انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 7 مهر1403 - 1:48am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 722 , 723 , 724 , 725 , 726 , 727 , 728 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

m.m.s نوشته است:
باسلام
دوستان به نظر من و تجربه من به هیچ وجه از لوپ تخت و مربعی استفاده نکنید فقط عنکبوتی..........
دیشب دستگاه جایی رو با عدد تفکیک 50زد بعد از کندن دیدیم جسد 500سال پیش و خالیه اعصابم خورد شد.
البته دستگاه اونو به عنوان آهن حذف کرد ولی کنجکاو شدیم کندیم و دیگر هیچ..... :((

از تجربه شما ممنونیم !
همین تجربه ها باعث میشه که عملکرد سیستم خودش رو بهتر نشون بده و احتمال داره که چون قبر خاکه ریخته بوده و مقداری حفره داشته سیتمتون به عنوان آهن حذفش کرده :-? البته مسئله کشف حفره با این سیستم باید ریشه ای روش کار بشه و نتیجه گیری بشه تا به یک جواب و عملکرد واحد برسیم ، شما هم اگر از لوپ 1 متری استفاده میکردید دیگه موجب خالی کردن این قبر خالی نمیشد ! از بیان تجربه شما تشکر میکنیم @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 9:44am
مدیر سایت
مدیر سایت

رضا شاه نوشته است:
دوستان بالا بودن دیلی لوپ تا ۲۹ یا ۳۰ تاثیری در کم نشان دادن اعداد سه گانه به خصوص عدد اول داره ؟ اعداد اولم ۱۹۷ و دوم ۴۵۰ بیشتر نمیره
بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه البته روی زمین بوده نه تو خونه تفکیک درست عمل میکنه ایا ۳۵۷ مشکل داره؟

با این اعداد پائین ممکنه حرف شما درست باشه ( دیلی بالای لوپ و کیفیت 357 ) ، ولی لوپ رو بیارید بالا و از فاصله 1/5 متری روی هوا این اعداد سه گانه رو دوباره چک کنید ، اگر لوپ روی زمین باشه امکان داره رطوبت خاک و سنگهایی که در زیر خاک وجود داشته و همچنین مقدار کمی تأثر اثرات خاک هم باعث این میشه

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 9:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام دوستان من 4تامیکرودارم هرکدومش ازورژن1.50پروگرام شده هستند میخوام دوباره پروگرام یافرمتشون کنم اما این ارور میده
این ارورزمانی هم که بدون ایسی عملیاتو انجام میدم میاد.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط shakib در پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 10:15am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 10:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام.
مهندس حمید من همین حالا ورزن 2.12راتست زدم ودیدم تفکیکش مثل ورزن2هست یعنی در مترین حدی که اهن را به زور حذف میکنه فلزاتی مثل مس کوچک فویل المینیوم وحلب را وقتی به لوپ ارام نزدیک می کنم در عدد میتر 15 تا 23 صدا قطع میشه وبعد از اون صدا در میاد ومن دوباره ورزن 2.11 ریختم که خیلی بهتر عمل میکنه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شرایط یکسان
دوستان هم می تونن تست کنن با دقت تست کنید :-?

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 10:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باید بگم چندتا النگو طلا هم تست زدم حتی در یک عدد پایین تر از حدی که اهن به زور حذف می شد وگاهی اوقات تا عدد میتر 55هم صداش قطع مشد تکلیف چیه :-?
نمی خام از چنس تعریف کنم ولی حذف اهنش خیلی خوب کار میکنه هزاران تستی که انجام دادم روی ایرون 1هیچ فلز قیر اهنی را حذف نمی کنه
من هرجای که باچنس میزدم واونو حذف میکرد اوائل نزدیک به 20جارا برای تست که بفهمم درست حذف کرده را حفاری میکردم وهمه درست بود یعنی هنوز باید چنس را همراه خودم ببرم! @-)

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 10:49am
مدیر سایت
مدیر سایت

shakib نوشته است:
باسلام دوستان من 4تامیکرودارم هرکدومش ازورژن1.50پروگرام شده هستند میخوام دوباره پروگرام یافرمتشون کنم اما این ارور میده
این ارورزمانی هم که بدون ایسی عملیاتو انجام میدم میاد.

آقای شکیب کسانی که با این نرم افزار کار میکنن هیچ نیازی به پاک کردن حافظه میکرو نبوده ! فقط برنامه هگز رو از محلی که فایل هگز دانلود شده به روی دستکتاپ کپی کنید و بعد میکرو رو جاگذاری کنید روی دستگاه پروگرامر و سپس از روی نرم افزار open رو زده و فایل هگزی که روی دسکتاپ کپی کردید رو انتخاب کنید و سپس فیوز بیتها رو تنظیم کرده و در اخر ALL write رو بزنید و برنامه خودش روی میکرو جایگزین برنامه قبلی میشه و تمام @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 11:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقامهدی باورکنیدهمین کاروانجام میدم امانمیشه.

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 11:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

wubian نوشته:
به عنوان مثال در یک فرش شش متری فرض کنید روی چهار گوشش به اندازه یک متر کاملا بوق داریم و در مرکز کاملا ساکت هست، با هر تنظیمی هم اون چهار گوشه بوق داره.
درود بر شما دوست گرامی
دوست گرامی در محیطهای بسته مانند چهار دیواری یا داخل دخمه ها یا چاهها با نزدیک کردن لوپ به دیواره ها بعلت انعکاس امواج، دستگاه پالسی بصدا در میآید ولی وقتی لوپ را از دیواره ها دور کنید ساکت میشود و این کاملا طبیعیست و دستگاه یا لوپ اشکالی ندارد. در واقع به هیچ عنوان نمیشود کناره دیواره ها را با لوپ جستجو کرد چون کاملا اپراتور را به اشتباه میاندازد.
پیروز باشید @};-

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 12:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamal857 نوشته است:
سلام دوستان
دیشب رفتم جایی برای کار ولی متاسفانه دستگاه یه مشکلی پیدا کرد.
اولا هر کاری کردم ساکت نمیشد.هر دو سه ثانیه یه تک بوق میزد.
دوما با بالانس اتوماتیک هم ساکت نمیشد.
محلشم عوض کردم.
یه چیز عجیبتر اینکه از عدد سنس ۳۰۰به بالا ,سنس میکرد.یعنی یک دفعه میرفت تو سیصد و زیر اون رقم کار نمیکرد
یا هراز گاهی یه تک بوق میزد.
حالم گرفته شد.
لطفا راهنمایی کنید که چکارش کنم.

سلام خداقوت
دوست عزیز شما مدارتون مشکل خاصی نداره و به احتمال قوی شما سیم پیچ لوپ تون خیس شده و در مکان مرطوب و بستر...نامناسب سرچ کردید و لوپ با زمین و پوشش گیاهی خیس و شبنم...تماس داشته و یا خاک مرطوب حفاری هم بین سیم پیچ قرار بگیره در کل تو کارکرد مدار اختلال ایجاد میکنه و دیگه بالانس نمیشه و ..
و اگه جوابتون آره خیس بوده!:و یا میتونه قطعه فلزی کوچک و یا قلع ...به لوپ چسبیده باشه...لذا چون لوپتون پوشش مطلوبی نداره بیشتر باید مراقب باشید... ;)

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 12:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب مهدی عزیز من دارم مدارمو مونتاژمیکنم چندتا سوال برام پیش امده. برا بلدنگو هم باید مثبت و منفی رعایت کنیم؟؟ آخه رو بلندگو مثبت و منفی مشخص شده. و دیگه اینکه برای اتصال کانکتور روی برد از سیم مکس میشه استفاده کرد؟ یا همون سیم که تو پست قبلی فرمدید بهتر جواب میده؟؟

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 12:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 722 , 723 , 724 , 725 , 726 , 727 , 728 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: electrovanic , Google و 89 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure