انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 16 مهر1403 - 1:55am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 321 , 322 , 323 , 324 , 325 , 326 , 327 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
سلام وخدا قوت.دوستان من هم سیستمو راه انداختم.بدون کویل ارور میده ویک کویل بهش نصب کردم راه افتاد همه چی حله :YMPEACE:

جناب بهرام ال اف 357 چندگرفتی ظاهرا ازنوعیه که بنده تهیه کردم.

سه شنبه 21 بهمن1393 - 3:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شکیب جان من دقیقا 4سال پیش گرفتم .توی وسائلم داشتم حالا نمیدونم این قضیه تقلبی از کی مود شده حالا نمیدونم واسه منم اصل یا تقلبی دستمون هم به اسکپ بند نمیشه.انشالله یک کویل خوب میسازم مشخص میشه که اصل هست یا تقلبی @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 21 بهمن1393 - 4:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

همینو دقیقا خریدم35تومان دوستان اگه ثابت بشه بهم انداختن بامدرک میرم شکایت.

سه شنبه 21 بهمن1393 - 4:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahmood51 نوشته است:
PEERE DANA نوشته است:
حسین1 نوشته است:
باسلام خدمت مهندس حميد.استاد به نظر شما رسانائي فلز آلومينيوم بيشتره يا فلز مس؟

سلام.
همانطور که استاد مهدی عزیز فرمودند :دوست عزیز مقاومت مس نسبت به آلومینیوم پایین تره و رسانایش بیشتره...البته فلزاتی مثل طلا و نقره...که مقاومتشون از مس هم کمتره و متاسفانه از نظر قیمت بصرفه نیست .و در کارهای بخصوصی ازشون استفاده میشه...
دوستان روشی رو توضیح بدم در رابطه با تشخیص اینکه جنس و لعاب سیم آیا قلع اندوده و یا نقره و حتی آلومینیوم و کیفیت و خلوص سیم مسی :حدود یک سانت از سیم مشکوک رو لخت کرده و بکمک شعله ی فندک رشته سیم رو مستقیم چند لحظه تا سرخ شدنش حرارت میدیم...پس از خنک شدن سیم با کمک دست رشته سیم حرارت دیده رو مابین انگشتان کمی فشار و حرکت میساییم و بررسی و میکنیم:
اگر لعاب ذوب شد و رنک هسته سیم (مثلا مسی)نمایان شد که جنس قلع اندوده...
ولی اگر در مقابل حرارت از لحاظ شکل و رنگ و استقامت تغییری نکرده باشد احتمال اینکه سیم و یا لعاب نقره باشد زیاده...
در حالت دیگر اگر سیم استقامتش پایین اومده باشه و حتی با تحریک پودر شد و ...جنس سیم آلومینیوم میباشد...
و سیم مسی مرغوب با خلوص بالا نیز نسبت به حرارت کمتر تغییر میکند و سیاه نمیشود و با کمی پاک کردن مانند قبل خوش رنگ و براق میشود...این روش ها رو بنده تجربه و تست کردم و بنظرم خیلی راحت میشه تشخیص داد.امیدوارم مفید باشه :)

خیلی مفید وخوب بود. ممنونم عزیزجون. چون بندۀ نوعی استفاده کردم خودمو ملزم میدونم که ازتون تشکر کنم. @};-

خواهش میکنم.دوست عزیز.خوشحالم که مفید واقع شده.امیدوارم دوستان در انتخاب سیم و کابل رابط دقت وتبهر بیشتری داشته باشند...

آخرین بار توسط PEERE DANA در سه شنبه 21 بهمن1393 - 4:13pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 21 بهمن1393 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shakib نوشته است:
همینو دقیقا خریدم35تومان دوستان اگه ثابت بشه بهم انداختن بامدرک میرم شکایت.

....................................................................................
اقا شکیب شکایت !! قیمت چهره الکترونیک را نگاه کن یا جاهای دیگه را . ماگزیمم 4 الی 5 تومن باشه . من هم گرفتم 3700 تومن
شکایت هم بکنی به جایی نمیرسی :D
میگه این با اون فرق داره حالا بیا ثابت کن :D حالا شاید هم واقعا فرق داشته باشه ! =p~

سه شنبه 21 بهمن1393 - 4:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من حول حوش 10 تایی از 357 و 356 پسوند h.n با پسوند بدون پسوند از قبل داشتم همه امتحان کردم همه یکیه هیچ فرقی نمیکنه همونی که شما ازش بعنوان اصلی یاد میکنید و مهندس تو صفحات اولی عکسش گذاشت قبلا 3500 گرفته بودم امتحان کردم با نوع فلزی 4500 تومنی رو مدارم یکیه !! اگر اطمینان دارید شماره پاک نشده و مجددا چاپ نکرده باشند هر چی باشه خوبه . در این مدار ثبات و یکسره کار کردن و از استانه خارج نشدن مهمترین مسئله در این مدار هست .

سه شنبه 21 بهمن1393 - 5:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
سلام وخدا قوت.دوستان من هم سیستمو راه انداختم.بدون کویل ارور میده ویک کویل بهش نصب کردم راه افتاد همه چی حله :YMPEACE:

مبارکه انشاءالله به پای هم .... :ymapplause:

سه شنبه 21 بهمن1393 - 5:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان این ای سی رو که دوستان میگن اصلیه رو هم بنده دارم منتها گند کار فروشندش چند روز پیش در اومد وقتی بنده برای خرید یک مدل ای سی برای ردیاب رفتن اون فروشگاه فروشنده قیمت ای سی رو 60000 تومن گفت که قیمت این ای سی توی سایت 7500 تومن بود ایشون گفتن اصلیه ولی بعد از کلنجار رفتن با این فروشنتده ایشون فرمایش کرد این ای سیها رو چند سال پیش از چین سفارش دادن که با قیمت بالایی اون زمان به دلیل کمبود در ایران این اقا خرید کرده بود و نمیخواست ارزونتر بده که ایشون گفتن lf357 هم به همینصورت بود که به بنده 35000 تومن فروخته بودن اگر دقت کنید این ای سی که قیمتش اینقدر بالا هست با نمونه ای که استاد معرفی کرده فرق ظاهری هم داره و اونم اینه که ای سی 35000 تومنی نوشته روش با رنگه و حک نشده ولی ای سی ارزونتر نوشته روش حک شده هست شاید اونموقع چین عزیز هنوز روش حک کردن نوشته روی ای سی رو بلد نبود :)) موفق باشید :YMPEACE:

سه شنبه 21 بهمن1393 - 6:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali222 نوشته است:
بهرام نوشته است:

مبارکه انشاءالله به پای هم .... :ymapplause:

علی جان اینقد از این مدارات ساختیم وبه پای هم پیر شدیم که نگو..ولی این ارزش داره واسش پیر بشی :D ممنان @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 21 بهمن1393 - 6:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ببخشید دوستان من یه سوالی داشتم.ایا میشه از روغن لحیم برا شیلد کردن استفاده کرد؟؟روغن لحیم خودش دارای رساناییی هستش البته یکم نسبت به گرافیت کمتره اما باز میشه گفت یه رسانایی توش هست حالا سوال اینه ایا میشه برا شیلد لوپ از روغن لحیم استفاده کرد؟؟
پیوست:
sssss.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 21 بهمن1393 - 7:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 321 , 322 , 323 , 324 , 325 , 326 , 327 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mr_havaee و 205 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure