انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 شهریور1403 - 8:54am

پاسخ به موضوع  [ 530 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 ... 53  بعدی
 فلزیاب دلتا پالس 2 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
همون مقاومت r5 دو وات هستش که به دو سر کویل موازی میشه که یک سرش به مثبت باطری و یک سرش به وسط پایه ترانسیستور ماسفت وصل میشه البته از irfp460 استفاده کونید عالی میشه ایسی lf357 هم خوبه موقع تعویض مقاومت سعی کن امپر متر رو در مدار سری کن تا بتونی مقدار جریان کشی رو کنترل کنی تا ترانسیستور نسوزه از 200 میلی امپر هم بیشتر جریان نکش

سلام شما كه زحمت كشيديد همش رو گفتيد طريقه سري كردن آمپرمتر رو هم بگيد عالي ميشه ;) ;) ;)

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

چهارشنبه 15 آبان1392 - 3:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز شما با همین اهمترهای معمولی میتونید این کار راانجام بدید همون مشکی معمولی الان دور بر 16000 هزار تومان هست کلید سلکتور رو روی امپر شماره 10 بذار بعدش سیم مثبت باطری رو به مثبت باطری بزن بعدش سیم منفی رو به پراپ قرمز اهمتر بزن بعدش پراب مشکی اهمتر رو به منفی باطری بزن حالا جریان مدار رو نشون میده بدون کویل شماره 4 یا 5 نشون میده یعنی 40 یا 50 میلی امپر این مدار جریان میکشه مثلا اگه شد 15 یعنی 150 میلی امپر موفق باشید در ضمن از سیم 07 به قطر 45 سانت استفاده کن تعداد دور 23 دور سعی کن با دوتا انگشت دست سیم رو محکم فشار بده به حالت تخت در بیاد با سیما بازی کن تا صاف بشه حالت تخت بشه منظور سیم کویله نه سیما خانم :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 15 آبان1392 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
دوست عزیز شما با همین اهمترهای معمولی میتونید این کار راانجام بدید همون مشکی معمولی الان دور بر 16000 هزار تومان هست کلید سلکتور رو روی امپر شماره 10 بذار بعدش سیم مثبت باطری رو به مثبت باطری بزن بعدش سیم منفی رو به پراپ قرمز اهمتر بزن بعدش پراب مشکی اهمتر رو به منفی باطری بزن حالا جریان مدار رو نشون میده بدون کویل شماره 4 یا 5 نشون میده یعنی 40 یا 50 میلی امپر این مدار جریان میکشه مثلا اگه شد 15 یعنی 150 میلی امپر موفق باشید در ضمن از سیم 07 به قطر 45 سانت استفاده کن تعداد دور 23 دور سعی کن با دوتا انگشت دست سیم رو محکم فشار بده به حالت تخت در بیاد با سیما بازی کن تا صاف بشه حالت تخت بشه منظور سیم کویله نه سیما خانم :D

سلام ممنون از راهنماييت اينجور توضيح دادن آدم رو به اشتباه نميندازه و مدار رو رو هوا نميفرسته بازم از راهنمايي هات ممنون.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

پنج شنبه 16 آبان1392 - 8:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم عزیز باز مشکلی بود بگو تا راهنمایی کنم

پنج شنبه 16 آبان1392 - 3:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:

سلام یه سوال دبگه مشخصات لوپ دلتا چیه 5 اهم بهنام یا 1.5 تا 2.8 اهم دوستان؟؟؟؟؟؟

جمعه 17 آبان1392 - 8:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir1377 نوشته است:
asadof نوشته است:

سلام یه سوال دبگه مشخصات لوپ دلتا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 5 اهم بهنام یا 1.5 تا 2.8 اهم دوستان؟؟؟؟؟؟

:-? :-? :-?

شنبه 18 آبان1392 - 9:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir1377 نوشته است:
amir1377 نوشته است:
asadof نوشته است:

سلام یه سوال دبگه مشخصات لوپ دلتا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 5 اهم بهنام یا 1.5 تا 2.8 اهم دوستان؟؟؟؟؟؟

:-? :-? :-?

سلام دوستان براي دلتا 5 اهم مقاله بهنام لوپ رو بپيچيم يا با اهم ديگه اي لطفا راهنمايي كنيد.

یکشنبه 19 آبان1392 - 9:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دلتام راه افتاده فقط بوق ميزنه و هرچي ميكنم تنظيم نميشه در حالت دستي مشكلش كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکشنبه 19 آبان1392 - 3:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در مورد لوپ در صفحه های قبل توضیح داده شده لطفا مطالعه کنید

یکشنبه 19 آبان1392 - 3:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
در مورد لوپ در صفحه های قبل توضیح داده شده لطفا مطالعه کنید

amir1377 نوشته است:
سلام دلتام راه افتاده فقط بوق ميزنه و هرچي ميكنم تنظيم نميشه در حالت دستي مشكلش كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام پس اين چي

یکشنبه 19 آبان1392 - 3:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 530 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 157 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure