انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 7:48pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hadi-dindar نوشته است:
من سوال شما رو کامل نفهمیدم
شما ببین کدوم قطعه نا مشخص هست روی شکل من اونا رو بزرام - از روی همون شکل که کذاشتم شما علامت بزن و منم بکو
و درسته همشی خان هم چند صفحه قبل عکس مدار جابی پشت فیبر من رو کذاشتن

جناب اقای دیندارحق باشماست هواگرمه واین کاربرای ادم روزه دارکمی سخته امااگه اینکارروانجام بدی بهره ثوابت بیشترمیشه چون مشکل دیگرانوحل میکنی ببینیداین بردشماتیک ومنبع قابل استنادی نداره پس مطمئنابرای بیشترکاربران جای شک شبهه هست شایدویابهتره بگم مطمئناشبهات من نوعی بایکی دیگه یکی نیست ومتفاوته یعنی شماباسوالهای متعددروبروخواهیدشدامااگه یکباروقت ارزشمندتونومعطوف به فیبرکنیدولیست مقادیرقطعات روی بردوکه جناب هوشی درهمین صفحه گذاشتندمشخص کنیدکارتمام شده وبدون ابهام است بهتون قول میدم اینکارحداکثریک ساعت هم وقت شمارونگیرهالبته دوستان نیازبه یاداوریه که بجای جامپرهادربرداقای دیندارازمقاومت های فیوزی 0.1اهم استفاده شده که درعملکردمدارتاثیری نخواهدداشت.

پنج شنبه 3 مرداد1392 - 10:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من پيشنهاد ميكنم آقاي موسوي چند تا عكس از قطعات با كيفيت بالا بزاره مشكل حله ومعلومه كه دستگاه ايشون كار ميكنه وميتونن در مورد عمق زني ولوپش ونحوه تنظيمش هم اطلاعات كامل بدند

پنج شنبه 3 مرداد1392 - 10:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

naser1 نوشته است:
من پيشنهاد ميكنم آقاي موسوي چند تا عكس از قطعات با كيفيت بالا بزاره مشكل حله ومعلومه كه دستگاه ايشون كار ميكنه وميتونن در مورد عمق زني ولوپش ونحوه تنظيمش هم اطلاعات كامل بدند

راستی اقاناصرتایکی ازدوستان به این مسئله جواب بده بهتره شماباتوجه به نظردوستان درموردفرکانس کارمدار(140هرتز) بردقبلیمونوبااین تنظیم تست کنی ونتیجه رواعلام کنی شایدبعضی ازابهامات رفع بشه.

پنج شنبه 3 مرداد1392 - 10:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

roshik نوشته است:
naser1 نوشته است:

راستی اقاناصرتایکی ازدوستان به این مسئله جواب بده بهتره شماباتوجه به نظردوستان درموردفرکانس کارمدار(140هرتز) بردقبلیمونوبااین تنظیم تست کنی ونتیجه رواعلام کنی شایدبعضی ازابهامات رفع بشه.

چشم فردا سعي ميكنم روي مدار كار كنم بلكه سنس كنه

جمعه 3 مرداد1392 - 12:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ناصرعزیزامیدوارم که امروزوتالنگ ظهرنخوابیده باشی وازتست مدارخبرهای خوبی داشته باشی
مابیصبرانه منتظریم

جمعه 4 مرداد1392 - 3:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

roshik نوشته است:
ناصرعزیزامیدوارم که امروزوتالنگ ظهرنخوابیده باشی وازتست مدارخبرهای خوبی داشته باشی
مابیصبرانه منتظریم

امروز جمعه بود و قطعه فروشيها تعطيل آخه بايد چند تا قطعه عوض ميكردم اگه از آنالوگش جواب بگيريم به سرم زده كه نمونه پالس توليد شده بوسيله 555 رو با atmega8 بازسازي كنم فقط تعداد نمونه برداري رو افزايش بدم وبعد از تقويت بايك برنامه به بازر بدم فكر ميكنم اينجوري يه كاريش ميشه كرد يه حالت گرافيك دو بعدي هم بصورت live scan براش در نظر گرفته ام البته به صورت مربع هاي سياه وسفيد دارم روش كار ميكنم

جمعه 4 مرداد1392 - 3:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

راستی یادم رفت بپرسم اندازه لوپی که ساختی چنده به هرجهت اگه اطلاعات یکی ازدوستان
که مقداراهمی را 2 اهم وظرفیت القایی سیم پیچو400میکروهانری عنوان کردنددرست باشه
میشه سیم پیچی باسیم0.5به تعداد18دوربه قطر40سانت درنظرگرفت البته محاسبات برای نوع
فلته که برای نوع معمولی بایدیکی دو دورکمتردرنظرگرفته بشه مقداراهمی هم فکرنکنم زیادازدو
اهم کمتربشه و نزدیکش دربیاد

جمعه 4 مرداد1392 - 3:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

roshik نوشته است:
راستی یادم رفت بپرسم اندازه لوپی که ساختی چنده به هرجهت اگه اطلاعات یکی ازدوستان
میشه سیم پیچی باسیم0.5به تعداد18دوربه قطر40سانت درنظرگرفت البته محاسبات برای نوع
فلته که برای نوع معمولی بایدیکی دو دورکمتردرنظرگرفته بشه مقداراهمی هم فکرنکنم زیادازدو

لوپي كه ساخته ام 19 دور سيم نمره 0.7 بقطر 50 سانتي

جمعه 4 مرداد1392 - 4:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

naser1 نوشته است:
roshik نوشته است:

لوپي كه ساخته ام 19 دور سيم نمره 0.7 بقطر 50 سانتي

ولی من فکرکنم ظرفیت سیم پیچت از600میکروهانری هم بالاتربره بنظرم بهتره تعداددورهاروحدود4دورکم کنی

جمعه 4 مرداد1392 - 4:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

كسي ميدونه مقاومت موازي با لوپ چقره؟

جمعه 4 مرداد1392 - 5:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Kiro077 و 251 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure