انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 5:39am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 280 , 281 , 282 , 283 , 284 , 285 , 286 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

MOSTAFA-PI نوشته است:
اقای محترم در واقع این کاربران که چه عرض کنم از 100 درصد 80 درصد فروشنده هستند من گفتم اون سایت نه مال منه نه مال پدر منه مدیرش محمد محمدی هست برادر من همون کاربر ابی گلد هستم و هیچ دخالتی هم در کارش نمیکنم و بهش پیام دادم که فلزیاب اقا حمید رو حذف کنه از سایتش که این کار رو هم کرد و من عکس ساخت مدارات خودم رو تو اینجا گذاشته بودم فقط و تو پست هام هم مگه اومدم گفتم بیایید از من بخرید من جز کمک کار دیگه ای نکردم حالا یکی مدار به اقا شکیب با اجبار خودش بهش دادیم که باز میگم اگه مشکل همینه بگید دستگاه رو برگردونه تا پولش رو تقدیمش کنیم منم با ردیاب به نتیجه های کوچکی رسیدم ولی صحبت من اینه که اینجا به همه اعلام میکنند که اگه دستگاهی فروخته میشه به قیمت منصفانه باشه خوب من بی سواد ردیاب 35 رو ساختن بیشتر از 400000 تومان مگه هزینه داره که 3 تومان فروخته میشه خوب این مشکلی نداره ولی مداری که 400 هزینه ور میداره ساختنش و 450 فروخته میشه بی انصافیه یک صحبتی کنید که با عقل ما جور در بیاد اگه قراره همه اینجا با هم کمک کنند پس باید قیمت ردیاب هم منصفانه باشه من کاری با اپراتور و زدن و نزدن بار ندارم این حرف من درسته یا اشتباه

عزیز من شما اصلا معلوم هست چی میخوای!؟
مثلا حمید بیاد هزینه کنه از سرورهای خارجی هاست بخره و کلی هزینه کنه فقط برای اینکه حضرت عالی بیای دکه بزنی!؟
میشه بفرمایید چرا!؟
ولی همون عصر جوان که میفرمایید حق عضویت میگیره فقط برای اکانت و برای دانلود فایلها هم باید جدا هزینه بپردازی! شما که 6 ساله اونجا فعالی باید بدونی!
ضمنا کدوم کاربری رو اونجا میبینی که بیاد بپره به مدیران انجمن و بد و بیراه بارشون کنه!؟
اگه اینجا هم یه حق عضویت حتی 1000 تومانی میذاشتند بهت قول میدم هر گمشده ای نمیومد اینجا اکانت بگیره چه برسه به اینکه ساعتی 10 تا اکانت بزنه! :(
خب مثل اینکه شما مفتخوری خیلی بهت ساخته!؟
امثال حمید میاد به خاطر اهدافی که حتی فهمش برای امثال شما مشکله مدار منتشر میکنه و صدها نفر مثل حضرت عالی از قبلش نون در میارن و جالب اینجاست عوض تشکر ایراد هم میگیرن!؟
یعنی خوبه شما که فقط بلدی هویه دست بگیری طرح ایشون و امثال ایشون رو بفروشی بعد خودشون هیچ حقی نسبت به فروش چیزی که صفر تا صدش رو خودش خلق کرده نداشته باشن!؟
عجب ! پس شما میفرمایید که ردیاب 35 گرونه!؟ میشه از شما خواهش کنم یکی ارزونترش رو طراحی کنید!؟ ;)
عزیزم از این به بعد اگه سر سفره ای نشستی و دعا بجون صاحبش نکردی حداقل نمکدونشم کش نرو که عاقبت از اون حرفا نشنوی!

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 1:36am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان گرامی خصوصا مهندس حمید
دوستان نظرتون راجع به این سیم کواکسیال که عکسشو اپ کردم چیه؟
امروز چند متر ازش خریدم واسه ارتباط لوپ با دستگاه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

بنده آنیم که در بند آنیم

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 1:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من توانایی ساخت این دستگاهو داشتم اما بدلیل مشغله کاری نتونستم به مونتاژبرسم برای همین دیدم آقا ابی دستگاهوگذاشته فروش همون لحظه پیام دادم به آقا ابی که دستگاهومیخوام وقتی قیمتوگفتن بخداتعجب کردم 450 دستگاه کامل برام ارسال کرد خیلیم تمیز..جاداره ازطراحش تشکرویژه ای کنم.
اماآقا ابی شماهم اشتباه کردید اولش بایدازآقاحمیداجازه میگرفتید.
اون دسته ازدوستان کاسه داغ ترازآش که حسابی جو دادین به این قضیه کاردرستی نمیکنید به کسی فحاشی میکنیدحالا طرف اشتباه کرده چرافحش ناموس میدیدخجالت بکشیدبخدازشته ازهمه خواهش میکنم ادبو رعایت کنید.
ودرآخر اگه آقا حمیدراضی نیستن بخداقسم دستگاهو پسش میدم مبلغشم نمیخوام خودم یکی میسازم.
یاحق :-BD

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 1:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حرف حرف مياره آقا ابى قرار شد ديگه پست نزنم اما همين رو بگم و برم اولا شما خودت رو توجيه نکن من کاره ای نيستم اشتباه شما رو هم حميد بايد بررسی کنه ،،،اما در رابطه با 35 و قيمت منصافه يا غير منصفانه بودنش بايد به نوبه خودم از 35 دفاع کنم چراکه هستن رديابهايی که در خيلی از سايتها دارن ميفروشن وبه اندازه يک صدم 35 کارايی ندارن و اکثرا آنالوگ هستند و نا کارآمد و اگه بازکنی باکسشون رو تشکيل شده از چندتا مقاوت و خازن و يه آيسی نوسانساز 555يا ديگر آيسی ها ولی با شکل و شمايل ترو تميز که با قيمت سه چهارتومن به مردم فلک زده قالب ميکنن حالا حساب کن برنامه نويسی خوده 35از نظرمن خودش 3تومن مى ارزه اما سوال من از شما اينجاست که اگه مثلا حميد مدارشو ثبت اختراع خارج ميکرد و با شکل و شمايل جديد و آناتومی مدرنتر به بازار ارائه ميداد و قيمت 15تومن رو براش در نظر ميگرفت شما ميخريديش يا نه ؟ حالا اگه خريده بودی بازهم به ناکارآمد بودنش اقرار ميکردی نه به جان بچم نه جدم قسم چون جنس خارجی اعلاست الان شما حساب کن همون مدار و دستگاه رو خريدی 3تومن و سازندش يک ايرانی به نام حميد معرفی شده و شما فقط توجيه جنس بونجول ايران رو ملاک قرار داديد و به 35 ميتوپى در صورتيکه اين جنس به معنای واقعی سرتر از ديگر جنسهاست اما شما باور ملی نداريد اين نيست که حميد نتونسته 15تومنی اقدام کنه بلکه به اون باور ملى رسيده که شما نرسيدی شما واسه يه برنامه چند خطى در حد چند کيلوبايت مثل برنامه مدار فلزجو چقدر به برنامه نويس پول ميدی ؟ من و کاوشگر جان در رابطه با يه وسيله و نوشتن برنامش طرف نزديک به 3تومن پول درخواست کرد اما منتفی شد ،نه اينکه پول نبود نه اما ديديم ارزش نداره اما برنامه حميد با قابليتهای خاص خودش واقعا ارزش 3تومن رو داره چراکه واقعا بابتش زحمت کشيده و کاراست و اينرو با تجربه بهش رسيدم پس مقايسه قيمت برای فروش 35با اشتباه شما در رابطه هزينه مثلا با 450مدار ساخته ميشه واقعا اشتباهه الان مدار فلزجو با 150کامل ساخته ميشه اما کل هزينه يکطرف اما حالا اگة شما برنامه رو ميخواستى از خود حميد بخری اگه تقاضا زياد بود شما پول مثلا دوبرابر خود مدار و ادباتش رو بايد ميدادی به خريد ميکرو به خاطر برنامه اما الانکه مدار تمام کمال در اختيار عموم هست به خاطر سخاوت آقا حميد،،،،اگه منم جای حميد باشم با کمترين دخل و تصرف زحماتم بدونه اجازه هرچند به قول شما به سود کم از کوره در ميرفتم پس ديگه بحث رو کش نده کشمون پاره بشه و به هم بی احترامی کنيم
ياحق

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 1:52am
مدیر سایت
مدیر سایت

قابل توجه كساني كه جو دوستانه انجمن رو به هم زده و آداب و احترام محيط هاي عمومي و علمي رو حفظ نمي كنن :

اگر هدف شما استفاده از محتويات علمي و اشتراك گذاري اطلاعات مفيد و رعايت ادب و احترام اين انجمن علمي تحقيقاتي بوده ، دراينصورت انجمن فلزجو تمايل به اشتراك شما با اين انجمن خواهد داشت و در غير اينصورت با تدابير امنيتي خاصي از هرگونه سوء استفاده كاربران خاطي در اين انجمن جلوگيري خواهد شد . ( انجمن علمي ، تحقيقاتي فلزجو )

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 2:08am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام

اگه خطایی از دوستمون ابی سرزده فقط مهندس حمید حق دارند از ایشون ناراحت و شاکی و در نهایت تصمیم گیرنده باشند
بهر حال همه ما در شرایط مختلف زمانی و مکانی مستعد اشتباه کردن هستیم
بهتره بجای پرداختن به حاشیه ها و اتلاف وقت و انرژی به هدف اصلیمون بچسبیم

اغلب مردم به نیت فهمیدن گوش نمی دهند , آنها گوش میدهند که جواب دهند.

آخرین بار توسط kobani در پنج شنبه 15 بهمن1393 - 2:42am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 2:31am
مدیر کل
مدیر کل

خب با اجازتون تعدادی از پستهای اضافی و خارج از موضوع رو حذف کردم و چند کاربر خاطی مشخص رو هم اخراج کردم! از این به بعد هم دیگه بحث نمیکنم. حالا هر چی دلتون بخواد آیدی بسازین! نوشتن طومار برای شما بمراتب وقتگیر تره تا زدن یک دکمه پاک کردن و تحریم توسط بنده! روال کار فنی من رو هم همه 2 ساله توی انجمن دیدن و دارن میبینن. مال امروز و دیروز هم نیست. نیاز ندارم برای اثبات حق و حقیقت بشینم با کسی بحث کنم. چرا که هدف اینها انحراف مسیر انجمنه! وانگهی بقول دوستان اصلا در شان من هم نیست با کسی که مشخصا سواد اولیه هم نداره و جز پول چیزی رو نمیشناسه بشینم بحث کنم. این مظلوم نمایی هایی که بعضی فروشندگان و عواملشون میکنن دیگه خیلی قدیمی شده! بنظر من که فقط خودشونو خراب میکنن. این داستانها رو ما 2 سال پیش هم داشتیم. خیلی بیشتر از الان هم داشتیم! ولی خب آخرش ما کجاییم و اینها کجان؟! بهرحال من دیگه وقتمو صرف پستهای غیر فنی و بیهوده نمیکنم. سیاست من از این به بعد پاک کردن و تحریم هست!

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 2:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
حمید نوشته است:
خب با اجازتون تعدادی از پستهای اضافی و خارج از موضوع رو حذف کردم و چند کاربر خاطی مشخص رو هم اخراج کردم! از این به بعد هم دیگه بحث نمیکنم. حالا هر چی دلتون بخواد آیدی بسازین! نوشتن طومار برای شما بمراتب وقتگیر تره تا زدن یک دکمه پاک کردن و تحریم توسط بنده! روال کار فنی من رو هم همه 2 ساله توی انجمن دیدن و دارن میبینن. مال امروز و دیروز هم نیست. نیاز ندارم برای اثبات حق و حقیقت بشینم با کسی بحث کنم. چرا که هدف اینها انحراف مسیر انجمنه! وانگهی بقول دوستان اصلا در شان من هم نیست با کسی که مشخصا سواد اولیه هم نداره و جز پول چیزی رو نمیشناسه بشینم بحث کنم. این مظلوم نمایی هایی که بعضی فروشندگان و عواملشون میکنن دیگه خیلی قدیمی شده! بنظر من که فقط خودشونو خراب میکنن. این داستانها رو ما 2 سال پیش هم داشتیم. خیلی بیشتر از الان هم داشتیم! ولی خب آخرش ما کجاییم و اینها کجان؟! بهرحال من دیگه وقتمو صرف پستهای غیر فنی و بیهوده نمیکنم. سیاست من از این به بعد پاک کردن و تحریم هست!

خدا پدرت رو بیامرزه مهندس جان ، عجب تصمیم عاقلانه ای گرفتی :ymhug:
بخدا من خودم تا میبینم شما یه پست بلند بالا نوشتی کلی خوشحال میشم و با خودم میگم ای جان ، 10-20 خط چیز جدید و کارامد یاد گرفتیم! اما میشینم تا آخر میخونم و میبینم که ای بابا! نشستی خیلی ساده دل وار جواب یکسری الدنگ و مثلا(!) زرنگ رو دادی !
بابا جان بخدا ، به پیر به پیغمبر هرکی باید شمارو بشناسه میشناسه و هرکی هم باید قبولت داشته باشه ، قبول داره .نیازی نیست بشینی با اینطور افراد بحث و جدل کنی . هرکی هم یخورده زرنگ باشه سه سوت میفهمه کی تهش باد میده و میخواد سوسه بدوونه !
خدایی با این تصمیمت به اندازه خبر طراحی مدار فلزجو حال کردم مهندس حمید عزیزم. خیلی جیگری :D :-* :x
پاینده باشی @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 2:48am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:

ای خدا امواتتو بیامرزه حمید جان
بهترین حرکتی که امکانش بودو انجام دادی
لایک داری هزارتا

بنده آنیم که در بند آنیم

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 3:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:

مهندس حمید عزیز سلام
مثل همیشه باتدبیر و بدون خطا عمل کردین دستتون درد نکنه
پستهای اضافی باعث گم شدن بقیه مطالب میشه چون تا ما میایم یه سوال از شما یا بچه های عزیز میپرسیم سریع یه چنتا پست اضافی میاد و اونو بکل محو میکنه و همه یادشون میره کجایه کاریم
باز هم ممنون از شما استاد

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 6:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 280 , 281 , 282 , 283 , 284 , 285 , 286 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 98 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure