انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر1403 - 1:58am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 265 , 266 , 267 , 268 , 269 , 270 , 271 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

خوب تخته شه چی به تو میرسه مگه تو ضرری کردی که چیزی نمیدونی و صحبت میکنی خوب برو تختش کن

سه شنبه 14 بهمن1393 - 9:34pm

چرا ازش نپرسیدی عکسارو واسه چی میخواد اسم کاربری فرد تو این سایت چیه دوستان عزیز لطفا ادب رعایت کنید بزارید ببینیم کیا به عنوان دوست میان ولی دشمنن با فحش هیچ چیزی درست نمیشه

سه شنبه 14 بهمن1393 - 9:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقایان گاف این اقا را نگاه کنید تو پیام خصوصی برام فرستاده
mohamad93 نوشته است:
اقا رضا من از ابی گلد خرید کردم خیلی هم راضی بودم این کار کاوشگر هست که داره چهریه ابی رو خراب میکنه من با مدیر اون سایت صحبت کردم گفت که ابی گلد فقط عکس های مدار رو داد نقطه زن رو برای من 600 حساب کرد که به نتیجه هم رسیدم ولی بهش چیزی ندادم گفت فقط دعا کن برام همین این قدر ساده نباشید و گول حرف این و اون رو نخورید

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 14 بهمن1393 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

talar نوشته است:
قبلا هم كفتم .اقا حميد .دفعات خاموش و روشن كردن مدار رو نهايت ر. و 50 بار بزارينن.تا دست اين نامردها كوتاه بشه.براي ككسي كككه قصد استفاده شخصي داره اين ممقدار كافيه.بنده هنوز رو حرفم هستمم ىهر نتيجه اي ككه با كاوش از اينن دستگاه بشه.حق مخترعش محفوظه. @};-

دوست عزیز مهندس حمید چوب صداقتشونو میخورن مهندس با دل بزرگی که دارن این مدارو برای کسانی که توان مالی ندارن طراحی کردن تا از شر تبلیغات مسموم فروشندگان خلاص شیم . ولی چه فایده کسانی هم پیدا میشن که تو روز روشن دزدی میکنن. متاسفم

سه شنبه 14 بهمن1393 - 9:43pm

البته ابی گلد این را هم در نظر داشته باشید که ادبیات محترمانه شما نمیتونه سودجو بودنتون رو ماستمالی کنه به هر حال کاریه که شده و لطف کنید بیشتر از این باعث افزایش فکاهیات در تاپیک نشود چون هر قدر هم معصومانه رفتار کنید باعث نمیشه جسارت شما رو از یاد ببریم پس بیشتر از این ادامه نده

سه شنبه 14 بهمن1393 - 9:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mohamad93 نوشته است:
دوستان و کاربران و اقا حمید من ابی گلد هستم و واقعان خیلی برام جای تاسف هست که دوستانی رو که اینقدر راهنمایی کردم و ایراد ها رو گرفتم و شبانه روز برای ردیابی که ساختین و فروختین و هیچ کس به نتیجه نرسید تلاش کردم اخه 400 تومان و 500 تومان دستگاه فروختن چه ارزشی داره که میاین به من فوش خار و مادر میدین مگه من چه کار کردم اون سایت نه مال منه نه مال پدر منه میتونین ایمیلش رو هم چک کنید من با همون نام ابی گلد اونجا ثبت نام کردم و مدیرش گفت من دستگاه ها رو میزارم برای فروش تا حالا هم یک نفر اونجا چیزی نخریده من با همون نام ابی گلد اونجا هستم جهت اطلاع که دوستان میان اونجا فوش خار و مادر میدن و میگن مریضی بگیری کاربر شکیب هم خودشون با اجبار از من دستگاه رو خرید کردند من گفتم فروشی نیست و از اقا حمید هم معزرت خواهی کرده بودم تا حالا هم اگه به هرکسی فروختم دستگاه امکان نداشت سر یکیشون 50 تومان هم سود کنم شما حساب کنید نقطه زن تی ال 1200 رو اگه با 500 تومان با قطعات نظامی بفروشین چقدر سود میکنید ولوم نطامی دونه ای 35 تومان باطری 2 عدد 50 تومان جعبه و برد رو خودتون حساب کنید من دیگه صحبتی ندارم تو همون سایت نام کاربری ابی گلد رو نگاه کنید ببینید چیزی رو برای فروش گذاشته یا نه اون اقا با نام من بازی میخواست بکنه که بتونه سود کنه تا حالا هم چیزی نفروخته که شما میاین اونجا فوش میدین بهش از ادب شما ها خیلی خوشم اومده زود قضاوت میکنید

شما حقوق مادی و معنوی این دسترنج مهندس حمید و نادیده گرفتی و به سرقت بردی و خودتو مالک اثر جا زدی و با وقاهت تمام اقدام به فروش کردی و خیلی زود رسوا شدی, لطفا دیگه مهندس حمید و کاربرای دیگرو چیز دیگه فرض نکن این توجیهات مسخرتو واسه خودت نگه دار.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:00pm

کافی کسی تو این انجمن از کسی ایراد بگیره دیگه نمیگه این چقدر فعالیت کرده خیلی جای تاسف داره به سلامت با دروغ هاتون خوش باشین تو این سایت با این اسباب بازی ها نمیتونید به نتیجه ای برسید ما که بارها گفتیم کسی گوش نداد هر کسی هم که به نتیجه رسیده با چیز دیگه بود و همه از ترس میگن ردیاب خوبه میترسن اخراج بشن روزی رسان خداست فقط دروغ این سایت رو پر کرده

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:00pm

یعنی 450 تومان که دستگاه به شکیب دادم داره شما رو رنج میده خوب ببینید اگه راضی نیست دستگاه رو برگردونه پولش رو بدیم این جای نگرانی نداره که این همه ردیاب 35 که تو این سایت به قیمت 3 میلیون فروخته شد و کسی هم به نتیجه نرسید همه از ترس حرفی نمیزدند ردیابی که نهایت با 400 تومان ساخته میشد اون بی انصافی نیست حالا ما یکی مدار 450 فروختیم شد بی انصافی باشه به همین صورت ادامه بدید ببینید به کجا میرسید به سلامت

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ابی گلد هر کی هستی و هرکاره ای که هستی فکر نکن میتونی گندی که زدی رو با معصوم نمایی درست کنی
تو فکر کردی پشت گوشای ملت مخملیه که واسه خودت داستان میبافی X( X( X( X(
لطف کن شرتو از این انجمن بکن که بزرگترین نعمت فعلا نبودنته

بنده آنیم که در بند آنیم

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mohamad93 نوشته است:
کافی کسی تو این انجمن از کسی ایراد بگیره دیگه نمیگه این چقدر فعالیت کرده خیلی جای تاسف داره به سلامت با دروغ هاتون خوش باشین تو این سایت با این اسباب بازی ها نمیتونید به نتیجه ای برسید ما که بارها گفتیم کسی گوش نداد هر کسی هم که به نتیجه رسیده با چیز دیگه بود و همه از ترس میگن ردیاب خوبه میترسن اخراج بشن روزی رسان خداست فقط دروغ این سایت رو پر کرده

واقعا شورشو در اوردی! دوستان همتون امضای ابی گلدو دیدین دیگه? ردیاب انجمی,تی ال, زمین شناسی = موفقیت حالا که ورق برگشت ردیابم شد دروغ!
حالا مدار دیجیتال با این سطح حرفه ای برنامه نویسی و تنضیمات حرفه ای شد اسباب بازی و مدار انالوگ شد راه نجات
رسوا شدی اقا !

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 265 , 266 , 267 , 268 , 269 , 270 , 271 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 121 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure