انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 9:58pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 271 , 272 , 273 , 274 , 275 , 276 , 277 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: سلام و خدا قوت میگم خدمت دانشمند و نابغه عزیز و گرامی این مملکت کهن و مهد تمدن بشری حمید جان عزیز ملت ما باید به وجود افراد چون شما ها افتخار کند که باعث سربلندی ایران و ایرانی در انظار جهانی می شوید احسنت :YMPEACE: :YMPEACE:

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خیلی ممنون :x میخوام 2*2 بسازم ولی حیف سلف سنج ندارم ببینم چی از اب در میاد ;;)

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:25am

سلام بنده چند وقتی عضو جدید این سایت شدم و واقعا باید به اساتید مثل شما علی الخصوص آقا حمید افتخار کرد
اقا حمید یه پیشنهاد داشتم در مورد سایت تو اکثر فروم ها با پرداخت حق اشتراک سالیانه یا حتی ماهانه می توانند اطلاعات سایت رو ببینند و حتی زمانی که حق اشتراک رو پرداخت کردن هم با فعال نبودن در فروم نمی توانند دانلود بیش از یک یا چند بار داشته باشند اینجاست که مدیر و یا ناظرین سایت کنترل دقیقی می توانند بر سایت داشته باشند بنده نظرم این است اگر مهندس حمید این کار رو بکنند در ایجاد این جور رفتارها کاسته خواهد شد البته این رو هم باید بپذیرم که این جور افراد در این جامعه امروزی زیاد است و مهندس حمید هست که با ایجاد این محدودیت ها جلوی این دزدی ها رو بگیرد شرمنده شما خودت استادی و صاحب نظر
و بنده عضو کوچکی هستم از این خانواده

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد حمید ضمن تقدیر و تشکر به خاطر نیتهای پاکت که تا الانم برا خیلی ها خودتو ثابت کردی از شما عاجزانه تقاضا دارم این مبحث رو کنار نزارید چون به غیر خودم خیلی های دیگه چشم انتظار یه همچین دستگاهی بودند که تا انشالاه از زمین نتیجه بگیرند ای کاش فعالیتت رو روی مدار همچنان مثل قبل ادامه بدی گرچه دفعات روشن و خاموش شدن حتی اگه 10 بار باشه
من به شخصه وقتی میرم سر یه زمینی بیشتر از 5 بار تو اون منطقه دستگاهمو روشن خاموش نمیکنم همون هم برا زدن اون منطقه کافیه تو رو قسم میدم به هر کسی که دوستش داری همچنان مثل قبل رو مدارت کار کن ممنونم ^:)^

در مورد اون سیم هم باید بگم که ظرفبتش تقریبا 270 در اومده و اهمش هم با کابل رابط و خود لوپ سر هم شده 1.6 اهم

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:29am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود
نکاتی رو جهت تست واظهار نظر دوستان عرض میکنم برای ساخت لوپهای غیر انکبوتی بزرگتر از 60 سانت ارزان وبا کیفیت بالا
استفاده از سیم لاکی به خاطر خلوص مس بالاتر اما در این صورت قابلیت چند تیکه شدن رو به خاطر انعطاف پذیریه کم نخواهد داشت که میشه به صورت گرد ساخت
نکته دوم برای شیلد سمیهای سری شده قبل از قرار گیری در لوله این لوپ ازپارچه جنس نایلونی مثل بارونی به خاطر جذب کمتراسپریه گرافیت به صورت نوار تهیه روشو چند لایه گرافیت کرده (سیم شیلدم قطعه ای سیم افشان باز کرده روی نوار به صورت زیک زاک دوخته و روشو گرافیف کرده برای بهترین اتصال و لحیم شدن به سیم رابط) بعد روی گرافیت رو با اسپریه رنگ پوشونده به دور سیمهای لاکی سری شده پیچانده با چسب یا دوختن ثابتش کرد.
نکته ای دیگر که هنوزظاهرا تست نشده ساخت لوپ1.1دوبل(دو میدان بر روی هم) به خاطر نفوذ وسرعت سنس بالاتروتشخیص فلزات ریز در عمق بیشتر مانند نمونه لورنزی. @};-

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
archilO نوشته است:
reza68 نوشته است:
امروز با لوپ 45که قبلا عکسشو گذاشتم با ورژن جدید یه تستی گرفتم که لوپ رو رو با دیلی 18 شناخت و فرکانس 201
پهنای پالس 160
گراند2
انتگرال42
سنس16
سکه 200تومانی در فاصله 45
بشقاب استیل 23سانتی در فاصله 110
یه لوپ 1متری هم درست کردم که دستگاه اونو با دیلی 16شناخت که مقدار دیلی رو 10شماره افزایش دادم و بقیه تنطیمات مثل تنظیمات بالا که همون بشقاب 23سانتی رو در فاصله 170سنس کرد.
حالا نمیدونم نتیجه خوبه یا نه؟!

سلام داداش ببخشید فکر کنم همه مثل من مشغول خوندن تاپیک شدن
خوب داداش نتیجه تست شما هم خوب بوده و به نظرم در حد انتظار هست و شاید با کمی تغییر تنظیمات بیشر هم شد
شما لوپتو با سیم تفلون ساختی یا معمولی ؟

ممنون از شما
والا مثل اینکه فقط تست من بی جواب موند.
با سیم 1/5 افشان ساختم

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
خواستم به نوبه ی خودم انجام این کار (روی صحبتم با همه ی سود جو هاست نه شخص خاصی) رو به هر شکل و اسمی محکوم کنم.
تقاضا دارم در صورت امکان بحث به حاشیه نره .چشم امید خیلی از ماها به این تاپیک و فکر استاد حمیده.
با تشکر

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
kavoshgar نوشته است:

در مورد اون سیم هم باید بگم که ظرفبتش تقریبا 270 در اومده و اهمش هم با کابل رابط و خود لوپ سر هم شده 1.6 اهم

بالاخره یه لوپ استاندارد باید ظرفیتش مناسب باشه یا اهمش؟

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
reza68 نوشته است:
archilO نوشته است:
reza68 نوشته است:
امروز با لوپ 45که قبلا عکسشو گذاشتم با ورژن جدید یه تستی گرفتم که لوپ رو رو با دیلی 18 شناخت و فرکانس 201
پهنای پالس 160
گراند2
انتگرال42
سنس16
سکه 200تومانی در فاصله 45
بشقاب استیل 23سانتی در فاصله 110
یه لوپ 1متری هم درست کردم که دستگاه اونو با دیلی 16شناخت که مقدار دیلی رو 10شماره افزایش دادم و بقیه تنطیمات مثل تنظیمات بالا که همون بشقاب 23سانتی رو در فاصله 170سنس کرد.
حالا نمیدونم نتیجه خوبه یا نه؟!

سلام داداش ببخشید فکر کنم همه مثل من مشغول خوندن تاپیک شدن
خوب داداش نتیجه تست شما هم خوب بوده و به نظرم در حد انتظار هست و شاید با کمی تغییر تنظیمات بیشر هم شد
شما لوپتو با سیم تفلون ساختی یا معمولی ؟

ممنون از شما
والا مثل اینکه فقط تست من بی جواب موند.
با سیم 1/5 افشان ساختم

با اجازه استاد حمید
آقا رضا بنظر حقیر نتیجه شما کمی ضعیف بنظر میرسه(البته با توجه به قدرت این دستگاه)
یه پیشنهاد :
در محیط بیرون از منزل با لوپ 1*1 - دیلی رو تا نهایتا 28 بالا ببر ، فرکانس 201و پهنای پالس رو میتونی یکم با توجه به ثبات افزایش بدی ، بازه انتگرال گیری رو تا مقدار 48-49 اضافه کن ، گراند خاموش ، اسپید4 - حساسیت رو میتونی تا 17 یا 18 افزایش بدی
احتمال قریب به یقین اگر 357 شما اصلی باشه و مشکلی در اتصالات لوپ نداشته باشی تا 20 درصد افزایش برد داشته باشی انشاالله
البته نظر استاد حمید عزیزم حرف اول و آخر رو میزنه و این تجربه بنده حقیر بود

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید بزرگوار نظرتون در مورد لوپ 1.20 در 1.20با اهم 0.9 و اندوکتانس 280 میکرو هانری که با دو دور کابل 4 در 1 درست شده چیه ؟
تو تستی که انجام دادم واقعا عالی بود. خواستم نظر فنی شما رو هم بدونم. ممنون

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 271 , 272 , 273 , 274 , 275 , 276 , 277 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 13610101 , Google , Majestic12 و 464 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure