انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 11 تیر1403 - 10:49pm

پاسخ به موضوع  [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 422 , 423 , 424 , 425 , 426 , 427 , 428 ... 2776  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رابين جان شرمنده آقا قصدم ناراحت کردن شما نبود معذرت ايستيرم شندن ،ولی احتمال ميدم نتيجه خوبی بگيری لطفا اعلام نتيجه کن مرسی آقا

خدايا مددی کن

سه شنبه 4 اسفند1393 - 1:25am
کاربر فعال
کاربر فعال

2840644 نوشته است:
lalash نوشته است:
سلام دوستان
مشکل برد کمه مدار من از کجا میتونه باشه
مرسی

سلام لالاش عزیز این مطلبی که عرض میکنم اطلاع رسانی خدمت دوستان دیگه هم هست دوستان یک نمونه ای سی lf تقلبی امروز روی مدار تست کردم که کارکرد مدار به این شکل بود که مدار در حالتی که فلز رو به لوپش نزدیک میکردم دستگاه بصورت خیلی کند و قدرت خیلی کمی بصورت بوقهای بریده بریده یا تک بوق داشت فلز رو سنس میکرد اگر مدار شما هم به این صورت داره عمل میکنه قطعا از اپ امپتون هست که تقلبیه منتها روی مقاومتهای دمپینگ هم دقت کنید مقدارشون به اهم باشه و کیلو اهم نباشه و ولتاژ رگولاتور ها رو هم چک کنید در صورتی که ولتاژ تغذیه مدار کم باشه برد هم به همون نسبت کمتره در ضمن قطعات شما ظاهرا با قلع روغن اندود روی فیبر مدار نصب شده که این روغن قلع روی مدارهای فرکانسی میتونه مشکل ایجاد بکنه و راه حلش شستشو با تینر 10 یا 20 هزاره فوریه موفق باشید

سلام دوست عزیز
مدار من اون مشکلایی که گفتی رو نداره .یا سنس داره یا نداره وقتی سنس داره مرتب و بدون قطعیه
ماسفت رو عوض کردم فایده نداشت البته همون مارک و مدلی بود که از یه سایت فرستاده بودن . .ای سی هم سه تا دارم دوتای دیگه که کلا کویل ارور میده .مقاومت ها هم درست و به اهم هستند
نمیدونم دیگه چیکارش کنم
ممنون بابت راهنماییهای ارزشمندت @};- @};-

سه شنبه 4 اسفند1393 - 2:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و اقا حمید گل دوست با نبوغ من
حمید جان میبینم که چندتا اسباب بازی فروش جلوی کارتو گرفتن و تو عقل ناقص خودشون مانع پیشرفت کارتون شدن که چقدر اشتباه کردن که اگه من بهشون بگم 40 درصد مداری که تو فکرتون هست رو به عنوان رقیب دیدن و شروع به کارهایی کردن که مطمعن هستم منتظرش بودید ولی پیش بینی این عکس العمل رو که مدار رو رها کنید نداشتم
اگر دوستان دارن این مطلب رو میخونن لطفا به اقا فرزین که بچه تهرانپارس فلکه دومه از طرف من بگن که خیلی نامردی (میدونید چرا)
امروز یه کارگر شریف ساختمانی رو دیدم که دستاش تاول داشت و دستگاه اقا حمید رو از طرف یکی از دوستان اوردن پیش من که از این فرزین نامرد به مبلغ 9000000 تومان خریده بود (ببخشید نخریده بود .دارو ندارشو داده بود) و تایم دستگاه تموم شده بود وقتی دستگاه رو پیشش برای تعمییر برده بهش گفته 500 بار برات شارز میخرم 1 ملیون تومن
حالم بهم خورد (حالا یه با غیرت پیدا بشه بگه اخی ......)
آقا حمید عزیز دوست خوبم با اجازه شما آیسی رو براش پروگرم کردم و گفتم هروقت تموم شد بازم بیاره و انجام بدم براش البته اگه عمری باشه
اگه صلاح بدونید و این فرزین که صد درصد از بچه های همین سایت است رو به من معرفی بکنید من خودم شخصا از خجالتشون در میام اونم حضوری
ببخشید که علنا گفتم امیدوارم استاد خوبمون اقا حمید کارشو ادامه بده و منهم در همین هفته مدارو میسازم تا به عنوان یادگاری از یک دوست ایرانی داشته باشم
موفق باشید

سلام بله اقا رستم مدار مهندس حمید با اینکه 500 بار روشن رو خاموش گذاشته نه تنها کمکی برای جلوگیری از سو استفاده نشده بلکه به نفع کلاهبرداران حرفه ای هم شده من از اول هم گفتم 500 بار زیاده به نظرم 100 بار بیشتنر نباید باشه یا اینکه خودشون ایسی رو پروگروم کنند دیگه محدودیت نذارند و روی هر ایسی هم 100 تومان کم و کم بگیرند تا حداقل پول چایش هم دربیاد . من این چیزا رو می شنوم اعصابم خورد میشه مهندس جان تو را خدا حداقل یه فکری بکنید اگه راه نداره نمیشه پس کلا محدودیت رو بردارید بذار حداقل یکبار کلاهبرداری بشه.مرسی @};-

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

آخرین بار توسط asadof در سه شنبه 5 اسفند1393 - 6:03am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 5 اسفند1393 - 5:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
سلام دوست من مشگل اينجاست که يه عده سواد لازم و اطلاعات کافی ندارن اما اعصاب بنده به اين خاطر به هم ريخت که فروشنده چه غيرتی داشته يعنی اينقدر پول مزش شيرينه که چی بگم آخه !!!!!!!اون بنده خدا سواد نداشته يا هرچى که شما اسم ميزاريد براش اصلا حق باشماست، اما اين نامرد چرا اين حرکت رو پياده کرده ؟؟؟؟؟
اگه اينطوری باشه بنده خودم دنبال شرم

اقا ارش شما اول تشریف ببر شرکت kxs اصفهان ! چند روز پیش یه بنده خدا تصویری رو پیش من اومد وقتی از در وارد شد با یه چمدان بزرگ وقتی درش رو باز کرد یه تبلت سونی قدیمی و یه لوپ منگومتر که به شکل انتهاهای کوچک هستند از لوله پولیکا درست شده .یارو گفت حتی سینی 50 سانتی رو تو 20 سانت هم نمیزنه و روی حفره چاه هم هیچ واکنشی نداره فقط چند تا رنگ قرمز و ابی و زرد داره که اونم به صورت پیش فرض تو میکرو نوشته شده اوردم جلوی خودش لوپ رو باز کردم حدود چهر تا ایسی توش بود و دو تا هسته فریت رادیو که چند دور سیم رو دستی خوش پیچیده بود که مبلغ 16 میلیون تومان 3 سال پیش خریده بودند. X(

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 5 اسفند1393 - 5:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
رابين جان شرمنده آقا قصدم
ناراحت کردن شما نبود معذرت ايستيرم شندن ،ولی احتمال ميدم نتيجه خوبی
بگيری لطفا اعلام نتيجه کن مرسی آقا

نه جانم چرا ناراحت بشم ‎;-)‎درمورد لوپ ۸۰ اگه نویز نداشت احتمالا نتیجه خوب بود تا ببینم برا تست خاک عکس العملش چی میشه اما تبدیلش به ۴۰ هرچند ساکت شد احتمالا نتیجه خوبی نداره!

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

سه شنبه 5 اسفند1393 - 6:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان عرض کنم گاهی داخل پستی دیده میشه دوستی میگه سیستمم هر لحظه وضعیتش عوض میشه مثل چند پست قبلی که دو تا از دوستان مشکل داشتن من متوجه نمیشم دوستان عزیز سیستمهای دیجیتالی روی صفر و یک کار میکنن اصلا نمیشه دستگاه الان خوب باشه هر موقع دلش خواست ای سی بسوزونه و خراب باشه :)) این دوستان کمی دقت کنن دوستی فرمایش کرده الان چند وقته دستگاهشون کارش شده سوزوندن ماسفت و ترانزیسور bs170 خوب اینم مشکل تنها میتونه از ناهماهنگی در تامین ولتاژ باشه و در صورت وجود این قضیه هم شما هرتعداد ای سی هم قرار بدید باز هم میسوزه و این مشکل رو به راحتی میشه حلش کرد :ymhug: بنده فکر میکنم دوستانی که مشکل سوختن قطعه دارن در مدار باید دنبال پیک شدید لحظه ای ولتاژ در مدار باشن و این قضه میتونه به اتصال کوتاه قطعات با هم یا قلع مردگی در پایه های قطعات باشه و یا خازنهای الکترولتی مشکل دارن روی این قطعات کار کنن و بنده میبینم این دوستان برای حل یه همچین مشکلی هنوز دارن روی پروگرم کردن میکرو برای رفع مشکل کار میکنن که به نتیجه هم نمیرسن ~X( دوستان خوبم برای اینکه دچار این مشکلات نشید فقط و فقط روی تهیه فیبر مدار و اسمبل قطعات روی برد دقت و دقت و دقت کنید و همچنین قبل از جاگذاری قطعات روی مدار اونها رو از لحاظ مقداری بسنجید و چک کنید و سعی کنید قطعات رو از نوع مرغوب استفاده کنید مطمئن باشید با رعایت این موارد دستگاه با استارت اول شروع به کار کرده و مشکلی نداره ;)

سه شنبه 5 اسفند1393 - 7:17am

اقا اسد این شرکت kxs چه کلاه برداریه کسی هم نیست جلوی این کلاه برداری هاشو بگیره

سه شنبه 5 اسفند1393 - 8:31am

http://uplod.ir/ogk9jaymmcl4/sim.rar.htm

میخوام بدونم کدوم سیم برای ساخت لوپ مناسبه اساتید نظر بدن تا زودتر برای خودم اوکی کنم :-B :ymparty:
لوپ عنکبوتی

دوستان برای لوپ 1*1 ایا میشه از کابل شماره 5 در عکس اتفاده کرد

سه شنبه 5 اسفند1393 - 9:22am

باسلام خدمت دوستان.تقريبا مونتا‍‍ژ مدار رو تموم كردم.نحوه ي پروگرام كردني كه مهندس حميد توي صفحه اول قرار دادن رو كامپيوتر من باز نميكنه.از بچه هاي شهرستان اردبيل اگه كسي حضوري كمكم كنه ممنون ميشم.

سه شنبه 5 اسفند1393 - 10:30am

اقای شماره 284 ناگفته نماند بعضی ها هم با هر بار پروگرم کردن مقداری برد مدارشان افزایش پیدا میکنه !!! :D

سه شنبه 5 اسفند1393 - 12:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 422 , 423 , 424 , 425 , 426 , 427 , 428 ... 2776  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: areza , Google و 143 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure