انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 4:01am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
علی جان من با خازن c15اشتباه کرفتم. :-ss :-BD اینای که دورش خط قرمزه دقیقه..ولوم مولتی ترن هم 10kجواب میده

دوشنبه 28 مرداد1392 - 9:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كرمي نوشته است:
علی جان من با خازن c15اشتباه کرفتم. :-ss :-BD اینای که دورش خط قرمزه دقیقه..ولوم مولتی ترن هم 10kجواب میده

ممنون دوست عزیز
:-*

دوشنبه 28 مرداد1392 - 9:50pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

همین جا به نوبه خودم از اقای کرمی جهت همکاری در این تاپیک بسیار تشکر میکنم ,امیدوارم که در تمام مراحل زندگیشون موفق باشند.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

دوشنبه 28 مرداد1392 - 11:19pm
استادیار
استادیار

hoshiجان شما لطف دارین..وظیفس @};- :-* :-*

سه شنبه 29 مرداد1392 - 7:19am

سلام خدمت اساتید ودوستان گرامی.از دوستان خواهش میکنم اگه مدارشونو ساختن و جواب گرفتن.تست در خاک بگیرند و اینجا قرار بدن :x .خواهشن مثل بعضی از دوستان کم لطفی نکنین.از مدار جواب گرفتین برینو پشت سرتونم نگاه نکنین.بخدا امروز قطعات بدستم رسید هر چند کامل نیست اما دستو دلم بکار نمیره.دوستان مارو بیخبر نذارین.

سه شنبه 29 مرداد1392 - 7:56pm
استادیار
استادیار

با سلام خدمت دوستان صمیمی انجمن...باید بگم آقا ناصر به دلیل مشغله کاری شاید نتونن جوابتون بدن باز که مسائل
حاشیه ای رو وسط آوردین :-w من که گفتم هر کی ساخت خودم کمکش میکنم راه اندازی کنه :-? آقا ناصر دارن زحمت خودشون و میکشن مطمئن باشید کمکش و دریغ نمیکنه [-X

سه شنبه 29 مرداد1392 - 9:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض سلام خدمت همه دوستان
از دوستان خواهش ميكنم كه در اين تاپيك پشت سر كسي غيبت نكنند و پيام هم نفرستند شما مدار آقاي كرمي رو درست كنين انشاء الله كه جواب ميده اولا آقاي كرمي هر روز اينجا تشريف دارن وشما رو راهنمايي ميكنند دوما بي ادبي ميشه روي مدار يكي تغييرات بدي و اون رو همگاني كني يادمه كه يكبار براي ردياب آقا مهدي برد كوچيك طراحي كردم كه ولوم حجم و حذف كنده داشت و از فركانس 22 هرتز الي 5 كيلو هرتز كار ميكرد ومدار برش دهنده هم داشت وهمه چي رو بطور كامل در اين سايت قرار دادم نتيجه اش اين شد كه من رو بخاطر دستكاري مدار ديگران يك ماه :D محروم كردند :D ;) =)) :)) :-? :D

سه شنبه 29 مرداد1392 - 10:09pm
مدیر سایت
مدیر سایت

naser1 نوشته است:
با عرض سلام خدمت همه دوستان
از دوستان خواهش ميكنم كه در اين تاپيك پشت سر كسي غيبت نكنند و پيام هم نفرستند شما مدار آقاي كرمي رو درست كنين انشاء الله كه جواب ميده اولا آقاي كرمي هر روز اينجا تشريف دارن وشما رو راهنمايي ميكنند دوما بي ادبي ميشه روي مدار يكي تغييرات بدي و اون رو همگاني كني يادمه كه يكبار براي ردياب آقا مهدي برد كوچيك طراحي كردم كه ولوم حجم و حذف كنده داشت و از فركانس 22 هرتز الي 5 كيلو هرتز كار ميكرد ومدار برش دهنده هم داشت وهمه چي رو بطور كامل در اين سايت قرار دادم نتيجه اش اين شد كه من رو بخاطر دستكاري مدار ديگران يك ماه :D محروم كردند :D ;) =)) :)) :-? :D

ناصر جان ، به امید خدا کار ساختشو شروع میکنم ، فقط یه چیز دلسردم کرد حرف اقای کرمی بود که این دستگاه به املاح و سفال حساسه ، شما این رو تست کردین با تغیرات جدیدی که دادین ؟ در ضمن اقا ناصر دوستان هم چشم امیدشون به شما و اقای کرمی بود واسه ساخت این مدار ، بنظر جنابعالی حالا که نتیجه گرفتین ، بجای کمک ، تلافی کردن گذشته ها درسته ؟ اقای کرمی هم لطف کردن این مدار رو برای ساخت و کمک به دوستان تو سایت گذاشتن ، اگه نظر شما اینکه اقای کرمی باید اجازه بدن که تغیرات جدید رو اعلام کنید ، من فکر نمیکنم اقای کرمی با اینکار مخالفتی داشته باشن ، ولی اگه شما نمیخاین اعلام کنید که موضوع فرق میکنه ، حسود نیستم ایشاله که موفق باشی

سه شنبه 29 مرداد1392 - 11:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان این هم چندتاعکس ازمدارساخته شدمه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 29 مرداد1392 - 11:36pm
استادیار
استادیار

دوستان عزیز اگه یادتون باشه من تو صحبتای قبل گفتم که این مدار و بایگانیش کردم و به شدت روی ی مدارvlfکار میکنم
هر کی هر تغییری دوس داره روش انجام بده و همگانی کنه مگه چی داره که ناراحت بشیم :-? اینجا یه محیط دوستانه و علمی هستش که هدف همه موفقیته وبس: :)) هدف من از گذاشتن این مدار فقط کمک به دوستان بوده که یه مدار آزمایش شده ساده وارزون وکارامد بسازن :YMPEACE: دوباره هم میگم شما بسازینش کسی تنهاتون نمیذاره :-BD

چهارشنبه 30 مرداد1392 - 7:43am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 187 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure