انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 11 تیر1403 - 8:13pm

پاسخ به موضوع  [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 774 , 775 , 776 , 777 , 778 , 779 , 780 ... 2776  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

yahooo نوشته است:
با چه لوپی اقای مقدسی

بایک متری زدند چون با60 نویز داشتند

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 11:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید عزیز خسته نباشید انشالله همیشه سلامت باشید :ymapplause: @};- @};- @};-

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 11:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
ممنونم مهندس بزرگوار
ورژن 2 آخرین ورژنی بود که بنده تونستم برم بیرون و تست کنم!
هنوز 2هفته نشده هااااا مهندس :))
خب افرادی مثل بنده که یکسره درگیر کار و درس هستن و دسترسی بلادرنگ (Real Time :D ) به مکان تست واقعی ندارن چه گناهی دارن که شما هفته ای دوتا ورژن آپدیت میکنید ! :ymhug: :ymhug:
والا فک کنم دوستانی هم که محل زندگیشون در نزدیکی مکان تست واقعی هست ، با این سرعتی که شما پیش میرید فرصت نکنن همه ورژن هارو تست کنن ;)
واقعا ممنون ، من کل عمرم با انواع مهندسین اهل فن سروکار داشتم ، ولی خدا شاهده به عمرم مهندس نابغه ای با این پشتکار ندیدم ...
مهندس جان خدا انشاالله برای خانوادت حفظت کنه :x
@};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

آخرین بار توسط Ancient در پنج شنبه 9 اردیبهشت1394 - 1:01am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 9 اردیبهشت1394 - 12:57am
کاربر فعال
کاربر فعال

archilO نوشته است:
حمید نوشته است:
hamedkk نوشته است:
دوستای عزیز !
من واقعا متوجه نمیشم که این همه تعویض ماسفت و تلاش برای افزایش برد برای چیه. باور کنید این مدار همین الان هم خیلی عالیه . بزنید تو دل بیابون و دنبال هدفتون باشید. چرا اینقدر وقت رو تلف می کنین و دنبال چند سانتی متر برد بیشتر هستید؟ مطمئن باشین اگر زیر خاک جنسی در عمق معقول که توسط سیستم پالسی قابل کشف باشه وجود داشته باشه، این سیستم اونو میزنه. با تعویض ماسفت هم ممکنه بتونید به چند سانت افزایش برد برسید ، اما در عمل چندان تاثیری نخواهد داشت. اینو از روی تجربه و حفاری های زیاد میگم. برای همتون آرزوی موفقیت میکنم. مهندس حمید کار اصلی رو انجام دادن. بیاین ما هم تو کار تخصصی ایشون دخالت نکنیم و کاوشگر های خوبی باشیم.
امیدوارم جسارت نباشه و سوء تفاهمی هم پیش نیاد. نیت فقط خیر بوده و بس.

خیلی ممنون حامد عزیز.
بنده هم تقریبا با شما هم عقیده هستم. ولی خب چه میشه کرد تا حالا در مورد دهها مدار در انجمن شاهد بودیم که دوستان بیش از اونکه به جوابگیری واقعی و عملی از یک طرح توجه کنن ؛ دوست دارن داخل منزل بشینن و مرتبا با دستگاهشون ور برن!!! :D خب این هم یک مدلش هست! لذا بنده خودم مساله ماسفت رو مطرح کردم که بنظرم میتونست اندکی تاثیر داشته باشه و از طرفی بر خلاف سایر قطعات ؛ مورد ماسفت رو آنچنان تست نکرده بودم. هر چند که این شماره هایی هم که مطرح میشه زیاد رایج نیستن. در هر صورت ور رفتن با ماسفت بهتر از این بود که به جون بقیه مدار بیفتن! :D
در مجموع بنده اعتقاد دارم با توجه به شرایط کاری خیلی بهتر دستگاهی که الان در اختیار دوستان هست و همینطور مناسب شدن شرایط آب و هوایی در اکثر نقاط کشور ؛ دوستان کم کم باید بفکر کاوش باشن! اینجوری شاید به پیشبرد پروژه هم کمک بیشتری بشه. ولی شما ببینید ما از کی گفتیم هر کسی از دستگاهش فیلم بگیره هنوز غیر 2-3 مورد خبری نیست! فقط منتظر هستن یک نسخه جدید بیاد 2 صفحه تشکر کنن و بعدش هم هیچی! :D

:-BD :-BD

موافقم .مهندس جان الان ورژن 2.30 هستی , بت قول میدم تا ورژن 30.2 هم بری باز همین وضعه .
دوستان شماها که با توجه به حرف خودتون به حداکثر برد مدار از نظر طراح و سازنده اش رسیدین .پس تعویض ماسفت و قطعات بی مورده
پس اینا رو ولش کنید .ووووو
به من کمک کنید .برد مدارم پایینه :-s :-s :-s :(
گناه دارم خدا وکیلی ;;)

پنج شنبه 9 اردیبهشت1394 - 12:59am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
reza.1286 نوشته است:
ممنون مهندس جان ورزن جدید عالیه (رمز عبور :D )
مهندس به نظر شما لوپ با سیم شبه لیتز ساخته بشه بهتره؟ من یه لوپ ساختم با سیم معمولی به قطر حدود 37 سانت, عدد اول رو 150 نشون میده که خیلی پایینه و حذف اهن رو با ورزن 2 رو 3 انجام میده که بهتر اینه که تو درجات بالا انجام بده! اما یه سینی قطر 37 رو 190 میزنه و اگه یه درجه سنس رو بیشتر کنم 2 هم میزنه ولی با نویز زیاد! مهندس ممنون میشم راهنماییم کنید و کمک کنید دیگه پرونده لوپ بسته شه باور کنید خسته شدم از بس لوپ ساختم!!
بازم ممنون بابت همه زحماتتون @};-

خواهش میکنم.
اینطور که برخی دوستان فرمودن لوپهایی که با سیم شبهه لیتز (ساخته خودشون) درست شده دارای برد و حساسیت بیشتری هست.
عدد اول شما خیلی پایینه که بدلیل کیفیت خیلی بد لوپ میتونه باشه. درجه حذف آهنش هم طبیعتا باید روی اعداد پایین باشه. اون اعداد کاملا بستگی به لوپ دارن و پایین بودن نشانه بی کیفیتی لوپ هست!
بهرحال برد شما هم خیلی خوبه. به زحمت بشه با این سایز لوپ اندکی قویتر جواب گرفت.

مهندس جان ممنون بابت زحماتتون @};-
مهندس جان پایین بودن اعداد مخصوصا عدد اول روی ثبات که تاثیر نمیگذاره؟تفکیک عالیه.بردم عالیه.حذف آهنم درجات پایین

پنج شنبه 9 اردیبهشت1394 - 1:02am
مدیر کل
مدیر کل

Ancient نوشته است:
ممنونم مهندس بزرگوار
خب افرادی مثل بنده که یکسره درگیر کار و درس هستن و دسترسی بلادرنگ (Real Time :D ) به مکان تست واقعی ندارن چه گناهی دارن که شما هفته ای دوتا ورژن آپدیت میکنید ! :ymhug: :ymhug:
والا فک کنم دوستانی هم که محل زندگیشون در نزدیکی مکان تست واقعی هست ، با این سرعتی که شما پیش میرید فرصت نکنن همه ورژن هارو تست کنن ;)
واقعا ممنون ، من کل عمرم با انواع مهندسین اهل فن سروکار داشتم ، ولی خدا شاهده به عمرم مهندس نابغه ای با این پشتکار ندیدم ...
@};-

خیلی ممنون از شما. لطف دارین.
بهرحال سیستم کاری من همین هست و فعلا تا جایی که توان دارم ادامه میدم. چون معلوم نیست پسفردا باز مشکلی پیش نیاد و کار متوقف نشه! این آپدیتها هم خب طبیعتا همیشگی نیست و تا ابد نمیتونه ادامه پیدا کنه. برای همین هم به دوستان عرض میکنم تا بنده هم بدنم گرم هست شما هم تستهای واقعی تر و کاوش انجام بدین بلکه روی روند رو به رشد پروژه تاثیر خوبی داشته باشه! :D

پنج شنبه 9 اردیبهشت1394 - 1:13am
مدیر کل
مدیر کل

systembbp نوشته است:
مهندس جان ممنون بابت زحماتتون @};-
مهندس جان پایین بودن اعداد مخصوصا عدد اول روی ثبات که تاثیر نمیگذاره؟تفکیک عالیه.بردم عالیه.حذف آهنم درجات پایین

اتفاقا پایین بودن عدد اول به معنی حساسیت کمتر به طلا و البته املاح و خود زمین هم هست! بنابراین احتمالا شما برای کار روی زمین حتی به افزایش دیلی هم نیاز ندارین. تنها اشکالش اینه که احتمالا لوپ شما طلای کوچک رو نمیتونه خوب سنس کنه. ولی برای طلای بزرگ مشکلی نداره.
درجات پایین حذف آهن رو هم برای لوپهای معمولی در نظر گرفتیم و بنده هم با یک نمونه از اون لوپها تست کردم. بنظر من در حال حاضر این خیلی مزیت بزرگیه که ما تفکیک و حذف آهن رو میتونیم با انواع لوپ داشته باشیم.

پنج شنبه 9 اردیبهشت1394 - 1:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
حمید نوشته است:
Ancient نوشته است:
ممنونم مهندس بزرگوار
@};-

خیلی ممنون از شما. لطف دارین.
بهرحال سیستم کاری من همین هست و فعلا تا جایی که توان دارم ادامه میدم. چون معلوم نیست پسفردا باز مشکلی پیش نیاد و کار متوقف نشه! این آپدیتها هم خب طبیعتا همیشگی نیست و تا ابد نمیتونه ادامه پیدا کنه. برای همین هم به دوستان عرض میکنم تا بنده هم بدنم گرم هست شما هم تستهای واقعی تر و کاوش انجام بدین بلکه روی روند رو به رشد پروژه تاثیر خوبی داشته باشه! :D

مهندس ما شمارو همه جوره و چشم بسته هم قبول داریم ، خداییش موی لای درز کاراتون نمیره ;)
دوستانی عزیزی که شرایط تست و کاوش واقعی براشون محیا هست لطف کنن و تا مهندس فرصت داره انواع تست هارو بگیرن و نتایج حاصله رو اعلام کنن !
انشاالله در اولین فرصت بنده هم همین کار رو خواهم کرد.
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

پنج شنبه 9 اردیبهشت1394 - 1:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به مهندس خسته نباشید میگم اما کاش بجای اون تک بوق استارت بوق آلارم شکار هدف به گونه ای بود که تن صدا برای اهداف نزدیک و بزرگ حدود 1متر و برای اهداف کوچک حدود 40سانت تغییر میکرد مثلا بم تر میشد این تغییر برای تشخیص عمق هدف بسیار مفید خواهد بود!

پنج شنبه 9 اردیبهشت1394 - 3:05am

با عرض سلام و تبریک و تشکر خدمت مهندس حمید عزیز و سایر دوستان

مهندس هزینه ساخت این طرح بدون در نظر گفتن باطری و لوپ با اخرین تغییرات و قطعات پیشنهادی حدودا چقدر است ؟

و اینکه با توجه به محدودیت استفاده دستگاه بمنظور جلوگیری از سوء استفاده فروشدگان فلزیاب ایا کاربر میتواند از روی ال سی دی میزان استفاده و باقیمانده را مدیریت کند ؟
باتشکر...

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 3:31am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 774 , 775 , 776 , 777 , 778 , 779 , 780 ... 2776  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Aliavazpour , saghoz و 75 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure