انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 مهر1403 - 7:05pm

پاسخ به موضوع  [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 , 48 ... 104  بعدی
 فلزیاب BRN 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sgs نوشته است:
با سلام خدمت دوستان
اینجانب جهت ساخت این دستگاه از شرکت ROBOEQ.ir قطعات رو خریداری کردم(فروشگاهی اینترنتی مربوط به اصفهان هستش) که متاسفانه lcd خراب از کار دراومد و میکرو کنترل هم پروگرام نشد و معیوب هستش و حتی پروگرامری که خریدم گارانتی اون یک ماه پیش تموم شده است و کلا یک شرکت کلاهبردار هستش و قطعاتی که اینترنتی میفروشه معیوب هستند گفتم حداقل حالا که من متضرر شدم بقیه دوستان ضرر نکنند

منم ازش خرید کردم،ولی فقط 517 مشکل داشت

چهارشنبه 2 مرداد1392 - 6:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد نوشته است:
بچه ها فک کنم بجا 358 از op37 بشه استفاده کرد دقتشم بالاتره این هم ببین

AN823

RCV420

مرسی ممد جان، تست کن نتیجه رو بده لطفا

چهارشنبه 2 مرداد1392 - 6:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sgs نوشته است:
با سلام خدمت دوستان
اینجانب جهت ساخت این دستگاه از شرکت ROBOEQ.ir قطعات رو خریداری کردم(فروشگاهی اینترنتی مربوط به اصفهان هستش) که متاسفانه lcd خراب از کار دراومد و میکرو کنترل هم پروگرام نشد و معیوب هستش و حتی پروگرامری که خریدم گارانتی اون یک ماه پیش تموم شده است و کلا یک شرکت کلاهبردار هستش و قطعاتی که اینترنتی میفروشه معیوب هستند گفتم حداقل حالا که من متضرر شدم بقیه دوستان ضرر نکنند

با سلام
در مورد شرکت روبو کیو من خودم بالای 5 بار خرید داشتم که یک قطعه معیوب هم نداشت نمیدونم چرا برای شما اینجوری شده میتونید با مدیر فنی شرکت مسئله را در میون بزارید

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

چهارشنبه 2 مرداد1392 - 7:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sgs نوشته است:
با سلام خدمت دوستان

دوست عزیز این چه حرفیه میزنید :-o
ده ها بار و بیش از یک میلیون تومن ازشون خرید داشتم حتی یک عدد مقاومت هم کم و کسری یا معیوب نداشتن بیشتر دقت کنید

چهارشنبه 2 مرداد1392 - 8:08pm
YIM
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید جان ، میشه بجای لوپ 60 گرد ، از لوپ مستطیل 20*30 استفاده بشه ؟ نمیشه یه مقاومت مولتی ترن بجای کویل به مدار ببندیم و با کم و زیاد کردن اون ، مقدار مقاومتی که میتونیم ازش استفاده کنیم با توجه به میزان حرارت ماسفت رو بدست بیاریم جهت پیچیدن کویل ؟ جریان مصرفی این مدار چند امپر هست ؟ سیمی که برای پیچیدن کویل استفاده میشه اگه دو تکه باشه رو قدرت کویل تاثیر نداره ؟ تشکر

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 12:42am
مدیر کل
مدیر کل

ارتین عزیز لوپ 60 گرد تقریبا مطابق لوپ مربعی 50 سانتی هست! ربطی به 20 در 30 نداره اون خیلی کوچکتر میشه و طبیعتا ضعیفتر! :D
نه نمیشه بجای کویل مقاومت اتصال داد چون ظرفیت سلفی نداره. ضمن اینکه مولتی ترن باید اهم خیلی کم و وات بالا باشه که نداریم. بهرحال نمیشه و تست درستی هم نیست.
جهت پیچیدن کویل فرقی نمیکنه!
جریان مصرفی بستگی به اهم لوپ شما هم داره ولی در مدار اصلی زیر 100 میلی آمپر در میاد.
سیم دو تکه زیاد جالب نیست. اهمش رو کمتر میکنه. ولی بهتره از سیم یک تکه ولی ضخیم تر استفاده کنین. اما اگر منظورتون این هست وسط کویل دو تکه بشه و ادامشو بخواین وصل کنین ایرادی نداره. فقط نقطه اتصال رو باید عایق کنین و تکه دوم هم از همون سیم باشه.

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 12:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
دوستان! اگه کسی در مورد این سوال اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه
فارغ از مقاومت کویل، مناسب ترین تعداد دور سیم و میکروهانری واسه کویل چقدره؟

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 1:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sami222 نوشته است:
sgs نوشته است:
با سلام خدمت دوستان

دوست عزیز این چه حرفیه میزنید :-o
ده ها بار و بیش از یک میلیون تومن ازشون خرید داشتم حتی یک عدد مقاومت هم کم و کسری یا معیوب نداشتن بیشتر دقت کنید

من بغیر از 517 هایی که خراب بودن از برخوردشون خوشم نیومد واسه همین دیگه به یه جا دیگه سفارش میدم، با خود مدیر هم صحبت کردم
یه اتفاق دیگه با اینا افتاد واسم خیلی خنده دار بود، من دوتا فاکتور تو یه روز سفارش دادم، دومی رو که جمعا چند گرم نمی شد رو گذاشته بودن تو سفارش اول بعد بابت سفارش دوم هزینه حمل از من گرفتن، می گفتن چون تو سایت دوتا سفارش ثبت کردین نمیشه تغییرش داد، طر ف فک میکرد گوشامون درازه، من چون لازم و عجله داشتم مجبور شدم پرداخت کردم ولی شد آخرین سفارشم از این فروشگاه.

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 1:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت عزیزان.
من میخواستم ساشو رو بسازم ولی چون تا به حال فلزیاب نساخته بودم .
گفتم اول یه ساده تر رو بسازم ظاهرا باید فلزیاب نسبتا خوبی باشه .البته من یه دستگاه BFO ساختم که عمقش کمه ویه سینی رو تو نیم متری میزنه .
درمورد این فلزیاب خواستم بدونم ال سی دی چه چیزهایی رو نشون میده یعنی اطلاعاتی که روی صفحه نمایش میاد چه چیزهایی هست؟
ممنون

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 1:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sasanasadi نوشته است:
با سلام خدمت عزیزان.
من میخواستم ساشو رو بسازم ولی چون تا به حال فلزیاب نساخته بودم .
گفتم اول یه ساده تر رو بسازم ظاهرا باید فلزیاب نسبتا خوبی باشه .البته من یه دستگاه BFO ساختم که عمقش کمه ویه سینی رو تو نیم متری میزنه .
درمورد این فلزیاب خواستم بدونم ال سی دی چه چیزهایی رو نشون میده یعنی اطلاعاتی که روی صفحه نمایش میاد چه چیزهایی هست؟
ممنون

پیوست:
lcd.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 1:59am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 , 48 ... 104  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 122 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure