انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 1:58pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 340 , 341 , 342 , 343 , 344 , 345 , 346 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره آقا شما راست ميگی

خدايا مددی کن

جمعه 23 بهمن1393 - 2:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
سلام.شب همه دوستان به نیکی
عزیزان در شرایط ایده آل مونتاژ این دستگاه و بهترین و مرغوبترین لوپ با سایز 1*1 ، ودر زیر خاک ، فلز مس با ابعاد 50*50 سانتی متر ، در عمق 280 الی نهایتا 3 متر سنس خواهد شد.
مطمئن باشید این نهایت برد یک فلزیاب پالسی با حداکثر ثبات و قدرت در سنس زیر خاک هست.و برتری این مدار رو که ساخته دست مهندس حمیدگرامی هست میرسونه :x
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

جمعه 23 بهمن1393 - 2:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

Ancient نوشته است:
سلام.شب همه دوستان به نیکی
عزیزان در شرایط ایده آل مونتاژ این دستگاه و بهترین و مرغوبترین لوپ با سایز 1*1 ، ودر زیر خاک ، فلز مس با ابعاد 50*50 سانتی متر ، در عمق 280 الی نهایتا 3 متر سنس خواهد شد.
مطمئن باشید این نهایت برد یک فلزیاب پالسی با حداکثر ثبات و قدرت در سنس زیر خاک هست.و برتری این مدار رو که ساخته دست مهندس حمیدگرامی هست میرسونه :x
پاینده باشید @};-

سلام

یعنی با لوپ سايز 2*2 هم نمیشه به برد 4 رسید??

جمعه 23 بهمن1393 - 3:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان خوبم اقا شما همتون درست میفرمایید بنده نه فروشنده هستم و نه کسی هستم که بخوام دروغ بگم حق با شماست تو جامعه ما متاسفانه اینقدر که دروغ زیاده نمیشه باور کرد پس دوستان لطفا زود قضاوت نکنن و صبور باشن تا بنده دوباره تست کرده و فیلم قرار بدم حق دارید بنده تا روزی که فیلم رو قرار ندادم عرایض خودم رو یه فرضیه قرار میدم و از همه عذرخواهی میکنم و حرفم رو پس میگیرم اشتباه از بنده بود باید همراه عرایضم فیلم هم اپلود میکردم ببخشید دوستان گلم

جمعه 24 بهمن1393 - 6:20am
مدیر سایت
مدیر سایت

2840644 نوشته است:
سلام دوستان خوبم اقا شما همتون درست میفرمایید بنده نه فروشنده هستم و نه کسی هستم که بخوام دروغ بگم حق با شماست تو جامعه ما متاسفانه اینقدر که دروغ زیاده نمیشه باور کرد پس دوستان لطفا زود قضاوت نکنن و صبور باشن تا بنده دوباره تست کرده و فیلم قرار بدم حق دارید بنده تا روزی که فیلم رو قرار ندادم عرایض خودم رو یه فرضیه قرار میدم و از همه عذرخواهی میکنم و حرفم رو پس میگیرم اشتباه از بنده بود باید همراه عرایضم فیلم هم اپلود میکردم ببخشید دوستان گلم

درود
از یه شخص تحصیلکرده و باشعور که تا حالا هم از هیچ کمکی دریغ نکرده چیزی بجز این رفتار سنجیده و ناشی گرفته از شعور بالا و درکی ستودنی انتظار نمیره.
دوست من حتی اگر در تست دوباره به هدفت نرسی باز هم ارزش کار شما برای تمام آدمهای فهمیده باقیه و ستودنی!
هرچند با شناختی که از شما دارم باتوجه به پستهاتون هرگز الکی ادعایی نمیکنید.
موفق باشی دوست من :ymhug:

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

جمعه 24 بهمن1393 - 8:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
من آقای 2840644 رو میشناسم و با ایشون در ارتباطم حرف الکی نمیزنه اگه یه حرفی میزنه از روی تجربه و آزمون و خطا هستش

جمعه 24 بهمن1393 - 9:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza68 نوشته است:
من آقای 2840644 رو میشناسم و با ایشون در ارتباطم حرف الکی نمیزنه اگه یه حرفی میزنه از روی تجربه و آزمون و خطا هستش

رضاجان ما هم نظرمون همين بود اما انگار اين باور و عقايد دوستان در اين مقوله خيلی بد جا افتاده

خدايا مددی کن

جمعه 24 بهمن1393 - 10:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امکان نداره بالوپ1 به عمق4متری آن هم دسته بیل رسیدبیخود سرخودتونو دردنیارید.

جمعه 24 بهمن1393 - 11:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asadof نوشته است:
amiri11 نوشته است:
مرسی اقا محسن : من هم میشناسمش بخدا ادم فنی و خوبیه . ادمی نبود حرف الکی بزنه. همین جا هم باز میشه نتیجه گرفت : وقتی سینی 35 را 2.75 زده قطعا بیل را 3 متر میزنه. فیلم را همان دوستمان بعدا قرار میده. صبر داشته باشید لطفا. شب خوش @};-

پس قبول کردید تو 4 متر نمیزنه :D

.................................................................
سلام : :D اقا اسد عزیز منظور من اینه : 4 متر را گفتم برای اشیاء خیلی بزرگ ولی 3 متر شدنیست . خارج از انتظار نیست. در ثانی من کلا تا با چشم خودم نبینم چیزی را نمیتوانم تایید یا رد کنم. بحث های خودمان همه حدس و گمانه است.نتیجه واقعی زمان مشخص میشه کسی فیلم بگذاره. با تشکر
.............................................................................................
آقای امیری میشه واضح تر بگید !!! من که نفهمیدم کجای حرفمو پس گرفتم :-w
اقای زیلان عزیز بیشتر جنبه شوخی بود داداش :D ولی چند صفحه قبل خودت به من گفتی باید بیشتر بزنه :D .چون وقتی گفتی بیشتر میزنه من هم متعجب شدم و ازت مشخصات لوپت را درخواست کردم ببینم چکار کردی! :D با تشکر

اقا شکیب هم درست میگن روی این چیزای بیخود سرخودتان را درد نیارید. فعلا صبر بهترین گزینه است.

جمعه 24 بهمن1393 - 11:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درسته آقای امیری ولی من برای سینی استیل 35 سانتی گفته بودم نه بیل :D ;)

جمعه 24 بهمن1393 - 11:28am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 340 , 341 , 342 , 343 , 344 , 345 , 346 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 371 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure