انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 تیر1403 - 12:17am

پاسخ به موضوع  [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 419 , 420 , 421 , 422 , 423 , 424 , 425 ... 2776  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza.1286 نوشته است:
دوست من اطلاعاتشو چند صفحه قبل برا یکی از دوستان توضیح دادم!! دقت نمیکنی برادر!! :) برگرد اطلاعات مفید دیگه ای هم گیرت میاد
سیم داخل لولست

کدوم صفحه؟ با جستجو که چیزی یافت نشد؟ خوب برادر عزیز محبت کن یکبار دیگه هم اینجا برای بیدقتایی مثل بنده بذار. ;) ممنونم.

دوشنبه 4 اسفند1393 - 6:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

2840644سلام آقا کم پيدايی داداش ، چه خبر مبرا

خدايا مددی کن

دوشنبه 4 اسفند1393 - 7:16pm

بچه ها من مشکل روشن نشدن ال سی دی دارم
هرکاری میکنم ال سی دی هیچ واکنشی نشون نمیده
اقا مهدی گفتن شاید میکرو اسیب دیده باشه ولی میکرو رو عوضم کردم بازم همون مشکل داشت...جفت میکرو ها هم پروگرم مشن
فقط وقتی که پایه سه ال سی دی رو به زمین میزنم ال سی دی فقط 16تا مربع روشنو نشون میده
راهنمایی کنین خواهشا
ممنون

دوشنبه 4 اسفند1393 - 8:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
مشکل برد کمه مدار من از کجا میتونه باشه
عکس با کیفیت از پشت و روی مدار

http://picpaste.com/P1000683-jU9DvWR6.JPG
http://picpaste.com/P1000682-36awdzFD.JPG
عکسه وا شد روش کلیک کنید واسه فول سایزش
ممنون دوستان @};-

آخرین بار توسط lalash در دوشنبه 4 اسفند1393 - 9:24pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 4 اسفند1393 - 9:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

lalash نوشته است:
سلام دوستان
عکس با کیفیت از پشت و روی مدار اگه لازمه تا بزارم

سلام دوست من احتمال ميدم از ماسفت قدرتت باشه که تقلبی باشه

خدايا مددی کن

دوشنبه 4 اسفند1393 - 9:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت دوستان و اقا حمید گل دوست با نبوغ من
حمید جان میبینم که چندتا اسباب بازی فروش جلوی کارتو گرفتن و تو عقل ناقص خودشون مانع پیشرفت کارتون شدن که چقدر اشتباه کردن که اگه من بهشون بگم 40 درصد مداری که تو فکرتون هست رو به عنوان رقیب دیدن و شروع به کارهایی کردن که مطمعن هستم منتظرش بودید ولی پیش بینی این عکس العمل رو که مدار رو رها کنید نداشتم
اگر دوستان دارن این مطلب رو میخونن لطفا به اقا فرزین که بچه تهرانپارس فلکه دومه از طرف من بگن که خیلی نامردی (میدونید چرا)
امروز یه کارگر شریف ساختمانی رو دیدم که دستاش تاول داشت و دستگاه اقا حمید رو از طرف یکی از دوستان اوردن پیش من که از این فرزین نامرد به مبلغ 9000000 تومان خریده بود (ببخشید نخریده بود .دارو ندارشو داده بود) و تایم دستگاه تموم شده بود وقتی دستگاه رو پیشش برای تعمییر برده بهش گفته 500 بار برات شارز میخرم 1 ملیون تومن
حالم بهم خورد (حالا یه با غیرت پیدا بشه بگه اخی ......)
آقا حمید عزیز دوست خوبم با اجازه شما آیسی رو براش پروگرم کردم و گفتم هروقت تموم شد بازم بیاره و انجام بدم براش البته اگه عمری باشه
اگه صلاح بدونید و این فرزین که صد درصد از بچه های همین سایت است رو به من معرفی بکنید من خودم شخصا از خجالتشون در میام اونم حضوری
ببخشید که علنا گفتم امیدوارم استاد خوبمون اقا حمید کارشو ادامه بده و منهم در همین هفته مدارو میسازم تا به عنوان یادگاری از یک دوست ایرانی داشته باشم
موفق باشید

دوشنبه 4 اسفند1393 - 9:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

غضنفر نوشته است:
lalash نوشته است:
سلام دوستان
عکس با کیفیت از پشت و روی مدار اگه لازمه تا بزارم

سلام دوست من احتمال ميدم از ماسفت قدرتت باشه که تقلبی باشه

سلام دوست خوبم .ممنونم بابت پاسخت
پست قبلی عکس گذاشتم میتونی یه نگاهی بندازی نظر کارشناسیتو بدی
مرسی

دوشنبه 4 اسفند1393 - 9:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rahmati111 نوشته است:
اقا مهدی گفتن شاید میکرو اسیب دیده باشه ولی میکرو رو عوضم کردم بازم همون مشکل داشت...جفت میکرو ها هم پروگرم مشن
فقط وقتی که پایه سه ال سی دی رو به زمین میزنم ال سی دی فقط 16تا مربع روشنو نشون میده
راهنمایی کنین خواهشا
ممنون

سلام محسن داداشی خبر خیر برادر زیر سایه شما هستیم دارم روی سیم لیتز کار میکنم یه خبر بدم بهتون امشب حدود 500 متر سیم 0.1 میلیمتر لاکی جنس خوب تهیه کردم و انشاالله میخوام تا یکی دو روز دیگه این سیمو با 15 رشته سیم 0.1 با روش تابوندن منظم تبدیلش کنم به لیتز امیدوارم بتونم جواب بگیرم حتما خبرشو بهتون میدم اولویتش هم با محسن عزیزه که واقعا برای لوپ زحمت زیادی میکشه دست درد نکنه داداش ;)

دوشنبه 4 اسفند1393 - 9:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و اقا حمید گل دوست با نبوغ من
حمید جان میبینم که چندتا اسباب بازی فروش جلوی کارتو گرفتن و تو عقل ناقص خودشون مانع پیشرفت کارتون شدن که چقدر اشتباه کردن که اگه من بهشون بگم 40 درصد مداری که تو فکرتون هست رو به عنوان رقیب دیدن و شروع به کارهایی کردن که مطمعن هستم منتظرش بودید ولی پیش بینی این عکس العمل رو که مدار رو رها کنید نداشتم
اگر دوستان دارن این مطلب رو میخونن لطفا به اقا فرزین که بچه تهرانپارس فلکه دومه از طرف من بگن که خیلی نامردی (میدونید چرا)
امروز یه کارگر شریف ساختمانی رو دیدم که دستاش تاول داشت و دستگاه اقا حمید رو از طرف یکی از دوستان اوردن پیش من که از این فرزین نامرد به مبلغ 9000000 تومان خریده بود (ببخشید نخریده بود .دارو ندارشو داده بود) و تایم دستگاه تموم شده بود وقتی دستگاه رو پیشش برای تعمییر برده بهش گفته 500 بار برات شارز میخرم 1 ملیون تومن
حالم بهم خورد (حالا یه با غیرت پیدا بشه بگه اخی ......)
آقا حمید عزیز دوست خوبم با اجازه شما آیسی رو براش پروگرم کردم و گفتم هروقت تموم شد بازم بیاره و انجام بدم براش البته اگه عمری باشه
اگه صلاح بدونید و این فرزین که صد درصد از بچه های همین سایت است رو به من معرفی بکنید من خودم شخصا از خجالتشون در میام اونم حضوری
ببخشید که علنا گفتم امیدوارم استاد خوبمون اقا حمید کارشو ادامه بده و منهم در همین هفته مدارو میسازم تا به عنوان یادگاری از یک دوست ایرانی داشته باشم
موفق باشید

سلام رستم جان آدرس دقيق تهرانپارس رو بده طرف رو با گونی تحويلش بدم کثافت بى شرف رو

دوشنبه 4 اسفند1393 - 9:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rahmati111 نوشته است:
راهنمایی کنین خواهشا
ممنون

دوست من به ترتیبی که خدمتتون عرض میکنم شروع کن به تست ابتدا ولتاژ تغذیه میکرو یعنی رگولاتور 7805 رو چک کنید سالمه و ولتاژ دقیق داره و مدار رو چک کنید متالیزه ها در مسیرشون و نقاط اتصال پایه های قطعات به برد مشکل قلع مردگی یا اتصالی نداشته باشه (بیشتر روی پایه های ال سی دی زوم کنید معمولا ایراد از اونجا هست) و در مرحله بعداز پروگرم میکرو مطمئن شو و اگر باز هم جواب نگرفتید ابتدا کریستال رو تعویض کنید و نهایتا خازنهای سرامیکی کنار کریستال رو تعویض کنید و مقاومتهای داخل مسیر رو هم با مولتی متر روی رنج اهم تست کنید حتما مشکل رفع میشه :YMPEACE:

دوشنبه 4 اسفند1393 - 9:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 419 , 420 , 421 , 422 , 423 , 424 , 425 ... 2776  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 172 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure