انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 11 مهر1403 - 12:06am

پاسخ به موضوع  [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 104  بعدی
 فلزیاب BRN 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این عکس هم شاید بدرد بخوره

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

جمعه 23 خرداد1392 - 12:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
این دومین مداره بی ار ان نمیدونم چرا مربع نشون میده این ال سی دی. همه کارایی که اقا شهریار گفتو انجام دادم.اما نشد.نمیشه راهی باشه تا میکرو رو امتحان کرد ته ببینم درست پروگرام شده یا نه .من شنیدم با ال ای دی میشه گذاشت سره راهه میکرو اگه هی روشن خاموش بشه میشه فهمید اطلاعات سند و ریسیو میشه.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

جمعه 24 خرداد1392 - 11:57am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد نوشته است:
این دومین مداره بی ار ان نمیدونم چرا مربع نشون میده این ال سی دی. همه کارایی که اقا شهریار گفتو انجام دادم.اما نشد.نمیشه راهی باشه تا میکرو رو امتحان کرد ته ببینم درست پروگرام شده یا نه .من شنیدم با ال ای دی میشه گذاشت سره راهه میکرو اگه هی روشن خاموش بشه میشه فهمید اطلاعات سند و ریسیو میشه.

سلام
شما برای اون مقاومت 1 کیلو پتانسومتر 5 کیلو گذاشتی
باید بعد روشن کردن اونا تنظیم کنی تا نوشته ها بیاد
در ضمن کلید روشن خاموش نور ال سی دی را بزار
میکرو هم که خیلی راحت پروگرم میشه

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

جمعه 24 خرداد1392 - 12:11pm
مدیر سایت
مدیر سایت

مهندس شهریار سلام
آیا تا بحال ولتاژ ماسف رو زیادتر کردید تا ببینید افزایش برد تا چه اندازه بالاتر خواهد رفت ؟ یا اصلا امکان این کار هست ؟ متشکرم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 25 خرداد1392 - 11:59am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

shahriyar نوشته است:
bina نوشته است:
سلام دوستان وقت همه بخیر
اینم عکسی از مدار مونتاژ شده هم روی فیبر و هم پشت فیبر .
لطفا راهنمایی بفرمائید:
یاعلی مدد

سلام بینا جان شما اول از همه اون پتانسومتر را که برای تنظیم کویل هست با مولتی ترن تعویض کن داداش . حتما . بازم مشکلی داشتی بگو

سلام دوستان
آقا شهریار یعنی فقط مشکل از مولتی ترنه ؟ آخه وقتی روشنش میکنم هیچ نوشته ای توی ال سی دی نمیاد و با چرخوندن پتانسیومتر فقط مربعها کم نور و پرنور میشن%
یاعلی مدد

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 25 خرداد1392 - 2:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شهریار جان درسته اون پتاسمتر 1 کیلو فقط نوره صفحرو کم وزیاد میکنه.من از کسی پرسیدم گفت بایدr14 حذف بشه عنی مستقیم به زمین وصلش کن. 90% حله حالا باد امتحان کنم

شنبه 25 خرداد1392 - 2:49pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در ضمن اینم گفت:
قتی کار لحیم کاری تموم شد حتما وحتما وحتما پشت فیبر(قسمت مسی) رو بایه مسواک و اب تاید(پودر رخت شویی)قشنگ بشور مخصوصا پایه های لحیم شده ی سوکت ال سی دی ومدار ارتیاطی اونا با ایسی چون روغن لحیم ناشی از لحیم کاری باعث ایجاد اتصال کوتاه بین پایه های ال سی دی میشه وتاید(پودررخت شویی)باعث شستن واز بین بردن این چربی ها میشه (سه چهار تامدار ال سی دی ساختم همه شون تا این کار رو نکردم راه نی افتادن یاراه افتادن ولی بعد ازمدت کوتاهی علایم عجیب غریبی روی ال سید دی نشون دادن

شنبه 25 خرداد1392 - 3:10pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستانی که فکر میکنن میکروشون پروگرام شده ولی رو lcd چیزی ندارن باید بگم یه راه ساده که بفهمی میکرو پروگرام شده اینه که وقتی هرکدوم از کلید هارو بزنی باید صدای تق از بلنگو شنیده بشه (البته اگه مدارتون مشکل دیگه ای نداشته باشه!)

شنبه 25 خرداد1392 - 5:26pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

محمد نوشته است:
شهریار جان درسته اون پتاسمتر 1 کیلو فقط نوره صفحرو کم وزیاد میکنه.من از کسی پرسیدم گفت بایدr14 حذف بشه عنی مستقیم به زمین وصلش کن. 90% حله حالا باد امتحان کنم

ببخشیدا محمد جان شما نه به اون سوالاتی که از بنده میکنین و با حوصله جواب شما رو میدم و نه به این نقل قول شما از یک فرد بیسواد! عزیزم پتانسیومتر برای تنظیم کنتراست ال سی دی لازمه! در ضمن نور هم با کنتراست فرق داره! نور پشت زمینه که با پایه 15 و 16 کنترل میشه رو میگن نور یا بک لایت. اون مقاومت ولی برای کنتراستش هست. من با این ال سی دی ها زیاد کار کردم و اتفاقا موقع تنظیم بهترین اهمش همون حدود 1 کیلو هست که کمی هم بستگی به ال سی دی شما داره. پس گذاشتن پتانسیومتر 5 کیلو یا اگر موجود باشه 2 کیلو بهترین کار ممکن هست و این مساله در مورد تمام مداراتی که از ال سی دی مشابه استفاده میکنن صدق میکنه.

یکشنبه 25 خرداد1392 - 12:23am
مدیر سایت
مدیر سایت

برادرا شاگرد خوبی باشید ، مهندس ما داره زحمت زیادی میکشه تا مارو موفق به داشتن سیستمهای کارآمد کنه ، پس شاگرد خوبی باشیم . @};- @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 26 خرداد1392 - 7:41am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 104  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: behzad1363 , Farshad123 , Google , teacher12 و 153 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure