انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 11 تیر1403 - 8:01pm

پاسخ به موضوع  [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 773 , 774 , 775 , 776 , 777 , 778 , 779 ... 2776  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

shakib نوشته است:
مقدسی نوشته است:
شنوفتم که بچه ها دستگاه بردند برای کار کوچکی دستگاه دیدند کلی خندیدند بعد دستگاه چیزی رو گرفت خیال دستگاه بیغ خاصیت کردند که سفال گرفته دستشون تاول زد تا 170 کندند وقتی یه سینی مفرق دراومد چشها از حدقه دراومده خنده ها تبدیل به التماس شده مثل اینکه اپراتوررو تا سرجاده
کبه2 کیلومتری میشد کول کردند تا از دلش دربیارند

من که متوجه نشدم شما چی گفتی :D

:-BD :-BD :-BD

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 10:28pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
دوستان عزیز به عرضتون برسونم نسخه جدید 2.30 در پست اول تاپیک قرار گرفت. تغییرات به شرح زیر هستن:

* اضافه شدن سیستم رمز عبور برای استفاده از دستگاه.
* تغییر درجات سیستم حذف آهن.
* اضافه شدن بوق کوتاه هنگام روشن شدن دستگاه.
* اصلاحات جزئی.

:D

درود
مهندس جان واقعا باز شرمنده فرمودین :x
رقبا کجا بود مهندس جان ! شمام چه چیزایی میفرمایید :))
بهتون قول میدم تلاش که نمیکنن هیچی فردام میان میگن بابا طرح چنس رو کپی کرده ! نگا کن حتی نتونسته بوق روشن شدن مدار رو حذف کنه :-J
باز هم خسته نباشید مهندس جان و ایشالا همیشه باشی :ymhug:

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 10:48pm
مدیر کل
مدیر کل

reza.1286 نوشته است:
ممنون مهندس جان ورزن جدید عالیه (رمز عبور :D )
مهندس به نظر شما لوپ با سیم شبه لیتز ساخته بشه بهتره؟ من یه لوپ ساختم با سیم معمولی به قطر حدود 37 سانت, عدد اول رو 150 نشون میده که خیلی پایینه و حذف اهن رو با ورزن 2 رو 3 انجام میده که بهتر اینه که تو درجات بالا انجام بده! اما یه سینی قطر 37 رو 190 میزنه و اگه یه درجه سنس رو بیشتر کنم 2 هم میزنه ولی با نویز زیاد! مهندس ممنون میشم راهنماییم کنید و کمک کنید دیگه پرونده لوپ بسته شه باور کنید خسته شدم از بس لوپ ساختم!!
بازم ممنون بابت همه زحماتتون @};-

خواهش میکنم.
اینطور که برخی دوستان فرمودن لوپهایی که با سیم شبهه لیتز (ساخته خودشون) درست شده دارای برد و حساسیت بیشتری هست.
عدد اول شما خیلی پایینه که بدلیل کیفیت خیلی بد لوپ میتونه باشه. درجه حذف آهنش هم طبیعتا باید روی اعداد پایین باشه. اون اعداد کاملا بستگی به لوپ دارن و پایین بودن نشانه بی کیفیتی لوپ هست!
بهرحال برد شما هم خیلی خوبه. به زحمت بشه با این سایز لوپ اندکی قویتر جواب گرفت.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 10:53pm
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
مهندس جان حافظه مگا328 چند کیلوبایته!؟
والا من همش نگرانم شما تا جایی پیش بری که دیگه میکرو جوابگوی حجم فایل هگز نشه! :-?

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 10:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید دستت دردنکنه بابت ورژن جدید :x
به قول مهندس حمید بچه ها به جای کاوش همش با دستگاه ور میرن و بعد از هرورژن 5 صفحه تشکر و خوشامدگویی به ورژن جدید و نهایتا تست در منزل :D
من ورژنهای قبلی رو توکاوش استفاده کردم این روزها چون سرم شلوغه گفتم منم بیام یه پست بزنم بابت تشکر بعد توخونه تست کنم =))
ولی جدا خیلی ممنون مهندس به خصوص بابت رمز

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 10:57pm
مدیر کل
مدیر کل

مقدسی نوشته است:
یه سینی مفرق. در عمق 170 سانتی بااین دستگاه دراوردند

جناب مقدسی خوشحالم بالاخره افتخار دادین در این تاپیک! بهر حال شما که به ما کم لطفی کردین ولی جا داره به سایر دوستان یاداوری کنم ؛ اساسا شروع این طرح بنا به اصرار و درخواست شخص شما استارت خورد تا به اینجا رسید!!! :D

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 10:58pm
مدیر کل
مدیر کل

koohyar نوشته است:
درود
مهندس جان حافظه مگا328 چند کیلوبایته!؟
والا من همش نگرانم شما تا جایی پیش بری که دیگه میکرو جوابگوی حجم فایل هگز نشه! :-?

خواهش میکنم کوهیار عزیز لطف دارین. :ymhug:
سوال بسیار خوبی کردین که البته همواره مورد توجه بنده هم هست! :-ss :D خدمت شما عرض کنم در نسخه 2.30 از 54 درصد حافظه برنامه میکرو استفاده شده! بنابراین حجم فایل هگز نهایی که روی این میکرو جا میگیره حدود 90 کیلو بایت هست! :ymsmug: :D پس جای نگرانی نیست و تقریبا در حد همین برنامه ای که نوشته شده باز هم میشه اضافه کرد! ولی برای روز مبادا که ممکنه دفعتا قابلیت جدیدی بنظر برسه باید جا گذاشت تا در اینده مساله ای پیش نیاد. بهرحال این میکرو اگر در اینده دور به مشکل ظرفیت حافظه بخوره ؛ متاسفانه قابل جایگزینی مستقیم با هیچ میکروی دیگری نیست. ولی فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد. بشرطی که از پیاده سازی قسمتهای غیر ضروری و حاشیه ای اما جاگیر خودداری بشه.
در مورد محدودیت حافظه RAM و یا EEPROM هم اصلا مشکلی نیست.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 11:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس حمید عزیز تشکر میکنم بابت ورژن جدید. انشلاه دستگاه منم یکی دو روز دیگه راه میفته از پشت خونمون شروع میکنم به حفاری آخه یه قبرستون قدیمی پشت خونمونه :D

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 11:07pm
مدیر کل
مدیر کل

karajniaz نوشته است:
مهندس حمید دستت دردنکنه بابت ورژن جدید :x
به قول مهندس حمید بچه ها به جای کاوش همش با دستگاه ور میرن و بعد از هرورژن 5 صفحه تشکر و خوشامدگویی به ورژن جدید و نهایتا تست در منزل :D
من ورژنهای قبلی رو توکاوش استفاده کردم این روزها چون سرم شلوغه گفتم منم بیام یه پست بزنم بابت تشکر بعد توخونه تست کنم =))
ولی جدا خیلی ممنون مهندس به خصوص بابت رمز

خیلی ممنون از شما و سایر دوستان. لطف دارین. :ymhug:
بله خب این هم یک سرگرمی هست! حالا محض سرگرمی بیشتر به دوستان پیشنهاد میدم روی دستگاه رمز بذارن و بدن دست کسی ببینن ظرف چه مدت رمز شکسته میشه! :D این هم یک تست امنیتی هست برای خودش!

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس جان تشکر می کنم .
انشاالله من هم بتونم بسازمش و همراه دیگر دوستان تست کنم. عجب مداریه با قابلیت اپدیت :-?

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 11:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 773 , 774 , 775 , 776 , 777 , 778 , 779 ... 2776  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Aliavazpour , Google , saghoz و 87 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure