انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 9:41pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Ringo نوشته است:
سلام
منم دارم شب و روز تمام اطلاعات مربوط به این فلزیاب رو کنار هم میچینم و تجزیه و تحلیلش میکنم تا
یک نقشه کامل و قابل استفاده در بیارم وقتی تمومش کردم برای استفاده عزیزان قرار میدم.کسی هم که کمک نمیکنه هر که میاد یه
چیزی میگه و ناپدید میشه

رینگوعزیزبسیارممنونم
امابنظرمن اگرداشته هاتوخردخردبزاری بهتره چراکه دوستان دیگه ای که تجربه علمی یاعملی دارنددربحث شرکت میکنندواین اجماع موجب نتیجه گیری بهتروسریع ترمیشه ازطرفی بعضی ازعزیزانی که معلوماتشون کمتره نیزبی نصیب نمیمونندوچیزی یادمیگیرند.

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 12:03am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام به همه
روشیک جان من هنوز ساخت این فلزیاب رو شروع نکردم چون هنوز بنظرم ناقصه ,خودم هم دارم شدیدا روش کار میکنم ببینم چی میشه. لیست قطعات رو تا نیمه در اوردم بزودی کاملش میکنم قول میدم

این کاربر m.mousavi.eone که نیومده رفت :((

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 12:51am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

این هم تصویر از پشت بردی هست که قبلا کاربر m.mousavi.eone در پستهای گذشته قرار داده بودند

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط hoshi در پنج شنبه 2 مرداد1392 - 1:10am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 12:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من ليست تمام قطعات رو درآ وردم هر كدوم رو نميدونين روي برد علامت بزنين ميگم الان دارم روي برنامه اي واسه فلز ياب كار ميكنم يكم سرم شلوغه ولي تا جايي كه از دستم بر بياد كوتاهي نميكنم
ضمنا هوشي جان من تصويري از پشت فيبر نمي بينم :D

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 1:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hoshi نوشته است:
این هم تصویر از پشت بردی هست که قبلا کاربر m.mousavi.eone در پستهای گذشته قرار داده بودند

هوشی جان اینجاتصویری دیده نمیشه ضمنایک سوال داشتم مااینجاچندتاطرح فیبرمدارچاپی داریم روکدومش داری کارمیکنی

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 1:11am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ناصر جان من که قطعات بردها رو با هم چک میکردم متوجه شدم چند جا مقدار مقاومتها در بردی که شما ساختید با بردی که من pcb شو گذاشتم فرق می کنه ,تو لیست قطعات جدید اونها رو تصیح کردید یا نه؟

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 1:13am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

روشیک جان تصویر رو تصحیح کردم
من دارم رو همونی که pcb شو گذاشتم کار میکنم

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 1:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

[quote="naser1"]من ليست تمام قطعات رو درآ وردم هر كدوم رو نميدونين روي برد علامت بزنين ميگم الان دارم روي برنامه اي واسه فلز ياب كار ميكنم يكم سرم شلوغه ولي تا جايي كه از دستم بر بياد كوتاهي نميكنم

اگه مقادیرقطعات روی فیبرمدارچاپی رومشخص کردین لطف کنین اپش کنیدضمنامسیرلاینهای فیبر(پشت برد)بررسی شده ایااشکالی داره یاخیر

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 1:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره من با برد جديد بررسيش كردم بعضي مقاومت ها رو هم عوض كردم با بعضي خازن ها جاي ترانزيستورها هم ترانزيستور هاي مشابهي امتحان كردم تقريبا نقاط حساس مدار رو پيدا كردم مكانيزم عملكرد مدار تقريبا دستم اومده نحوه تنظيم مدارهم بعد از ساخت جهت تست تا حدودي بدستم اومد همشونو ميگم

آخرین بار توسط naser1 در پنج شنبه 2 مرداد1392 - 1:34am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 1:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hoshi نوشته است:
روشیک جان تصویر رو تصحیح کردم
من دارم رو همونی که pcb شو گذاشتم کار میکنم

ممنونم هوشی عزیزاگه تصویرروی بردبصورتی که قطعات روی اون قابل قرائت باشه رودارین لطفابزارین ضمنامشخصات سیم پیچویکی ازدوستان 2اهم400میکروهانری عنوان کردندایادرسته یانه؟ اگه درسته مشخصاتش روکامل کنید

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 1:29am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 249 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure