انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 9:45pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
ای بابا پدر درمود تا از روی عکس با اتوکد pcb شو بزنم ~X( ~X( ~X( ، اینم pcb ولی هنوز نیمه کار هست ،اخر نفهمیدم این مال 12 رگلاتوره من فکر کردم مال sx500 ، پس چرا اینقده شبیه هم هستن :(( :(( :((

پیوست:
Image11.jpg

نه آرتين جان اين ماله sx500 هستش منظور آقا محمد همون pcb كه من كار كرد ه ام و روش نوشته پالس جرمن

شنبه 18 مرداد1392 - 2:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز اقا ناصر همین جوری مدار ثبات نداره قدرتش خوبه اول باید به فکر عیب هاش باشیم رفع عیب کنیم بعد افزایش عمق بهترین لوپ براش کابل شبکه کت 5e بدون فولد شیلده که یه سینی 30 در 30 رو تو هوا 320 میزنه ولی تو زمین به خاطر ثبات کمش خیلی بردش کم میشه و به املاج هم حساسیت داره خیلی دنبال مدار اولیش گشتم ولی پیدا نکردم یعنی همون المانی زیاد روش کار نکردم فقط از روی مدار کپیش کردم چندین سال میگذره در مورد مونتاژ و نحوه درست جا زدن قطعات در خدمتم

شنبه 18 مرداد1392 - 2:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد جان فركانس مدار بايد روي جند باشه در ضمن مدار من ثباتش خوبه بردش كمه!

شنبه 18 مرداد1392 - 2:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ناصرجان منظورتون اینه که این عکسی که گذاشتین عملادراین فلزیاب کاربردداشته وحاصل ذهنیت خودشما نبوده اتفاقا برای من هم جالب بوداین مسئله که چراسازنده اش ازترانزیستورهایی بامشخصه ولتاژی بالابرای این قسمت استفاده کرده درصورتیکه ترانزیستورباقدرت سوئیچ بالاوولتاژپایین کم نیستن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 19 مرداد1392 - 7:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohamad20 نوشته است:
اصل این مدار 12 رگلاتوره ساخت کشور المان میباشد که در حدود 15 ساله که تو ایرانه بعد دست یه کسی به نام غلامی میافته نزدیک به 70 در صد مدار رو تغییر میده که شده همینی
که تو این سایت هست مدار اولیش رو من دیدم خیلی پر قدرت و با ثباته مدارش دستم نیومد تا کپیش کنم خیلی قوی بود به جرات میگم از لورنز قوی تر بود تا اون جایی که
یادمه بجای رگلاتور ها یه مدار دیگه ای بهش وصل بود که خودش یه کیت جدا بود فقط تونستم توشو باز کنم ببینم در کل مییشه روش کار کرد من زیاد روش کار نکردم بیشتر رو طراخی مدارات کار کردم من چندین سال خارج از کشور زندگی کردم و دستگاه هایی دیدم که تو دنیای نت وجود نداره و یا شاید جتی اسمشون هم نشنیده با شید بعدا در موردشون توضیح میدم بهترین دستگاه جهان سیمن اسکنر ساخت امریکاست که مثل یه رادار کوچیکه رادارش تا شعاع 300 متری هر چی زیر زمین باشه تو مانیتورش نشون
میده اونم به صورت 3 بعدی انگار یه عکس سیاه سفید از اون فلز گرفته شده من این دستگاه رو تو سازمان باستان شناسی کشور ایتالیا دیدم اون جور که پرسییدم فقط برای
دولت ها به فروش میرسه .من با هر دستگاهی که به فکرتون میرسه کار کردم و خودم الان یه لورنز دارم و یه حفره زن شرکت okm exp5000 به نظرم بهتریین حفره زن همین
دستگاه okm به درد فلز یابی نمیخوره ولی میمیره برای حفره زنی نمیدونم چرا این حرف ها رو زدم به هر حال هر سوالی در مورد دستگاه های دیگر دارید در خدمتم
:-BD

محمدجان من هم ورودشماروخیرمقدم عرض میکنم فرمودین مدارپرقدرتش یک کیت جداداشته ببینیداین مشخصاتی که میگم میتونه همونی باشه که مدنظرتونه یانه ؟
یک عددای سی دیگه به برداضافه شده
تنهاازیک عدد رگولاتور7915برای تغذیه ای سی هااستفاده کرده
مدارازولتاژ24ولت استفاده میکنه
یک عددبردکوچک اضافه شده که دراون ازسه عددای سی نامشخص استفاده شده.
ضمنااگه درموردمشخصات کامل سیم پیچ وقدرت مدارتون چیزی حضورذهن دارین لطف کنین

شنبه 19 مرداد1392 - 7:47am
مدیر سایت
مدیر سایت

mohamad20 نوشته است:
دوست عزیز اقا ناصر همین جوری مدار ثبات نداره قدرتش خوبه اول باید به فکر عیب هاش باشیم رفع عیب کنیم بعد افزایش عمق بهترین لوپ براش کابل شبکه کت 5e بدون فولد شیلده که یه سینی 30 در 30 رو تو هوا 320 میزنه ولی تو زمین به خاطر ثبات کمش خیلی بردش کم میشه و به املاج هم حساسیت داره خیلی دنبال مدار اولیش گشتم ولی پیدا نکردم یعنی همون المانی زیاد روش کار نکردم فقط از روی مدار کپیش کردم چندین سال میگذره در مورد مونتاژ و نحوه درست جا زدن قطعات در خدمتم

دوستان بايد سيستم رو جوري طراحي كنيد كه از شكل موجي طبعيت كنه كه پالس رو به شكل طبشي با ميزان سرعت و مدت زماني خاص به زمين ارسال كنه در اين صورت برد دستگاه در خاك بيشتر بايد بشه و ثبات هم بهتر ميشه ، بايد تفكر بشه @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 19 مرداد1392 - 9:24am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: azarbayjan
سلام آقا محمد

منظور دوست عزیزمون برای کیت جداکانه تقریبا در این شکل مشخص هست :)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 19 مرداد1392 - 11:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
هادی جان این عکس رو از چه سایتی دانلود کردین؟

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 19 مرداد1392 - 11:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: azarbayjan
قبلا تو سایت همسایه یکی از دوستان این مدار رو داشتن که لیست قطعاتشو پیدا نمیکردن که کمک کردیم مدارشون کار کنه

شنبه 19 مرداد1392 - 12:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hadi-dindar نوشته است:
سلام آقا محمد

منظور دوست عزیزمون برای کیت جداکانه تقریبا در این شکل مشخص هست :)

درسته اقای دیندارخودشه اگه ازپشت فیبرکوچیک عکسی باشه میشه ای سی هاشوشناسایی کردفکرکنم ای سی سمت چپی اپ امپ باشه ایس سی 14پایه هم احتمالا4013هست ای سی دیگرونظری ندارم

شنبه 19 مرداد1392 - 12:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 134 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure