انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 11:50am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 742 , 743 , 744 , 745 , 746 , 747 , 748 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید عزیز
خسته نباشید.ممنون از تمام زحماتی ک میکشید
مهنذس مدار من در دو ورژن اخر اعداد سه گانه عدد سمت چپ من 234 هست!!!!! :-\
ولی با این وجود تفکیک رو هم دارم .از ایسی فلزی با پیشوند H0429استفاده میکنم.ایسی پلاستیکی رو هم ک میذازم عدد 228رو دارم.مشکل از چی هست؟؟؟ :(( :((
ممنون :ymhug:

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 12:42pm
مدیر سایت
مدیر سایت

MINLAB2 نوشته است:
سلام مهندس حمید عزیز
ولی با این وجود تفکیک رو هم دارم .از ایسی فلزی با پیشوند H0429استفاده میکنم.ایسی پلاستیکی رو هم ک میذازم عدد 228رو دارم.مشکل از چی هست؟؟؟ :(( :((

با سلام
عدد شما درسته برادر ، اگر داخل منزل تست کردید ، حتما در اطراف فلزات وجود دارن که مقداری باعث کم شدن این عدد میشه ، درمجموع خوبه مشکل ندارید ، آی سی شما هم خوبه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 12:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت اقا مهدی گل تست ها با لوپ ۹۰ در منزل نتایج اعداد ۲۸۰٫۶۱۰٫۸۳۰ هست که اطراف هم فلز هست که با جابجایی لوپ این اعداد هنگام سنس فلز پایین میان که فکر میکنم طبیعیه منتها خازن ۱۸ پیکو که بجای ۵ پیکو قرار داده بودم رو همون ۵ پیکو انداختم و از اپ امپ lf157 فلزی استفاده میکنم و از ماسفت ۲sk2611 استفاده کردم

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 1:04pm
مدیر کل
مدیر کل

MINLAB2 نوشته است:
سلام مهندس حمید عزیز

خواهش میکنم.
مشکلی نیست چند بار عرض کردم عدد اول بالای 200 هم باشه برای حذف آهن جواب میده. مساله شما ممکنه از لوپ یا نزدیکی به فلزات مزاحم یا استفاده از کانکتور فلزی و یا حتی مقدار برخی مقاومتها و خازنها در مدار باشه.

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 1:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا مهدی عزیز
ممنون از تمام راهنمایی هاتون :ymhug: :ymhug: :x
من توی اپراتوری ی مشکل دارم با مهندس هم در میان گذاشتم کمک کردن.
من الان چند جا ک بادستگاه رفتم توی کوه خیلی اهن میگیرم بهتر بگم سنگ اهن زیاد هست این جور جاها چطور کار کنم؟؟؟؟؟
البته ی جا ک اولین بار به این مشکل بر خوردم یه جارو گرفتم ک به گفته اون شخص با لورنزو اون جا رو گرفته بود (ولی به خاطر این ک دوتا سنگ بزرگ داریم نیاز به مواد منفجره داریم) :-? :-?
ممنون :ymhug: :ymhug:

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 1:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام من چند مدل ای سی دارم نمیدونم کدوم یکی رو استفاده کنم. یکی کمک کنه ممنون میشم
Lf357 پلاستیکی از ایران میکرو خریدم
Lf357h فلزی از چهره
Lf357j نظامی از تراشه
Mac157فلزی از تراشه

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 1:47pm
مدیر سایت
مدیر سایت

MINLAB2 نوشته است:
سلام اقا مهدی عزیز
ممنون از تمام راهنمایی هاتون :ymhug: :ymhug: :x
من توی اپراتوری ی مشکل دارم با مهندس هم در میان گذاشتم کمک کردن.
من الان چند جا ک بادستگاه رفتم توی کوه خیلی اهن میگیرم بهتر بگم سنگ اهن زیاد هست این جور جاها چطور کار کنم؟؟؟؟؟
البته ی جا ک اولین بار به این مشکل بر خوردم یه جارو گرفتم ک به گفته اون شخص با لورنزو اون جا رو گرفته بود (ولی به خاطر این ک دوتا سنگ بزرگ داریم نیاز به مواد منفجره داریم) :-? :-?
ممنون :ymhug: :ymhug:

خواهش میکنم برادر ، کاریش نمیشه کرد مگر اینکه حذف آهن دستگاه رو فعال کنید تا بیشتر حذف آهن داشته باشید و بیشتر با سند و مدرک کار کنید تا همینطور هرجایی رو دستگاه زدن !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 1:47pm
مدیر کل
مدیر کل

MINLAB2 عزیز چون مشکل شما ذرات آهنی هست ممکنه بالا بردن دیلی هم کمکی نکنه! ولی بهرحال باید امتحانش کنین. فرکانس رو هم پایین تر بیارین. گراند رو روی درجه کمتری بذارین. درجه حساسیت رو هم تاجاییکه اون سنگها سنس نشن پایین بیارین. نمیدونم گزینه حذف آهن برای اون سنگها جواب میده یا نه؟ ولی اگر واقعا آهن باشن باید جواب بده. شیلد لوپ هم برای حذف ذرات آهن تاثیر داره. اگر همه اینها رو انجام بدین قطعا نتیجه خیلی بهتر میشه. ولی اگر باز هم نشد دیگه متاسفانه کاری نمیشه برای اون مکان کرد.

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 1:50pm
مدیر کل
مدیر کل

تهم نوشته است:
با سلام من چند مدل ای سی دارم نمیدونم کدوم یکی رو استفاده کنم. یکی کمک کنه ممنون میشم
Lf357 پلاستیکی از ایران میکرو خریدم
Lf357h فلزی از چهره
Lf357j نظامی از تراشه
Mac157فلزی از تراشه

مورد اول مشخص نیست اصلی باشه یا نه! مورد دوم و سوم به احتمال زیاد مشکلی ندارن. مورد چهارم هم تست شده و هرچند جواب میده ولی متاسفانه با نوع اصلی کمی اختلاف داره! عرض کرده بودیم که پیشوند mac معادل دقیق LF نیست.
کلا این روش خریداری بنظر من درست تره! چون آیسی 357 قیمت بالایی نداره و میشه با تهیه نهایتا 2-3 نمونه نوع اصلی رو هم پیدا کرد! :D ولی اگر بدنبال معادلات و مشابهات دقیق 357 باشیم ؛ همشون قیمتهای چند برابری دارن و معلوم هم نیست دقیقا مثل 357 جواب بدن. پس هزینه کمتر و تهیه چند آیسی 357 مختلف راه بهتر و ارزانتر و ساده تریه. باید امیدوار باشیم انواع تقلبی هم هر چه سریع تر از بازار جمع آوری بشن! :-w :D

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 1:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد حمید با سپاس از راهنماییهای بیدریغ و بدون چشمداشت شما
تا غروب عکس همه رو میزارم تا اگه تقلبی هم بود دوستان اگاه بشن

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 1:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 742 , 743 , 744 , 745 , 746 , 747 , 748 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Kiro077 و 299 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure