انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر1403 - 2:50am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 263 , 264 , 265 , 266 , 267 , 268 , 269 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

امیدوارم عواقب عمل زشت کاربر ebi-gold X( باعث تغییر رویه مهندس حمید در رابطه با این مدار نشه و گریبان بچه های زحمت کش دیگه فروم رو

نگیره و بقول گفتنی تر و خشک با هم نسوزن

سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید گرامی
با درود بر شما
از اتفاقی که افتاده بینهایت متاسفم [-(
انتظار شما از افرادی که بجز تملق گویی و نون به نرخ روز خوری و گذاشتن کمین برای شکار مشتری های بیچاره ، تا به امروز هنر دیگه ای ازشون ندیدید چی بوده برادر که از دیدن نامردی اونها شوکه شدید ؟ چیزی به نام اخلاق در مخیله ی این آدم نما ها نمیگنجه دوست ، فقط پولو میشناسن ، مابقی همه وسیله ن ، چه مهندس حمید باشه چه مشتری بینوا . :|
کاش همین الان یه نگاه به افراد دور و برتون بکنید و یه تصمیم جدی حد اقل برای ازین به بعد بگیرید .
پیروز باشید

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

سه شنبه 14 بهمن1393 - 8:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ایشون در اخرین پست فکر کنم باشه گفتن قوطی لحیم رو تو ۵۵ سانت زدن با ورزن جدید ولی تو سایت خودشون ۷۵ سانت عنوان کردن
واقعا جای تاسف داره

سه شنبه 14 بهمن1393 - 8:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تحويل بگير حميد جان ،خصوصی هم چند صدبار گفتم و اسم چند نفر رو دادم که دارن با زحمات شما و امثال شما پول به جيب ميزنن و عرض کردم که بزن تو پوزشون اما چى بگم،،،،يادت باشه گفتم که شغل اصلی بنده نظارت بر فروشه و به بيشتر نقاط ايران رفتم و افراد فروشنده و غيره رو ميشناسم اما چه ميشه کرد سگ خوری و مظلوم زنی شده کار پول آور اين مردم بی انصاف بابت اين ماجرا هم واقعا ناراحتم که مدار شما به تاراج رفته ولی بايد بگم اون خريدار بدبخت که ازش عذر ميخوام چه خر بى عقلى هستش که به خريد مدار با فايل هگز دمو مبادرت ميکنه واقعا بيشتر از فروشنده به خريت خريدار که فکر ميکنم خندم ميگيره

سه شنبه 14 بهمن1393 - 8:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
سلام مهندس حمید عزیزم.عصر بخیر
واقعا نمیدونم چی بگم ، بخدا چند پست اخیرت رو که خوندم مثل خودت دلم شکست و بخدا بغض گلومو گرفت.منم این تجربه رو داشتم که حقم رو ضایع کردن و کاری کردن که حس کردم همه زحمات شبانه روزیم بیخود بوده...
فکر نمیکردم جناب ابی گلد همچین فردی باشه ، قبلا در جریان کامل فروشندگی تی ال و زمین شناسی ایشون بودم ، اما با خودم گفتم شاید روش زحمت کشیده و تغییرات داده.
اما الان که این پست شمارو مطالعه کردم و باخبر شدم که وقاهت رو به نهایت رسونده و طرح و ایده انحصاری شمارو به اسم خودش زده و آشکارا هم این بی شرمی رو داره فریاد میزنه یاد جریان 3سال قبل خودم افتادم ، طرحی که ماهها نخابیدم و روش کار کردم تا ثبتش کنم رو یه نامرد چنان از دستم درآورد که تا 1هفته تو شک بودم...
هرکاری کنی و هر تصمیمی برای آینده این مدار بگیری ما همه بچه های انجمن بهت حق میدیم و هر دستوری بدی اطاعت امر میکنیم.بخدا قسم اگه الان بگی راضی نیستی کسی حتی این مدار رو روشن کنه ، اولین نفری ام که مدارمو نابود میکنم و ازکارم فیلم میگیرم و میزارم انجمن...
واقعا برای انسانهای بی شرفی کهدنیا و آخرتشون رو به مادیات میفروشن متاسفم.قبلا هم گفتم چه بسیار آدمهایی رو دیدم که این پولها رو سر سفره خانوادشون بردن ، ولی متاسفانه همراه با فساد خانواده و هزار تا درد و مرض بوده...
از خدا میخوام دل آشفتت رو آروم کنه داداش حمید.به خدایی که بالا سر هممونه اینو از ته دلم میگم ، خیلی مردی... @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

سه شنبه 14 بهمن1393 - 8:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اون بدبخت بیچاره کلا اون پستو حذف کرده ولی دوستان کاری باحاش بکنید که کلا سایتو تخته کنه که دیگه کسی همچین قلتی نکنه

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 14 بهمن1393 - 8:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
تحويل بگير حميد جان ،خصوصی هم چند صدبار گفتم و اسم چند نفر رو دادم که دارن با زحمات شما و امثال شما پول به جيب ميزنن و عرض کردم که بزن تو پوزشون اما چى بگم،،،،يادت باشه گفتم که شغل اصلی بنده نظارت بر فروشه و به بيشتر نقاط ايران رفتم و افراد فروشنده و غيره رو ميشناسم اما چه ميشه کرد سگ خوری و مظلوم زنی شده کار پول آور اين مردم بی انصاف بابت اين ماجرا هم واقعا ناراحتم که مدار شما به تاراج رفته ولی بايد بگم اون خريدار بدبخت که ازش عذر ميخوام چه خر بى عقلى هستش که به خريد مدار با فايل هگز دمو مبادرت ميکنه واقعا بيشتر از فروشنده به خريت خريدار که فکر ميکنم خندم ميگيره

آرش جان ، خریداری که پول بیزبون رو میریزه تو حلقوم همچین آدمایی ، حقش همون فایل دمو هست آرش خان ، بنده هم حدس میزدم که آقا حمید برگ آخرشون رو هنوز رو نکرده باشند. :-? اما خوب محکی بود ، " تا سیه روی شود هر که در او غش باشد"... !

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

سه شنبه 14 بهمن1393 - 8:20pm
استاد
استاد

حمید نوشته است:
نقل قول:
MORTEZA-3282 :
مدیر کل
ارسال: #5RE: فروش نقطه زن تمام دیجیتالی و پرقدرت با ثبات بالا
این محصول دوست عزیز در حال حاضر تفکیک نداره تا در اینده نزدیک سیستم تفکیک هم بهش اضافه میشه در حال حاضر ال متال هست این محصول و نفوذ این سیستم تو خاک از سنس فلز تو هوا بیشتره و لوپش به صورت جداگانه هم ساخته میشه و خدمت کاربران تقدیم میشه

ظاهرا میخواد تفکیک هم روش بذاره! از این به بعد باید ما تعطیل کنیم و روند پیشرفت پروژه رو از ایشون شاهد باشیم! قابل توجه دوستان علاقه مند به بخش تفکیک! :D
یکی نیست بگه آخه بی شرف نه به این تعریف کردنت موقعی که میخوای بفروشیش نه به اون که میای اینجا بعنوان کاربر تست کننده میگی دستگاه رو ساختم بردم سر زمین خودزنی میکرد!!!

درود بر شما
مهندس جان ادمی شیر خام خورده و امکان همه نمونه اشتباه ازش وجود داره نه ابی گلد نه هیچ کس دیگه توان تکمیل این دستگاه ابداعی شما را نداره این یه حقیقته که بایدپذیرفت متاسفانه جامعه فلزیابی ایران مملو از کلاهبرداری و کپی و جعل مدارت این نمونه دستگاهها ست از لحاظ قانونی که مشکل داره از نظر وجدانی هم دیگه وجدانی بین سازندگان و فروشندگان نمونده که رعایت کنند امثال شما خیلی کم گیر میاد شاید به تعداد انگشتان یک دست هم نرسه .شما اونچه داشتید در طبق اخلاص گذاشتید و اومدید جلو و انصافا افراد نیازمندی هم هستند که به کمک های شما در این موضوع فلزیابی نیاز مند هستند به نظر من ادمی یا کاری نباید بکنه یا اگه بخواد کاری انجام بده باید ابتدا فکر همه چیز را کرده باشه و بعد تا اخر کار را ادامه بده تا به نتیجه مطلوب برسه.مطمعنا افرادی هستند که در راه رسیدن شما به هدف کارشکنی یا ایجاد دلسردی میکنند و نباید ا این سیگنالهای منفی تاثیری در روند کارتون بزاره
در هر صورت در راه هدف های بزرگ باید موانع بزرگ پشت سر گذاشت

سه شنبه 14 بهمن1393 - 8:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید عزیز بابت اتفاقی که افتاده بسیار ناراحت شدم. البته کاملا قابل پیش بینی بود و بنده ازتون درخواست کرده بودم تعداد دفعات استفاده از نرم افزار رو به 100 کاهش بدید. کسی که خودش ساخته باشه، بعد از چند بار کاوش میتونه چهار تا پیچ رو باز کنه و دوباره میکرو رو پروگرام کنه. اما گویا قابلیت 500 بار خاموش و روشن شدن با خدمات پس از فروش پروگرام مجدد، تونسته خریدار رو برای خرید مجاب کنه.
البته حسن نیت و خیرخواهی شما دیگه برای بچه های این انجمن مثل روز روشنه. اما ای کاش خودتون هم کمی سخت گیرانه تر عمل می کردین. والا من شخصا حاضر بودم فایل هگز با قابلیت 20 بار خاموش و روشن شدن داشته باشم تا عده ای سودجوی بی وجدان بتونن از ماحصل زحمات شبانه روزی یکی دیگه ، لقمه های حرام به سر سفره ببرن.
در هر حال به عنوان طراح و مغز متفکر این سیستم کاملا حق دارین که از ادامه و بهبود پروژه صرف نظر کنین. اما خواهش بنده و بسیاری از دوستان اینه که به خاطر یک نفر ، دیگران رو از وجود خودتون بی نصیب نکنین و هر وقت که شرایط رو مهیا دیدین ، نسبت به پیشبرد پروژه ، اقدام بفرمایین. همه ما در این سایت مدیون شما هستیم. چه بابت این مدار و چه بابت آنچه که از شما یاد گرفتیم. امیدوارم همیشه موفق باشین و ما در محضرتون از دانش شما بهره مند بشیم.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 8:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

استاد حمید عزیز از اتفاقی که افتاده واقعا متاسف و متاثر شدم
به مولا که نمیشه اسم این موجودات رو انسان گذاشت . شرافت نعمت بسیار بزرگه که متاسفانه بعضیا ازش بی بهره اند.
حمید جان شاید اگر من هم جای شما بودم روند پروژه رو تغییر میدادم ولی باز ازتون خواهش میکنم به خاطر یه سگ کثافت دوستان و علاقه مندان به خودتونو مایوس نکنید و در تصمیمتون بازنگری کنید ^:)^
در هر صورت پیروزی شما و ظلالت دشمناتون آرزوی ماست

بنده آنیم که در بند آنیم

سه شنبه 14 بهمن1393 - 8:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 263 , 264 , 265 , 266 , 267 , 268 , 269 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: blueblueblue , Google , Majestic12 و 103 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure