انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 16 تیر1403 - 11:56am

پاسخ به موضوع  [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 416 , 417 , 418 , 419 , 420 , 421 , 422 ... 2776  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
rahmati111 نوشته است:
بچه ها من مدار رو راه انداختم ولی نور ال سی دی خییییییییییییلی کمه در حدی ک اگه از کنار نگاه کنم ی چیزایی معلومه...مشکل از کجاست به نظرتون؟ L-) /:)

خسته نباشید دوست من.تبریک میگم بابت مدارتون :ymhug:
وقتی برای بار اول بعد از پروگرام کردن میکرو مدار رو روشن میکنید ، یک کانتر نمایش داده میشه که برای تنظیم کنتراست (وضوح دید) هست! شما باید وقتی دید ال سی دی تون روی حالت ایده آل قرار گرفت ، کلید ok رو فشار بدید!
تا وقتی که فشار ندید این کانتر از 10 تا 0 میشماره و دوباره ریست میشه و باز از اول ...
اگر کمی وضوح دید دارید ، برید داخل تنظیمات و گزینه آخر Contrast رو روی حالت ایده آل تنظیم کنید!
اگر هم ممکن نبود ، باید میکروکنترلر رو از نو با فیوزبیت ریست تنظیمات پروگرام کنید!
اگر اینکارو کردید، اینبار حواستون رو بیشتر جمع کنید تا به موقع کلید ok رو فشار بدید!
فیوزبیت ریست تنظیمات :
Low Fuse: F7 High Fuse: D9 Extended Fuse: FC
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:18am

تنکیو از همتون...ی تیکه خوب لحیم نشده بود برا همین خییلی کم نشون میداد ;;)
من هنوز کلیدا رو وصل نکردم...اینا رو هم لحیم کنم ببینم چطو جواب میده ;)

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چشم اقا محسن!! شما کی اطلاعات خواستی و من ندادم داداش؟! بنظرم لوپ 1*1 باید بیشتر بزنه !!

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
غضنفر نوشته است:
رضاجان فقط اطلاعات و موارد خاص لوپت رو با دقت بيان کن تا بشه ما هم يک لوپ کوچيک بسازيم ،البته ديشب که در حفاری بودم و چيزی به جز سفال نصيبمان نشد بعد از بازگشت از محل مشغول ساخت يک لوپ 1*1شدم و سيم رو داخل لوله پوليکا 1اينچ که رضا 86 زحمت تهيه اون رو کشيده (رضا جان دم شماگرم)انداختم بعد از اتمام کار داخل منزل يکبار تست کردم که ديلی رو 95شناخت و سينی استيل 35رو از فاصله 95سانت سنس کرد هرچند متوجه بودم که داخل منزل استفاده از لوپ يک در يک ملاک تست واقعی نيست بنابراين لوپ رو به داخل حياط بردم و دستگاه رو روشن کردم بله دستگاه ديلی لوپ رو روی 14شناخت و با تنظيمات اوليه و روى حساسيت17در اولين تست برای سينی 35 در ارتفاع 230سانت در هوا سنس کرد بدونه کمترين صدای اضافه اين لوپ ت1*1تشکيل شده از 10دور سيم افشان 1.5ميل که اول توسط دو عدد ميخ چوبی به فاصله دو متر پيچيده شد و بعداز از محکم کاری با نوار چسب لنت از وسط برش خورده و الان چهار متر سيم ده شاخه داريم که قبل از قيچى کردن دونه به دونه شماره گذارى شدن و بعداز عبور دادن از لوله هرشماره باشماره سمت ديگر سيم سرى شدن اين لوپ به راحتی جمع ميشه و جابه جاکردنش راحته

سلام محسن جان خوبی داداش
من که کاری نکردم دمه شما گرم
تصاویر لوپی که ساختی رو قرار بده ببینیم چه کردی!

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چشم داداش رضا عکس رو آپ ميکنم ، داخل حيات هم به خاطر فلزات مزاحم شايب کمتر زده هرچند دست بنده ديگه بيشتر بهش نرسيد 230بازور دستم رسيد که به خاطر بلند شدن روی نوک انگشتهام بود و صدا واضحه واضح

خدايا مددی کن

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
rahmati111 نوشته است:
تنکیو از همتون...ی تیکه خوب لحیم نشده بود برا همین خییلی کم نشون میداد ;;)
من هنوز کلیدا رو وصل نکردم...اینا رو هم لحیم کنم ببینم چطو جواب میده ;)

دوست عزیز کدوم تیکه خوب لحیم نشده بود که کنتراست ضعیف بوده ؟ :-?
تنها پایه ای که در صورت قطعی یا نداشتن اتصال کامل باعث کم نور شدن ویا خاموش شدن نور ال سی دی (backlight)میشه ، پایه 15و16 ال سی دی هستش! اونم گمان نمیکنم ارتباطی چندانی به وضوح دید داشته باشه ...! :-\

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:36am
مدیر سایت
مدیر سایت

غضنفر نوشته است:
رضاجان فقط اطلاعات و موارد خاص لوپت رو با دقت بيان کن تا بشه ما هم يک لوپ کوچيک بسازيم ،البته ديشب که در حفاری بودم و چيزی به جز سفال نصيبمان نشد بعد از بازگشت از محل مشغول ساخت يک لوپ 1*1شدم و سيم رو داخل لوله پوليکا 1اينچ که رضا 86 زحمت تهيه اون رو کشيده (رضا جان دم شماگرم)انداختم بعد از اتمام کار داخل منزل يکبار تست کردم که ديلی رو 95شناخت و سينی استيل 35رو از فاصله 95سانت سنس کرد هرچند متوجه بودم که داخل منزل استفاده از لوپ يک در يک ملاک تست واقعی نيست بنابراين لوپ رو به داخل حياط بردم و دستگاه رو روشن کردم بله دستگاه ديلی لوپ رو روی 14شناخت و با تنظيمات اوليه و روى حساسيت17در اولين تست برای سينی 35 در ارتفاع 230سانت در هوا سنس کرد بدونه کمترين صدای اضافه اين لوپ ت1*1تشکيل شده از 10دور سيم افشان 1.5ميل که اول توسط دو عدد ميخ چوبی به فاصله دو متر پيچيده شد و بعداز از محکم کاری با نوار چسب لنت از وسط برش خورده و الان چهار متر سيم ده شاخه داريم که قبل از قيچى کردن دونه به دونه شماره گذارى شدن و بعداز عبور دادن از لوله هرشماره باشماره سمت ديگر سيم سرى شدن اين لوپ به راحتی جمع ميشه و جابه جاکردنش راحته

با سلام
وقتی موفقیت های دوستان رو شاهد هستم خیلی خوشحال میشم و از صمیم قلب برای همه عزیزان با معرفت آرزوی سلامتی میکنم @};-
آقا محسن لوپ شما باید تا 3 متر اون سینی رو بزنه ، عدد دقیق تنظیمات رو خوب پیدا کن تا با لوپ شما سازگاری و قدرت مدار رو بیشتر کنه .. موفق باشی عزیزم :-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:39am

محل اقامت: ناسوت
سلام و درود
دقت شود كه رضا آقا با لوپ 36و آقا محسن با لوپ 1در1تست گرفتن_رضا جان احتمالأ بتونه با ساخت لوپ 1در1به خاطر كيفيت كاريشون بيشتر از محسن عزيز از نظر برد بزنه_رضا جان،دوستان منتظر ارايه جزييات اطلاعات توسط شما دوست عزيز هستن
موفق باشيد

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جمع شده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

خدايا مددی کن

دوشنبه 4 اسفند1393 - 12:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به صورت بسته بايد رنگ مشگى بهش بزنم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

خدايا مددی کن

دوشنبه 4 اسفند1393 - 12:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 416 , 417 , 418 , 419 , 420 , 421 , 422 ... 2776  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 93 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure