انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 4:17am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 769 , 770 , 771 , 772 , 773 , 774 , 775 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
archilO نوشته است:
MOHSENEM_ نوشته است:
باتشكر از آقاحميد.من جااي رفتم براي كاوش وبا دستگاه جيوه اي قبلا اون مكان را مورد برسي قرار داده بودندكه بعد از كاوش بنده دستگاه آقا حميد را به اون مكان بردم كه بايد عرض كنم اسم اين دستگاه رابايست انقلاب عظيم فلزجوي آقا حميد بگذاريم!حذف آهن 16 ديلي 22 در چند جاي مختلف در اون مكان بوق زد اما نميدونم كدام جنس بود وكدام سفال!!رفقا گفته اند سفال هاي قديمي را دستگاه سنس ميكند آيا فقط سفال هاي كامل را سنس ميكندياتكه سفال رانيز سنس ميكندكه اگر تكه سفال را سنس كند بنده اين مشكل را چگونه ميتوانم با تنظيمات تكه سفال را حذف نمايم باتشكر

سلام اقا محسن
در مورد سنس سفال باید به چند نکته که تجربه خودمه اشاره کنم
۱-سفال عدد تفکیک ندارد یعنی هر وقت سنس قوی بدون عدد تفکیک داشتی میتونه سفال باشه
۲-سفال محدوده سنس کمی دارد یعنی یه سفال ۲۰سانتی در مقابل یه فلز۲۰ سانتی محدوده سنسش ضعیفه
۳- اگه سیستم سفالو نزنه نسبت به سنس طلا هم ضعیف عمل میکنه یعنی سیستم حساس به طلا سفال رو هم میزنه
۴-سنس قوی بدونه عدد تفکیک و با محدوده سنس کم میتونه سفال باشه البته به این خاطر میگم میتونه که ممکنه نسبت به مورد دیگه ای هم سیستم همین رفتارو داشته باشه به طور مثال به ریشه درختان یا بعضی سنگها یا ........
اینا تجربه من بود امیدوارم مفید باشه
پیروز باشید @};- @};-

آفرین بر شما ، کاملا درسته

سلام استاد مهدي عزيز شما هميشه به ما لطف داشتين و دارين استاد ما داريم درس پس ميديم
در مورد عدد تفكيك سفال بايد بگم كه اقا محسن اون علامت سوال با سنس سفال كماكان به همون صورت ميمونه و هيچ عددي رو درج نميكنه و روي ال سي دي گرچه نمودار سنس كامل پر ميشه اما عدد سنس يا درجه ميتر به999 تبديل نميشه چون ضعيف سنس ميشه و يه سفاله 20 سانتي نهايتا توي 20 يا 30 سانت سنس ميشه كه برا يه فلز به همون ابعاد اين سنس تا 150 سانت هم ميتونه برد داشته باشه و با كمي تجربه و نگاه كردن به عدد ميتر ميتوني اين تفاوت رو حدس بزني كه سفاله يا فلز
موفق باشيد @};- @};- @};-

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 2:24pm
مدیر سایت
مدیر سایت

اون فروشندگاني كه تا ديروز قيمت ماسفت 5000 تومن بوده رو امروز ميده 15000 تومن ، خلاصه اين نون ها خوردن نداره و از جاي ديگه حسابي پس ميدن كه ندونن از كجا خوردن ، خدا انشاا.. اهل و عاقلشون كنه !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 2:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
madrek نوشته است:
سلام دوستان اینم از قطعات فرایند الکترونیک چون دوربین خوبی دستم نبو مشخصات روی قطعات رو مینویسم
w11nk100z-cc02w-vw-mar-552------------------------toshiba-k2611-111--------------------------------h0429-lf357h
ماستفتها هردو در اندازه دوبرابر840 هستندمهندس حمید عزیز به نظرتون اینارو نصب کنم یا برای لوپم منتظر اپدیت بعدی باشم

خسته نباشین.
برای لوپتون منتظر آپدیت جدید باشین. همین امشب! ;;) :D

تشکر فراوان از لطفتون مهندس منتظریم

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 4:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545a نوشته است:
MOHSENEM_ نوشته است:
رفقاباطري 12ولت4.5آمپرراميتوانيدبا مهرام كيت شارژنماايدباطري اتمي
بنده 2عددباطري 12 ولت تهيه نمودم كه با اين مدارشارژر شارژ ميشود

من این شارژر خریدم 15تومن شاید الان 20 تومن باشه راحت باتری 12ولت 4.5 آمپر اتمی نیم تا یک ساعت شارژ میکنه خودش وقتی شارژ کامل بشه قطع میکنه و یه فیوز هم پشتش داره که ایمنی شارژ بالا میبره

چه جالب دقیقا شبیه مدار شارژری که بنده در این تایپک قرار دادم 2 تا چراغ ال ی دی سبز و قرمز داره و هنگام فول شارژ قطع می کنه viewtopic.php?f=19&t=2562
اگه امکان داره جعبه رو باز کن ببین مدارش شبیه مدار منه هست یا یه مدار دیگه است و عکس مدارشو بذار تا ببینیم دوست عزیز آقا ی mehran1545a

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 4:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من شهرستانم وبا فرایند الکترونیک یا هیچ فروشگاهی در تهران رفیق نیستم ولی فروشنده فرایند هربار رفتم مغازش یا زنگ زدم خیلی مودبانه وبا حوصله لیست قیمتهاشو گفته ولی پایا چون حضوری نمیتونستم برم وتو شهرستان بودم حسابی تیغم زد حرومشون بشه 5000تومن گفتن هزینه بسته بندی 4000گفتن جابه جایی پست میگیره واز این حرفا که اولین بار بود میشنیدم اخه یه ای سی نیم سانتی چه هزینه بسته بندی داره چرا بقیه فروشگاهها ندارند فروشنده هاشونم خیلی بد حرف میزدن انگار دارم مفتی میخرم خلاصه ازاین حرفا این ادب وحرمت نگه داشتنه که مشتری میاره نه اینکه طرف ادرسش شهرشتانه دستش نمیرسه حسابی تیغش بزنیم فکر کنم اگه این سه ای سی رو باهم از پایامیگرفتم 100-150هزاری بایدپیاده میشدم

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 4:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس جان شرمنده حوصله نکردم ماستفت 11nk100vرونصب کردم بالوپ 60درمحیط خانه که فلز زیادی وجود داره در90%کل سنس عدد تفکیک دارم(ظرفیت لوپ 337-اهم1.1)

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 5:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان گرامی اگر قطعه ای میخرید عکس و مشخصات و قیمت و محل خرید اینجا درج کنید تا هویت فروشندگان با انصاف و بی انصاف اینجا معلوم بشه و یک نوع رقابت در جهت کاهش قیمت بین اونها بوجود بیاد. چون اونها دائما تاپیک رو رصد میکنند

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 5:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ali222 نوشته است:
دوستان گرامی اگر قطعه ای میخرید عکس و مشخصات و قیمت و محل خرید اینجا درج کنید تا هویت فروشندگان با انصاف و بی انصاف اینجا معلوم بشه و یک نوع رقابت در جهت کاهش قیمت بین اونها بوجود بیاد. چون اونها دائما تاپیک رو رصد میکنند

.........................................
با سلام علی جان حرفت کاملا منطقیه : 11nk100 چهره میده 6500

"هویت فروشندگان با انصاف و بی انصاف اینجا معلوم بشه"
همچنین یک فرد دوستاره و فعال توی همین سایت که بزودی اسمش را به صورت عمومی بیان میکنم ، اوایل با پیغام های خصوصی به منظور فروش قطعه به من با هم اشنا شدیم. قبلا هم گفتم مداری برای من می خواست بسازه که نشد . نهایتا 200 تومن به من بدهکار شد ؛ اواخر برج 1 مریض بودم ،پول هم نیاز داشتم بهش گفتم 100 تومن ضرر مابقی 100 تومن دیگه را بریز به حساب . ولی طرف الان بالای 6 ماهه امروز و فردا می کنه و نمیده و منو سر کار گذاشته و پشت پرده به ریش من میخنده :( در ضمن با یوزر قبلی دیگه پست نمیده و یوزر جدید درست کرده . یوزرت مبارک باشه :D
منو تهدید هم کرده چون توی این سایت فعالیت داشته ای راپورتت را میدم بی خیال شو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من هم قید پول را زده ام ولی برای اینکه این شخص منبعد نتونه دیگران را فریب بده و کلاه برداری بکنه باید هویتش فاش بشه یا نشه ؟
با تشکر
جای این حرف هم اینجا نبود و از همگی بخصوص مهندس عذر میخوام.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 5:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
mehran1545a نوشته است:
MOHSENEM_ نوشته است:
چه جالب دقیقا شبیه مدار شارژری که بنده در این تایپک قرار دادم 2 تا چراغ ال ی دی سبز و قرمز داره و هنگام فول شارژ قطع می کنه viewtopic.php?f=19&t=2562
اگه امکان داره جعبه رو باز کن ببین مدارش شبیه مدار منه هست یا یه مدار دیگه است و عکس مدارشو بذار تا ببینیم دوست عزیز آقا ی mehran1545a

داخل جعبه یه مدار کوچک هست که جوری چسبونده شده که نمیشه ازش عکس واضحی گرفت! یه ترانس 220 به 9*2ولت داره و یه ریگلاتور که روش مخطوش کردند

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 5:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amiri11 نوشته است:
ali222 نوشته است:

.........................................
با سلام علی جان حرفت کاملا منطقیه : 11nk100 چهره میده 6500

"هویت فروشندگان با انصاف و بی انصاف اینجا معلوم بشه"
همچنین یک فرد دوستاره و فعال توی همین سایت که بزودی اسمش را به صورت عمومی بیان میکنم ، اوایل با پیغام های خصوصی به منظور فروش قطعه به من با هم اشنا شدیم. قبلا هم گفتم مداری برای من می خواست بسازه که نشد . نهایتا 200 تومن به من بدهکار شد ؛ اواخر برج 1 مریض بودم ،پول هم نیاز داشتم بهش گفتم 100 تومن ضرر مابقی 100 تومن دیگه را بریز به حساب . ولی طرف الان بالای 6 ماهه امروز و فردا می کنه و نمیده و منو سر کار گذاشته و پشت پرده به ریش من میخنده :( در ضمن با یوزر قبلی دیگه پست نمیده و یوزر جدید درست کرده . یوزرت مبارک باشه :D
منو تهدید هم کرده چون توی این سایت فعالیت داشته ای راپورتت را میدم بی خیال شو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من هم قید پول را زده ام ولی برای اینکه این شخص منبعد نتونه دیگران را فریب بده و کلاه برداری بکنه باید هویتش فاش بشه یا نشه ؟
با تشکر
جای این حرف هم اینجا نبود و از همگی بخصوص مهندس عذر میخوام.

بنظر من باید نام کاربریش فاش بشه ما هم حمایتت میکنیم بیخود کرده تهدیدت کرده از طریق شماره کارتی که پول به حسابش ریختی توسط پلیس فتا قابل پیگیریه

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 5:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 769 , 770 , 771 , 772 , 773 , 774 , 775 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 119 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure