انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 16 مهر1403 - 1:57am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 295 , 296 , 297 , 298 , 299 , 300 , 301 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقای فامیلی .پایا الکترونیک .از پل حافظ به سمت ایستگاه متروی سعدی می ری .نبش خیابان سی تیر . و میرزا کوچک خان یه دکه گل فروشی داره .بغل دکه گل فروشی یه گاراژ هست که پایا داخل این گاراژ هستش.قیمت هم از همه جا ارزون تره. فقط یه کم معطل میشی.

شنبه 18 بهمن1393 - 9:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر همه دوستان
دوستان من هم متاسفانه با مشکل کویل ایرور مواجه شدم. یک لوپ تخت 50 با سیم نسوز قلع اندود 1.5 ساختم با 19 دور اهم شد 1 و 284 میکرو هانری که وقتی کویل رو به دستگاه وصل میکنم السیدی روشن نمیشه :-s با توجه به تجربه دیگر دوستان که فرمودند ایراد از ترانزیستور 170 هست، ممکنه یکی از دوستان یک اهم گیری از پایه های ترانزیستور سالمشون بگیرند و اینجا اعلام بفرمایند تا من و بقیه دوستان که با این مشکل مواجه شدن بتونیم چک کنیم و سالمو از نا سالم تشخیص بدیم چون خودم به شخصه سه تا 170 از چهره خریدم هر کدوم بین پایه وسطی و سمت چپی یه اهمی دارند، اونی که روی مدار گذاشتم600 و دو تای دیگه که زاپاس گرفته بودم یکیش 274 و یکیشم اصلا اهم نداشت :-? :-w
سپاس از راهنمایی شما عزیزان @};- @};- @};-

شنبه 18 بهمن1393 - 10:47am
آواتار کاربر

اقای کورش یکیشو جا بزن توکل به خدا راه می افته. خیالت راحت باشه.
اگر به جای تایپ کردن یک 170 تعویض میکردی مدارت تا الان راه افتاده بود . تعداد دورت را هم چند دور بالا ببر هانری بشه 300 تا 350

شنبه 18 بهمن1393 - 11:09am

سلام
کسی لوپ 1 در 1 رو تست زده

شنبه 18 بهمن1393 - 11:18am
آواتار کاربر

Mohandes نوشته است:
سلام
کسی لوپ 1 در 1 رو تست زده

................................................
همه جور لوپی تست شده 1در1 و 1.5 در 1.5 و 2در 2 توی صفحات قبلی خودت پیداش کن

شنبه 18 بهمن1393 - 11:28am
مدیر سایت
مدیر سایت

delta force نوشته است:
این پروگرام کردن ای سی هم حالمو گرفت اساسی
خدا اخر و عاقبت کسایی که وارد نیستند رو بخیر کنه
اخرش هم با پروگرامر avr usb programer شرکت eca نتونستم پروگرام کنم , همه حالات رو هم رفتم ولی نشد
اخرش با پروگرامر جیبی هاتل که خیلی وقته دارمش و انداخته بودم یه گوشه در عرض ایکی ثانیه میکرو رو پروگرام کردم
این هم از تنظیمات فیوز بیت شاید بدرد یکی خورد
دست عزیزانی که کمک کردن هم درد نکنه :

درود
خب خدارو شکر مشکل شمام حل شد. :ymhug:
بنده که دیگه هیچی به ذهنم نمیرسید و البته با توجه به متن خطای شما دلیلش همون بود ولی بعضی وقتها مشکلات سیستم مثل یه سلول سرطانی میشن که هیچ راهی برای درمانش نیست الا اینکه حذفش کنی!
خودم هم گاهی همچین تجربیاتی داشتم!
در هر صورت خوشحالم که مشکل شما حل شد!

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

شنبه 18 بهمن1393 - 11:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kurosh نوشته است:
درود بر همه دوستان
دوستان من هم متاسفانه با مشکل کویل ایرور مواجه شدم. یک لوپ تخت 50 با سیم نسوز قلع اندود 1.5 ساختم با 19 دور اهم شد 1 و 284 میکرو هانری که وقتی کویل رو به دستگاه وصل میکنم السیدی روشن نمیشه :-s با توجه به تجربه دیگر دوستان که فرمودند ایراد از ترانزیستور 170 هست، ممکنه یکی از دوستان یک اهم گیری از پایه های ترانزیستور سالمشون بگیرند و اینجا اعلام بفرمایند تا من و بقیه دوستان که با این مشکل مواجه شدن بتونیم چک کنیم و سالمو از نا سالم تشخیص بدیم چون خودم به شخصه سه تا 170 از چهره خریدم هر کدوم بین پایه وسطی و سمت چپی یه اهمی دارند، اونی که روی مدار گذاشتم600 و دو تای دیگه که زاپاس گرفته بودم یکیش 274 و یکیشم اصلا اهم نداشت :-? :-w
سپاس از راهنمایی شما عزیزان

دوستان خودم جواب خودمو میدم البته با راهنمایی اهورا جان:
ترانزیستور bs170 که هیچکدوم از پایه هاش با هم اهمی نداد فعلا درست عمل کرده و لوپو میشناسه و بلاخره صدای بوق دستگاه منم در اومد \:d/ \:d/ \:d/
امیدوارم تستهامم خوب از آب در بیاد به امید خدا :YMPRAY:
باز هم سپاس از مهندس حمید و دوستان گرامی که راهنمایی و کمک کردند @};- @};- @};-

شنبه 18 بهمن1393 - 1:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام استاد حمید عزیز.یک سوال داشتم ممنون میشم لطف کنید و پاسخ بدید:
در چه شرایط و موقعیتی باید فرکانس و پهنای پالس رو زیاد و یا کم کرد و رابطه دیلی و انتگرال برای این دو فاکتور چیه؟

شنبه 18 بهمن1393 - 1:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کورش جان مبارک باشه :D

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

شنبه 18 بهمن1393 - 1:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ahoora94 نوشته است:
کورش جان مبارک باشه :D

با سپاس از شما اهورا جان فقط الان وقتی دستگاهو روشن میکنم یه تاخیر 7 هشت 10 ثانیه ای داره تا السیدی روشن بشه آیا این عادی هست یا بازم مشکل دارم؟

شنبه 18 بهمن1393 - 1:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 295 , 296 , 297 , 298 , 299 , 300 , 301 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mr_havaee و 216 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure