انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 2:11pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 283 , 284 , 285 , 286 , 287 , 288 , 289 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

az56 نوشته است:
به اين صورت هست درسته ؟

درسته دوست عزیز منتها یک عدد کریستال 8 مگاهرتز رو داخل 3 پایه کنار سوکت زیف قرار بده یک پایش داخل پایه 1 و پایه دیگر کریستال رو داخل پایه 3 قرار بده و بعد دویاره تست کنید در صورت جواب نگرفتن احتمالا فیوزبیتهای میکرو قفل شده و باید با پروگرمرهای 12 ولتی ریست بشن میتونید از دکتر فیوزبیت بهنام هم استفاده کنید موفق باشید

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 6:35pm
مدیر کل
مدیر کل

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
با سلام و درود فراوان و خدا قوت خدمت دانشمند متفکر و محترم عزیز کشورمان جناب آقای مهندس حمید عزیز @};- می خواستم بپرسم که نسخه معظم و تمام پیشرفته تفکیک دار رو کی در انجمن قرار میدین ؟ ~O)

فعلا که کار جدیدی صورت نگرفته. هر وقت پیشرفتی حاصل شد اطلاع میدم. فکر نمیکنم حداقل تا 2 هفته آینده نسخه جدیدی در کار باشه! :D

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 6:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام و عرض خسته نباشید: دوستان یک پیشنهاد دارم . منبعد از مقایسه این مدار با دیگر مدارات جدا خودداری فرمایید چون این مدار باید با مدارات و دستگاهای خارجی که سرشان به تنه انها می ارزد مقایسه گردد و مقایسه ان با هر مداری از شأن این مدار می کاهد و هیچ سودی در بهبود و کیفیت این مدار جز اتلاف وقت نخواهد داشت . بنابراین کسانیکه با دستگاهای خارجی اشنایی دارند این مدار را از نظر محاسن و معایب ، معقولانه مقایسه کنند تا در بهبود مدار روز به روز موفق تر باشیم. همچنین پیشنهادات معقول و مفید نیز از طرف مهندس مورد بررسی قرار میگیرد و در صورت مقدور بودن مدار بهینه گردد.با تشکر

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 7:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید عزیز تو رو خدا یه نظری هم به ما بکن این چندروزه اینقد همه رفتن تو حاشیه دیگه کسی کمک نمیکنه من دستگاه رو کامل کردم گذاشتم تو جعبه ولتاژام همه درستن وقتی روشنش میکنم فقط یه ردیف مربع پر رنگ بالا میاد بعد چند لحظه میره دو ردیف مربع کم رنگ میاد همین جروری السیدی روشن میمونه لوپ رو هم وصل میکنم هیچ صدایی نداره ایسی رو دادم باز هم پروگرم کردن فرقی نکرد یارو بلد نبود با نرم افزار فایل کار کنه با نرم افزار خودش زد میتونه از السیدی باشه

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 8:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kiansk نوشته است:
سلام مهندس حمید عزیز تو رو خدا یه نظری هم به ما بکن این چندروزه اینقد همه رفتن تو حاشیه دیگه کسی کمک نمیکنه من دستگاه رو کامل کردم گذاشتم تو جعبه ولتاژام همه درستن وقتی روشنش میکنم فقط یه ردیف مربع پر رنگ بالا میاد بعد چند لحظه میره دو ردیف مربع کم رنگ میاد همین جروری السیدی روشن میمونه لوپ رو هم وصل میکنم هیچ صدایی نداره ایسی رو دادم باز هم پروگرم کردن فرقی نکرد یارو بلد نبود با نرم افزار فایل کار کنه با نرم افزار خودش زد میتونه از السیدی باشه

دوست عزیز شما با تنظیمات ریست باید میکرو رو ریست کنی و پروگرام کنی
اگه درست نشد ال سی دی رو عوض کن
اگه بازم درست نشد اتصالات ال سی دی رو چک کن
موفق باشی

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 8:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kiansk نوشته است:

.............................................................................
یه تصویر از پشت و روی مدارت میشه اپ کنی ؟ قبلا گفتین ولتاژ 5 ولت را ندارم من هم بهت گفتم چکار کنی. دیگه خبری هم نشد که چکار کردی !! همچنین اگر وضعیت کنونی ولتاژ ها همه درست هستند مشکل یا از پروگرمه یا از ال سی دی و اتصالات ان . با تشکر

آخرین بار توسط amiri11 در پنج شنبه 16 بهمن1393 - 9:20pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 8:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kiansk نوشته است:

اگر مربعهای پررنگ در یک ردیف داشته باشی و بعد از 5 ثانیه کمرنگ شده و محو شوند ودوباره این سیکل تکرار شود . اشکال از کابل ال سی دی شماست . که باید بررسی و تک تک چک بشه . من این مشکلو داشتم که مهندس راهنمایی فرمودند . مشکلم حل شد . اگرم کابلت درسته ال سی دی شما مشکل داره . شما بعد از اینکه مشکلت حل شد باید کلید ok رو در کنتراست مناسبش بزنی و.... به توضیحات راه اندازی اولیه در فایل ورد توجه بیشتر فرمایید.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 9:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون دوستان قبلا ۵ولتم مشکل داشت راهنمایی کردید ٧٨٠۵رو عوض کردم درست شد کابل اتصال السیدی رو هم کلا عوض کردم خرابی السیدی چطور معلوم میشه چون اگه خراب شده باشه بدبخت شدم دوباره باید برم تهران یه ردیف مربع بالا میاد بعد از ۵ثانیه میره کلیدهام هم عملکردی ندارن صدایی هم ندارم

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 9:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خدمت استاد بزرگوار مهندس حمید سلام عرض می کنم .بلاخره مدار منم راه افتاد در فضای منزل نویز وبوقهای اضافی زیاد داشت ولی امروز رفتم بیرون شهر کاملا بی صدا بود وبوق های اضافی نداشت واقعا دستتون درد نکنه وجای تقدیر وتشکر داره مهندس جان یه سوال داشتم با ورژن 1.45ولتاژ باتری را18 می نوشت ولی با ورژ ن1.50 ولتاژرا 24 می نویسه به نظر شما ممکنه از تنظیم فیوزبیت ها باشه من با tnm2000 پروگرام کردم ضمنا باتریها 18 ولت هستند وهردو رگولاتور کمی داغ می کنند بازم تشکر

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 9:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kiansk نوشته است:
ممنون دوستان قبلا ۵ولتم مشکل داشت راهنمایی کردید ٧٨٠۵رو عوض کردم درست شد کابل اتصال السیدی رو هم کلا عوض کردم خرابی السیدی چطور معلوم میشه چون اگه خراب شده باشه بدبخت شدم دوباره باید برم تهران یه ردیف مربع بالا میاد بعد از ۵ثانیه میره کلیدهام هم عملکردی ندارن صدایی هم ندارم

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
دوست عزیز مدار شما قبلا جرفه زده بنابراین احتمال خرابی هر قطعه ای وجود داره. احتمال داره ال سی دی سالم باشه. بنابراین این بیشتر به دقت خودت بستگی داره که مدارت را با دقت بررسی بکنی قطعه معیوبی نداشته باشه. پس در ابتدا یک بار دیگه قطعات اطراف میکرو و 7805 را بررسی کن اتصالات را بررسی کن خصوصا سیم های رابط ال سی را . اگر مشکل حل نشد یا از پروگرام(فیوزبیت) هاست یا خود ال سی دی که احتمالش خیلی کمتره . همچنین باید یک بار دیگه پروگرم بکنی البته با فیوز بیت درست در توضیحات فایل مهندس که مطمئن بشی فیوز بیت ها را درست زده که بعید میدونم درست زده باشه.

آخرین بار توسط amiri11 در پنج شنبه 16 بهمن1393 - 10:19pm ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 9:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 283 , 284 , 285 , 286 , 287 , 288 , 289 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Saeid98 و 374 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure