انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 4:05pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 261 , 262 , 263 , 264 , 265 , 266 , 267 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان شرمنده زياد سوال ميکنم اما پرسيدن بهتر از ره به ره اضافه خرج کردنه ،البته قبل از سوال بايد رسم شاگردی رو بجا بيارم و تشکر ويژه ای بکنم از استاد حميد عزيز و دايى خوبم آرش جان و ديگر دوستانيکه دارن زحمت ميکشن. و کمک حال من و بقيه کاوشگران هستند بنده از مدار راضی هستم اما سوال بنده اينه که مثلا بايک لوپ 60سانت عنکبوتی با کيفيت تا چه حدی به قدرت واقعی اين مدار ميشه رسيد که ديگه احتياجی به لوپ 1در 1 نباشه ؟؟

خدايا مددی کن

آخرین بار توسط غضنفر در سه شنبه 14 بهمن1393 - 5:48pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 5:29pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون.
غضنفر عزیز سوال خوب و جالبی کردین! بله ولی بستگی به هدف شما داره! اگر اهداف مورد نظر در حد 50 سانت یا کوچکتر باشن ؛ این شانس وجود داره که با یک لوپ 60 عنکبوتی بسیار با کیفیت بشه به بردی مشابه لوپ 1 متری یا حتی بیش از اون رسید! در واقع برد نهایی یک لوپ 60 میتونه تا 3 متر باشه ولی اگر کیفیت عالی نداشته باشه ؛ این میزان تا 2.5 متر افت میکنه.
اما برای فلزاتی بزرگتر از حدود 50 سانت متاسفانه شانسی وجود نداره که لوپ 60 بتونه مشابه لوپ 1 متری جواب بده! چون با افزایش اندازه فلز از حدود 50 سانت بیشتر دیگه لوپ 60 برد بیشتری به ما نمیده ولی در لوپ 1 متری این افزایش برد تا حد سایز خود لوپ ادامه خواهد داشت. طبیعتا برد نهاییش میتونه به 4 الی 5 متر هم برسه.
پس در واقع پاسخ صحیح در هدف مورد نظر شماست. اگر فکر میکنین دنبال هدفی بزرگتر از سایز 50 سانت نیستین یا برعکس ؛ اصلا اهداف کوچکتر هم براتون اهمیت دارن ؛ صد در صد بهتره انرژی خودتون رو روی یک لوپ 60 با کیفیت بالا بذارین که هم اهداف کوچک و بزرگ رو بخوبی پوشش بده و هم اپراتوریش راحت تر باشه. از طرف دیگه بعضی ها اصولا دنبال عمق بیش از 3 متر نیستن چون مشکل حفاری دارن و در این صورت استفاده از لوپ 1 متری بی معنیه! اما اگر کسی دنبال اهداف بزرگ تر حتی تا عمق 4 تا 5 متر باشه باید از فریم 1 متری استفاده کنه.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 5:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سوال دوم در رابطه با دکمه بالانس هست که احساس ميکنم کار نميکه اتصالات رو چک کردم درسته آيا احتمال داره از ميکرو باشه الان بنده فقط برای رفتن به منوها فقط از دکمه up استفاده ميکنم ،،سوال سوم در رابطه با پروگرم ميکرو هست که زحمش رو آقا رضا 68توسط دوستش 24538248انجام دادند گرچه پروگرمر دارم اما ترس از قفل شدن ميکرو به خاطر تنظيم بد مجبورم کرده هنوز از فايل هگز قبلی استفاده کنم بنابراين اگه باعث دلخوری نشه به خاطر توضيحات زياد حميد جان ميخوام بدونم مثلا الان پروگرمرم آماده پروگرم هست ميکرو جا گذاری شده جامپر رو برميدارم (به دستور دوستان بار اول لازمه بار دوم نميخواد) حالا فايل هگز رو وارد کرده و تنظيمات رو انجام و رايت رو بزنم چکارکنم والله برنامه نصبه ميکرو رو شناخته فايل هگز فراخوانی شده تنظيمات فيوز با d9زده بشه يا d1خلاصه گيج شدم

خدايا مددی کن

سه شنبه 14 بهمن1393 - 5:43pm
مدیر کل
مدیر کل

غضنفر عزیز ما چیزی بعنوان احساس کار کردن دکمه نداریم! یا کار میکنه یا نمیکنه! اگر کار نمیکنه که احتمالا بدلیل اتصالات و سیمکشی کلید یا خرابی خود کلید هست. با این حال شما سیمکشی روی فیبر رو تا پایه 25 میکرو بررسی کنین. خیلی بعید هست میکرو ایرادی پیدا کرده باشه مگر اینکه اتصالی ولتاژ روی این پایه پیش اومده باشه و پایه 25 کلا سوخته باشه که دیگه کاریش نمیشه کرد و باید میکرو تعویض بشه! ولی عرض کردم احتمالش ضعیفه.
پروگرام رو بنده کامل و با زبان شیرین فارسی در فایل توضیحات ذکر کردم و دوستان هم در تاپیک هر یک به نوبه و انشای خودشون توضیح بیشتر دادن! اگر از برنامه بنده استفاده کنین هیچ مشکلی در خصوص قفل میکرو امکان نداره پیش بیاد. کافیه اون 3 قسمت که توضیح دادم رو بدرستی پر کنین. قفل شدنی هم اگر در کار هست به اون 3 تا کد بستگی داره و لاغیر! d1 , d9 هم فرقی نداره جفتش کار میکنه! یکیش محدودیت و تنظیمات رو ریست میکنه و دیگری این کار رو نمیکنه! روی کیفیت فلزیابی یا قفل یا آتش سوزی احتمالی برای شما هیچ اثری نداره!!!
کلا فکر میکنم راست میگن بچه حلال زاده به داییش میره! اون از دایی گرامیتون و این هم از شما! تاپیک رو پر کردین از سوالات تکراری و پیش پا افتاده که حتی اکثرا در فایل توضیحات بنده بطور دقیق ذکر شدن. واقعا نمیدونم فارسی شما خوب نیست یا دقت کافی ندارین؟ با این اوصاف مدارات قبلی خودتون رو چطور ساختین؟ این تاپیک به یاری شما کم مونده تبدیل به سیرک بشه! البته با این آواتار شما دیگه کاملا تناسب هم داره!!! #-o :D

سه شنبه 14 بهمن1393 - 6:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسی حميد جان ،در رابطه با ساخت مدارات فقط يک گری ساخته بودم که به تف سگ هم نمی ارزيد اينم مدار دوم مدار شماست که واقعا عاليه ولی قبل از طرح سوال عرض کردم وارد نيستم توى پروگرم در هر صورت دم شما گرم حميد جان

خدايا مددی کن

سه شنبه 14 بهمن1393 - 6:30pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان متاسفانه با خبر شدم جناب ebi-gold اقدام به فروش مخفیانه طرح مدار فلزجو کردن! در سایت زیر تبلیغات ایشون رو ملاحظه میکنین:
http://gangiran.takbb.com/thread-183.html
از اونجایی که تصویر دستگاهی که در این سایت گذاشتن مطابق تصویری هست که قبلا این کاربر در فلزجو هم گذاشته بود ؛ تشخیص یکی بودن این فرد بسیار سادست! میتونین در پست زیر هم عکس و تبلیغشون رو ببینین:
viewtopic.php?f=17&t=599&start=1310#p94351
حتی تصاویر دیگری در سایتشون هست که قبلا اینجا هم قرار داده بودن! ظاهرا استفاده از مدارات زمین شناسی و غیره از این انجمن برای سودجویی کافی نبود حالا با پر رویی بی نظیری طرح بنده رو هم برای فروش گذاشتن! واقعا برای ایشون و برادرشون که قبلا اخراج شدن خیلی متاسفم که اینطور حرارم خواری و فریب دیگران براشون تبدیل به رویه روزمره شده! بهرحال ایشون رو بنده تحریم کردم و دیگه اجازه حضور امثال ایشون رو در انجمن نخواهم داد. باز اگر از من شخصا اجازه میگرفتن شاید داستان فرق میکرد ولی به این صورت دزدی در روز روشن دیگه قابل تحمل نیست!
در عین حال تا مشخص شدن تکلیف این ماجرا بنده فعلا روی این پروژه کار نخواهم کرد.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 6:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من دستگاه ازایشون تهیه کردم بالوپ واسکلت 450تومان که ازحق نگذریم قیمتش خیلی خوبه.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 6:59pm
مدیر کل
مدیر کل

ببخشید شما خیلی غلط کردین چنین کاری کردین! حالا چون مال گذشته بوده از گناهتون میگذرم! ولی هر فرد دیگری که چنین کاری کنه بنده راضی نیستم. البته اگر پایبند به اعتقادات خاصی باشن! اگر نه که که با دزد و حرامخوار و کلاهبردار حرفی ندارم.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

وقاهت و بی شرمی تا چه حد? واقعا ناراحت کنندس حاصل دسترنج دیگران و دزدیدن, به همون شدتی که مدار منتشر شد و خوشحال شدم و در اولین کاوشم که عملکرد دستگاه و دیدم و هیجان زده شدم ناراحتم, مهندس حمید عزیز هر تصمیمی که بگیرید حق دارید. ادم وقتی پست های این شخص و میبینه از روی نوشتارش به سطح سوادش پی میبره اونوقت تو روز روشن ادعای طراحی مدار و کرده شرم اوره واقعا . ناراحت کنندس هم این دزدی اشکار هم تصمیم مهندس حمید هم حال و هوای کاربرا با فهمیدن این موضوع.مهندس حمید عزیز خیلی از ماها مدیون شما و زحماتتونیم کاش این افراد ذره ای از منش و بزرگواری شما رو داشتن ,براتون ارزوی سلامتی و موفقیت روز افزون دارم .

سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:11pm
مدیر کل
مدیر کل

خب ظاهرا ایشون بلافاصله دست به کار شدن و فعلا تصاویر تبلیغاتشون رو با دستپاچگی تغییر دادن! ولی بنده محض احتیاط قبلا از پست تبلیغاتی ایشون عکس گرفتم!
پیوست:
serghat_ebigold.JPG

ظاهرا تا الان چند نمونه رو هم مخفیانه و به اسم طراحی خودشون!!! فروختن. بنده دیگه عرضی ندارم جز آرزوی بیماری لاعلاج برای ایشون و همه کسانی که اینطور حاصل دسترنج و شب بیداری های دیگران رو سرقت میکنن و به اسم خودشون جا میزنن تا اندکی پول کثیف توی این دنیای بی ارزش بدست بیارن!

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 261 , 262 , 263 , 264 , 265 , 266 , 267 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Radvi و 363 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure