سینی استیل 35 سانتی رو با لوپ 28 سانتی تو 75 سانت میزنه. یه راهنمایی مختصر و مفیدی بفرمایید که چطوری لوپ تخت بپیچیم منتظریم شهریار خان :D

جمعه 23 خرداد1392 - 12:15am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sami222 نوشته است:
نقل قول:

ممنون میشه نحوه پیچیدنش رو توضیح بدین اومدم پچیچم هرکاری کردم نشد!!! سیمم 0.65 هست ولی بصورت دسته ای پیچیدم با تنظیمات سینی استیل 35 سانتی رو با لوپ 28 سانتی تو 75 سانت میزنه. یه راهنمایی مختصر و مفیدی بفرمایید که چطوری لوپ تخت بپیچیم منتظریم شهریار خان :D

یک راهنمایی برای پیچیدن کویل تخت
شما یک تخته را برای پیچیدن گیر بیار و یک دایره به اندازه قطر کویلت بکش وسطش را پیدا کن یک میخ بزن و دور تا دور اون دایره را هم به فاصله نیم سانت نیم سانت میخ بزن بعد بیا و از این چسب دو طرفه ها را از تزیینات اتوموبیل بگیر که 5 سانت پهناش باشه و از پشت میخ شروع کن به چسبوندن اون چسب دوطرفه . دور تا دور اون میخها
این کار واسه اینه که شما وقتی سیم را میپیچی به اون چسب بچسبه و سعی کن 3 دور یکبار سیمها را با چسب قطره ای یا حرارتی بچسبونی

جمعه 23 خرداد1392 - 12:31am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 104  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: behzad1363 , teacher12 و 153 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure