انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 7:58pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 394 , 395 , 396 , 397 , 398 , 399 , 400 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

mhak نوشته است:
ببخشید کوهیار جان پستامون همزمان شد من عذرخواهی میکنم @};-

:ymhug:

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

جمعه 1 اسفند1393 - 1:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amiri11 نوشته است:
ای بابا باز هم شما ول نمی کنی :D . خدا اجرت بده که پاسخ دادی به من دیگه ربطی نداره :D
اگر ادم زیرکی باشه همه پستها که از صفحه 384 شروع شده را مطالعه کنه همه چیز را میفهمه. ;)

اره واقعا حق با شماست اگه دوستان زیرک باشن میفهمن که دیگه نباید جواب درست وغلط شما رو داد به جای تشکر از دیگران که از اشتباه درت میارن یغه میگیری.شما اصلا دقت نمیکنی برادر من .من دیشب جواب محمود دادم در مورد عوض شدن پلاریته وتاثیر روی دیلی واز تجربیات خودم گفتم شما داری میگی برو بخون چی نوشته.وقتی دقت نمیکنی به پستها معلومه که با یک شکلک واسه خودت داستان درست میکنی. :D

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 1 اسفند1393 - 1:26pm

سلام به اساتید جواب سوالات روی عکس رو می خواستم
http://uplod.ir/wpj8f0ydw7vc/pic_coil.rar.htm

جمعه 1 اسفند1393 - 1:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahak نوشته است:
سلام به اساتید جواب سوالات روی عکس رو می خواستم
http://uplod.ir/wpj8f0ydw7vc/pic_coil.rar.htm

دوسن من تصویر رو به این شکل قرار بده تا بهتر راهنماییت کنند
من خودم جواب سوالات شما رو نمیدونم وگرنه پاسخ میدادم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

جمعه 1 اسفند1393 - 1:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
amiri11 نوشته است:
ای بابا باز هم شما ول نمی کنی :D . خدا اجرت بده که پاسخ دادی به من دیگه ربطی نداره :D
اگر ادم زیرکی باشه همه پستها که از صفحه 384 شروع شده را مطالعه کنه همه چیز را میفهمه. ;)

اره واقعا حق با شماست اگه دوستان زیرک باشن میفهمن که دیگه نباید جواب درست وغلط شما رو داد به جای تشکر از دیگران که از اشتباه درت میارن یغه میگیری.شما اصلا دقت نمیکنی برادر من .من دیشب جواب محمود دادم در مورد عوض شدن پلاریته وتاثیر روی دیلی واز تجربیات خودم گفتم شما داری میگی برو بخون چی نوشته.وقتی دقت نمیکنی به پستها معلومه که با یک شکلک واسه خودت داستان درست میکنی. :D

بهرام جان داداش من بابا خجالت خوب چيزيه اون بنده خدا هم ساکت ميشه شما بيخيال ماجرا نيستی حالا هی کشش بديد تا اين وسط کش يکى پاره بشه ده صفحه هست که اين آقا ميگه معذرت اشتباه شد شما بيخيال نميشی بسه بابا، اصلا شما کارکشته اين کار اما بهتر نيست جای گفتن ايراد با تعنه ميگفتی اميرجان گويا اشتباه نوشتاری داشتی ده صفحه فقط شده من من کردن بابا اين منيت رو بزاريد کنار خواهش ميکنم هم شما و هم اميرجان با يه معذرت خواهى چيزى از ارزشهاتون کم نميشه

خدايا مددی کن

جمعه 1 اسفند1393 - 1:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با اجازه دوستان.لوپ عنکبوتی هست ماهک جان
جواب سوال اول.بستگی داره خودت لوپی که انتخاب میکنی چقدر باشه.از 30 تا 60 میتونی انتخاب کنی
جواب سوال2.تخته رو هم میتونی از نوع تخته معرق کاری یا تخته سه لا که خانمها روش برش ایجاد میکنن وشکل میدن هم سبک هست وهم قوی
در مورد جواب 3.با روکش هم میشه پیچید ولی باید عرض بین شیارهارو خیلی در نظر بگیری.البته از نظر خصوصیات خازنی سیم بهتر هم میشه. ولی دیگه لوپ سنگین میشه ونگاه داشتن وحفظ تعادل سخت میشه.بهتره بدون روکش باشه واز خود سیم با عالیقش استفاده بشه.موفق باشی ماهک جان

جمعه 1 اسفند1393 - 1:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
بهرام نوشته است:
amiri11 نوشته است:

بهرام جان داداش من بابا خجالت خوب چيزيه اون بنده خدا هم ساکت ميشه شما بيخيال ماجرا نيستی حالا هی کشش بديد تا اين وسط کش يکى پاره بشه ده صفحه هست که اين آقا ميگه معذرت اشتباه شد شما بيخيال نميشی بسه بابا، اصلا شما کارکشته اين کار اما بهتر نيست جای گفتن ايراد با تعنه ميگفتی اميرجان گويا اشتباه نوشتاری داشتی ده صفحه فقط شده من من کردن بابا اين منيت رو بزاريد کنار خواهش ميکنم هم شما و هم اميرجان با يه معذرت خواهى چيزى از ارزشهاتون کم نميشه

از شما انتظار نداشتم چرا فکر میکنین تعنه یا قصدی در کار بوده برادر.خواهشن بد برداشت نکنین.بنده دیگه حرفی نمیزنم و کاری هم با ایشون ندارم.من جواب محمود میدم ایشون دخالت میکنه با اینکه حتی در خوندن پست دقت کنه که اصلا موضوع چی هست.باز هم به خاطر روی شما ودوستان و واسه اینکه جو انجمن بیشتر از این متشنج نشه چشم :)

جمعه 1 اسفند1393 - 1:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
ممنونم ازشما الان تازه فهمیدم قضیه چیه...

جمعه 1 اسفند1393 - 2:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداشای من
اقا بهرام و اقای امیری
شما دو تا جزو خوبان این انجمن هستید و از شخصیت شما واقعا بدور هست که اینقدر به پر و پای هم بپیچید
یک مسئله ساده و کاملا بیخودی هست که شما دارید بزرگترش میکنید
این طور مسائل مربوط به دوران بچگیه ,خواهشا تموم کنید واقعا این مسائل بجز دل ازردگی چیزی بدنبال نداره

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

جمعه 1 اسفند1393 - 2:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان یه مطلب
کسی تا حالا این نوع لوپ رو درست کرده وایا این ایده میتونه بهتر بشه?
به عنوان مثال عرض می کنم :یک لوپ ۶۰ معمولی و یک لوپ ۲۵ معمولی با ظرفیت کمتر.
این دوتا لوپ را با هم سری کنیم.
یعنی رشته مغزی به یکی از لوپها و شیلد هم به یکی از سر سیمهای لوپ داخلی.
دوتا سیم باقیمانده هم به هم وصل بشود.

این رو به این خاطر عرض کردم چون دوستان با لوپهای ۳۰ سانتی تا ۶ برابر سنس دارند .همزمان یه لوپ ۶۰ هم داریم که برای اجناس بزرگ .

و یک سوال اساسی :اصلا همچین ایده ای میتونه درست باشه ?

جمعه 1 اسفند1393 - 2:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 394 , 395 , 396 , 397 , 398 , 399 , 400 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alimahmoodi , Google و 136 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure