انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 13 تیر1403 - 8:20pm

پاسخ به موضوع  [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 775 , 776 , 777 , 778 , 779 , 780 , 781 ... 2776  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
mehran1545a نوشته است:
به مهندس خسته نباشید میگم اما کاش بجای اون تک بوق استارت بوق آلارم شکار هدف به گونه ای بود که تن صدا برای اهداف نزدیک و بزرگ حدود 1متر و برای اهداف کوچک حدود 40سانت تغییر میکرد مثلا بم تر میشد این تغییر برای تشخیص عمق هدف بسیار مفید خواهد بود!

دوست عزیز بوق تشخیص هدف (سنس) هم بصورت تک صدایی در برنامه مدار هست ، هم دو صدایی و هم سه صدایی !
در حالت سه صدایی هم ، با تغییر قدرت سنس از ضعیف به قوی و قویتر ، تن صدا بصورت زیر ، بم و بم تر هست !

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 4:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
Belief نوشته است:
با عرض سلام و تبریک و تشکر خدمت مهندس حمید عزیز و سایر دوستان

مهندس هزینه ساخت این طرح بدون در نظر گفتن باطری و لوپ با اخرین تغییرات و قطعات پیشنهادی حدودا چقدر است ؟

و اینکه با توجه به محدودیت استفاده دستگاه بمنظور جلوگیری از سوء استفاده فروشدگان فلزیاب ایا کاربر میتواند از روی ال سی دی میزان استفاده و باقیمانده را مدیریت کند ؟
باتشکر...

دوست عزیز تغییراتی در مدار داده نشده و از ابتدا همون مدار اصلی هست!
هزینه بدون باطری و لوپ هم حدودا 100 تومن میشه !
میزان محدودیت خاموش و روشن شدن مدار قابل مدیریت نیست ، اما هنگام روشن شدن مدار و لود شدن قسمت نرم افزاری ، بصورت یک کانتر منفی با مقدار بیس 300 قابل مشاهده هست !
@};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 4:45am

ممنونم دوست عزیز ...
کابل میکروفن با مارک MAC رو دقیقا از کجا و کدوم مغازه باید تهیه کنیم ؟

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 6:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به همه ایا پروگرام این ایسی atmega328p-pu با پروگرامر tnm2000+ قابل انجام هست اگر کسی انجام داده تصویر فیوز بیت هارو بذاره لطفا

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 7:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باعرض پوزش ازاستادحمید.
بستگی به فروشندگان محترم داره میتونی با50تومانم جمعش کنی .
دزهنگام روشن کردن درهرمرتبه عددباقیمانده برای یک لحظه نمایش داده میشه.

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 7:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Belief نوشته است:
ممنونم دوست عزیز ...
کابل میکروفن با مارک MAC رو دقیقا از کجا و کدوم مغازه باید تهیه کنیم ؟

فروشگاههای صوتی لوازم اکوباندو اینچیزا.

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 7:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید گرامی خسته نباشید. همت بالایی دارین.
خدا حفظتون کنه.
از استاد مهدی هم تشکر می کنم بخاطر معرفی ماسفت 2sk3878، واقعا مدارم عالی شده. ثباتش حرف نداره.

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 8:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کمال جان با nm80تست کردین؟آیابرتریت خاصی نسبت به nm80هست بااین ماسفت که فرمودین؟

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 8:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

2840644 نوشته است:
خسته نباشید اقا حمید بابت ورژن جدید ممنون ولی ظاهرا تفکیک عمل نمیکنه لطف بفرمایید دوباره برسی کنید

با سلام
من lf357 و 11nk100که شما معرفی کردید رو تهیه کردم یه ۱۰ درصد افزایش برد دارم با ۱در۱ ولی متاسفانه اعداد اولم مانند ای سی ۳۵۷ قبلی
۱۵۰ و همین حول و هوش نشان میده که من قبلا فکر می کردم بخاطر اصلی نبودن ۳۵۷ ممکنه باشه و یه مورد اینکه از پهنای پالس ۱۷۰ به بالا دیگه
تفکیک رو ۲۰ هم عمل نمی کنه من دیروز هم زمان این ۲ قطعه رو تعویض و اپدیت ۲.۲۰ رو انجام دادم حالا نمی دونم از ماسفت یا اپدیت جدیده ولی با
ورزن ۲ و ماسفت خودش این مشکلات نبود من ۱در۱ رو با ۳۵ مترسیم ۱که با مقومت۱ ظرفیت۲۵۰ میکرو هانری درست کردم که ظرف به قظر ۳۰
رو تو ۱۷۰ می زنه و یک داس رو تو ۱۱۰ در ضمن از مهندس حمید بزرگوار بخاطر ورزن جدید تبرک و سپاس عرض می کنم

آخرین بار توسط رضا شاه در پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 9:23am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 9:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان در مورد ماسفت یک موضوعی قطعا روشنه اگر از ماسفتها با ولتاژ بالا استفاده میکنید یعنی بالای 500 ولتی یک تناسب رو بایدبصورت زنجیره ای رعایت بفرمایید اون هم اینه که برای گرفتن برد بالاتر نیاز به پهنای پالس بیشتر هست زمانی که پهنای پالس بالا بره ولتاژ هم به همون نسبت داخل کویل بالا میره و هر وقت ولتاژ بالا بره طبیتا امپر هم بالاتر میره و بالا رفتن امپر در کویل هم یک ترمز برای القا پالس هست که برای کم کردن امپر بدون اینکه ولتاژ رو کم کنیم باید از سیم با سطح مقطع بالای 1 میلیمتر استفاده بشه پس دوستان توجه داشته باشن تنها تعویض ماسفت جهت گرفتن برد بالاتر نیاز به تغییر و تقویت در کویل رو داره این موضوع اهمیت بالایی داره دقت کنید موفق باشید

آخرین بار توسط 2840644 در پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 9:29am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 9:23am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 775 , 776 , 777 , 778 , 779 , 780 , 781 ... 2776  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Mohammad hatef و 89 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure