انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر1403 - 1:50am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 264 , 265 , 266 , 267 , 268 , 269 , 270 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

دوستان و کاربران و اقا حمید من ابی گلد هستم و واقعان خیلی برام جای تاسف هست که دوستانی رو که اینقدر راهنمایی کردم و ایراد ها رو گرفتم و شبانه روز برای ردیابی که ساختین و فروختین و هیچ کس به نتیجه نرسید تلاش کردم اخه 400 تومان و 500 تومان دستگاه فروختن چه ارزشی داره که میاین به من فوش خار و مادر میدین مگه من چه کار کردم اون سایت نه مال منه نه مال پدر منه میتونین ایمیلش رو هم چک کنید من با همون نام ابی گلد اونجا ثبت نام کردم و مدیرش گفت من دستگاه ها رو میزارم برای فروش تا حالا هم یک نفر اونجا چیزی نخریده من با همون نام ابی گلد اونجا هستم جهت اطلاع که دوستان میان اونجا فوش خار و مادر میدن و میگن مریضی بگیری کاربر شکیب هم خودشون با اجبار از من دستگاه رو خرید کردند من گفتم فروشی نیست و از اقا حمید هم معزرت خواهی کرده بودم تا حالا هم اگه به هرکسی فروختم دستگاه امکان نداشت سر یکیشون 50 تومان هم سود کنم شما حساب کنید نقطه زن تی ال 1200 رو اگه با 500 تومان با قطعات نظامی بفروشین چقدر سود میکنید ولوم نطامی دونه ای 35 تومان باطری 2 عدد 50 تومان جعبه و برد رو خودتون حساب کنید من دیگه صحبتی ندارم تو همون سایت نام کاربری ابی گلد رو نگاه کنید ببینید چیزی رو برای فروش گذاشته یا نه اون اقا با نام من بازی میخواست بکنه که بتونه سود کنه تا حالا هم چیزی نفروخته که شما میاین اونجا فوش میدین بهش از ادب شما ها خیلی خوشم اومده زود قضاوت میکنید

سه شنبه 14 بهمن1393 - 8:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید.من فقط اینجا نگاه میکردم وتازه وارد هم هستم تو این انجمن.ولی کاری که این عضو اینجا انجام داد به طور قطع نشون دهنده اینه که سر سفره آقاوننش بزرگ نشده و صد در صد زیر بته عمل آمده.ولاغیر

سه شنبه 14 بهمن1393 - 8:53pm

اقا کریم شما تازه اومدی و از هیچ چیزی خبر نداری داری درست قضاوت نمیکنی برو تو پست هایی که من بچه ها رو راهنمایی کردم یک چرخی بزن و فعالیت ما رو نگاه کن بعد متوجه میشی ما به خاطر ردیاب انجمن 15 روز رفتیم باز داشگاه ولی دم نزدیم که این ردیاب اقا حمید و اقا مجتبی هست تا حالا هم نه پول کسی رو خوردیم و نه سر کسی کلاه گذاشتیم فقط خدمت کردیم و تلاش که این شد جواب ما کس دیگه خوردو زد و برد ما اینجا بد شدیم

سه شنبه 14 بهمن1393 - 8:58pm

اقا حمید من فروشنده هستم قبول دارم ببین کی از من دستگاه خرید کرده که ناراضی باشه با سود کم اگه قراره که این طوری باشه پس نباید هیچ کس جز شما دستگاه بفروشه که این رو باید جلوش رو بگیرید و کسی که کاربران ازش راضی هستن و دستگاه خرید کردند بکنید مدیر فروش البته این هم از کاربر خوب شما که تعریفش زبون زد همه هست من نمیخوام حقایق رو رو کنم ولی ناچار شدم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 9:03pm

ابی جان پس چرا از تمام عکسای شما استفاده کرده و حتی بعضی از عکسا از زاویه دیگه ای هست که تو سایت فلزجو گذاشتی؟وچه طور اسم مدیر سایت نیما گولد هست؟چرا شما اونهمه مدار اونجا گذاشتید و ادعا کردیدکه تی الی که به یکی از دوستاتون دادید یه النگو طلارو تو ۱/۵ متری زده ؟و مهمتر از همه شما از کجا میدونید که تا حالا هیچ مداری نفروخته؟لطفا جواب سوالاتو بدید که اگه اشتباهی شده ما بفهمیم

سه شنبه 14 بهمن1393 - 9:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب حمید واقعا ناراحت شدم در مورد این اقایون هم باید عرض کنم اخه شماها که خر مرده رو جای اسب دارین قالب این خلق الله بدبخت میکنید لااقل حیا میکردید و از این یه طرح که سازندش ایرانی بود و حتی شما با ایشون هم تماس داشتین این عمل زشتو ناجوانمردانه رو انجام نمیدادین ظاهرا قبلا همه چیزتون حتی ناموستونو فروختین به دیگرا و فقط همین یه دستگاهو داشتین که اونم فروختین از امروز به بعد هر کسی این دستگاهو به کس دیگه بفروشه بدون اینکه از سازنده اجازه بگیره یعنی ناموسشو فروخته حمیدجان ما تابع تصمیم شما هستیم حتی تا کنسل کردن کل طرحتون با شما هستیم X(

سه شنبه 14 بهمن1393 - 9:16pm

اقا ممد من تمام عکس ها رو به ایشون دادم نمیدونستم که اینطوری گند میزنه به همه چیز

سه شنبه 14 بهمن1393 - 9:17pm

اقای محترم ادب رو رعایت کنید من تو قسمت فروشگاه گذاشتم و پیام دادند به اجبار مگه فروختم مثل کسان دیگه که دارن میفروشن مگه به قیمت بالا فروختم که داد شما در میاد به کاربر کیهان جم تی ال رو 500 فروختم سوال کنید ببینید ناراضی هست از مدار ولی برو تو قسمت ردیاب 35 ببین چقدر شکایت دارن برادر مطالعه کن بعد حرف بزن

سه شنبه 14 بهمن1393 - 9:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اخه چی باید دیگه به شما گفت اگر کاری نکردیو نفروختید چرا ناراحت شدی حتما شما هم اره حرف بنده کلی بود

سه شنبه 14 بهمن1393 - 9:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقای نا محترم ما کاری میکنیم که در اون سایت تخته شه بمونو نگاه کن

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 14 بهمن1393 - 9:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 264 , 265 , 266 , 267 , 268 , 269 , 270 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: peymankharrat و 101 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure