انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر1403 - 1:47pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 247 , 248 , 249 , 250 , 251 , 252 , 253 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
این جور ک پیداس مهندس حمید حسابی از همه دل خور شده.والا من ک مدارم رو منتاژ کردم اما متاسفانه کار نکرد و در حال عیب یابی هستم.اما دوستانی ک مدارشون رو ساختن الان هم دارم میرن کاوش ازشون هم خبری نیست تا زمانی ک موضوع جدید مطرح بشه در خاست میکنم ب اندازه 5 درصد وقت گران بهایی ک حمید اقا صرف ساخت این مدار کردن و بدون هیچ منتی ب ما دادن رو صرف کنن تا هم خودشون به نتیجه بهتری برسن هم موجب دلخوری اقا حمید نشن.عزیزان خوب میدونن هیچ کس این روز ها صاف نیس چ برسه تو این کار حالا ی نفر اومده تمام اطلاعاتش رو در اختیار ماگذاشته ما قدر نمیدونیم.حتما باید بفروشن تا واسه ش تلاش کنین؟؟؟؟ X(
بیاد دست از این رقابت های الکی ک این میخات اون رو ضایع کنه اون میخات حال این رو بگیره بر داریم ب پیشرفت پروژه کمک کنیم مصرف کننده نباشیم. :D
ما این همه در کنار هم تا این جا اومدیم این همه یاری خدا کمک فراوان اقا حمید ب این جا رسیدیم جایی ک فروشندگان میان تا این انجمن رو از هم بپاشن این یعنی خیلی پیشرفت داشتیم.پس خرابش نکنیم.
ب امید این ک پیشرفتی داشته باشیم ک خاری باشه ب چشم رقیبان :ymhug: :ymhug:
@};-

یکشنبه 11 بهمن1393 - 1:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

quester نوشته است:
amiri11 نوشته است:
اینجا را هم بررسی کن ببین اتصالی داری یا نه :-?

سلام . فاصلشون بیشتر از نیم سانته

.......................................................
نیم سانت نمیشه. :D مال منو مجبور شدم از پایین هیت سینگ مقداری با سوهان بزنم که اتصالی نداشته باشه .
پس به فکر فیبر جدید باش

یکشنبه 11 بهمن1393 - 1:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز مشکل شما از زیر فیبرتون هستن اگه به دقت نگاه کنید لاین ها قطعی دارن

یکشنبه 11 بهمن1393 - 1:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اگه تو زدن پی سی بی و مونتاز و پروگرام ایسی دقت کنید مدار راحت بالا میاد اقا حمید که همیه توضیحات رو مو به مو توضیح دادن من فکر نکنم نکته مبهمی تو مدار باشه فقط دقت و حوصله میخواد

یکشنبه 11 بهمن1393 - 1:13am
کاربر فعال
کاربر فعال

با عرض سلام به همه دوستای گلم مخصوصا مهندس حمید عزیز بالاخره وقت کردم دیروز رفتم تهران همه خریدامو کردم دقیتقا طبق فایلی که مهندس زحمتشو کشیده بودن از آقای رضایی عزیز هم ممنونم اونجا بودن تو خرید کابل وکانکتور راهنماییم کردن الان فقط معطل زدن فیبرم هستم خودم بلد نیستم بزنم میدم بیرون اون هم چند روز بعدش میده الان چند تا جا داریم فقط معطل آماده شدن دستگاه هستم انشااله آماده شد از فرداش تو بیابونیم نتیجه تستهامو اعلام میکنم مهندس عزیز از بابت فایلی که قرار دادید ممنونم خیلی کامل و آموزنده هست :-H

یکشنبه 12 بهمن1393 - 3:43am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام.مجدد فیبر زدم. امیدوارم این یکی بدون ایراد باشه.و گرنه میدم بیرون بزنن.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 12 بهمن1393 - 4:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا حمید همون جوری که گفتم دو مدل لوپ 30 سانتی داشتم که دستگاه این دو مدل را با دیلی های 27 و یکی رو با دیلی اتومات 18 تشخیص می داد /اما با نهایت تعجب لوپی که با دیلی 27 تشخصی داده می شد .برد بیشتری داشت . نمی دونم علت چیه .اما وقتی طبق فرمایش شما 10 واحد به لوپی که دیلی اتومات ان 18 است اضافه می کنم ئنتیجه تقریبا برابر می شود . می خواستم علت را بپرسم.
در ضمن بعضی وقتها وقتی دکمه بالانس را می زنم برای لوپی که دیلی ان 18 است .ممکن است دیلی اتومات ، 14 هم شناسایی کند .(در واقع دیلی برای این لوپ بین 18 تا 14 متغیر است) . با نهایت تعجب برد باز هم از این مقدار کمتر می شود. درواقع هر چه دیلی شناسایی شده دستگاه کمتر باشد . برد هم کمتر است .می خواهم علت را توضیح دهید .من که گیج شدم.مرسی

یکشنبه 12 بهمن1393 - 6:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
kiansk نوشته است:
با عرض سلام به همه دوستای گلم مخصوصا مهندس حمید عزیز بالاخره وقت کردم دیروز رفتم تهران همه خریدامو کردم دقیتقا طبق فایلی که مهندس زحمتشو کشیده بودن از آقای رضایی عزیز هم ممنونم اونجا بودن تو خرید کابل وکانکتور راهنماییم کردن الان فقط معطل زدن فیبرم هستم خودم بلد نیستم بزنم میدم بیرون اون هم چند روز بعدش میده الان چند تا جا داریم فقط معطل آماده شدن دستگاه هستم انشااله آماده شد از فرداش تو بیابونیم نتیجه تستهامو اعلام میکنم مهندس عزیز از بابت فایلی که قرار دادید ممنونم خیلی کامل و آموزنده هست :-H

:-BD :YMPEACE:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 12 بهمن1393 - 8:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

quester نوشته است:

شما چرا پشت فیبر سمباده میزنی ؟
ساختن فیبر اولین قدم در الکترونیک هست از پس فیبر بر نیای چجور میخوای این مدار به این حساسی مونتاژ کنی؟

یکشنبه 12 بهمن1393 - 10:19am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ali222 نوشته است:
quester نوشته است:

شما چرا پشت فیبر سمباده میزنی ؟
ساختن فیبر اولین قدم در الکترونیک هست از پس فیبر بر نیای چجور میخوای این مدار به این حساسی مونتاژ کنی؟

قبل از اطو کاری باید سطح فیبر سمباده یا با سیم تمیز بشه یا نه؟؟؟

یکشنبه 12 بهمن1393 - 10:28am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 247 , 248 , 249 , 250 , 251 , 252 , 253 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: HADIOPERA , Sobhanak1385 و 123 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure