انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 1:16pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام عزیزان این فلزیاب به نظرمن فلزیاب خوبی باشه چون به طلا حساسه بدیش اینکه فقط در چند دقیقه اول فلزخوب میزنه البته فکرمیکنم دلیلش همون رگولاتور15 میباشه اخه توعکس هم مشاهده میکنیداز15 رگولاتور فقط یه دونه نصب شده البته من فکرکردم که برای لوپهای بزرگترباشه فلزیاب سادهیه البته اگه کسی بتونه ازش کپی بکنه میبینیدکه ازبی اران راحتتره البته من چندتا عکس بودفقط یکش اپلودشد بعقیه اش رو میزارم عکس هم کیفیت خوبی نداره بازم امری بود در خدمتم اقانکنه درستش کنید به قیمت زیاد بدست مردم بدید نازاین میترسم ولاغیر

سه شنبه 8 مرداد1392 - 5:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مقدسی نوشته است:
http://uploadtak.com/images/y6679_DSC00502.zip

ممنون دوست عزیز
فقط یک عکس آپلود شده. درسته؟

سه شنبه 8 مرداد1392 - 6:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب مقدسی بچه ها برای اتمام کار این دستگاه به کمک شما نیازمند هستند از تمام زوایاسعی کن عکسهای با کیفیت تری بگیری
و پارت لیست قطعات هم بزاری طرح مدار چاپی خیلی مهمه چون چند تا طرح از این مدل دستگاه تو نت موجوده و ادم رو دچار سر در گمی میکنه .سپاسگذار

سه شنبه 8 مرداد1392 - 6:33pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب مقدسی خیلی ممنون از شما. خب اگر تنها اشکالش این باشه که بعد از چند دقیقه درست عمل نمیکنه این اشکال قطعا از قطعات به کار رفته یا مساله داغ کردنشون هست که براحتی قابل رفع هست. شما هم اگر لطف کنین هر نکته ای که دوستان رو از سر در گمی در بیاره بفرمایید خیلی ممنون میشیم.
در ضمن ساختش فکر نکنم راحت تر از بی آر ان باشه! :D

سه شنبه 8 مرداد1392 - 6:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مقدسی نوشته است:
سلام عزیزان این فلزیاب به نظرمن فلزیاب خوبی باشه چون به طلا حساسه بدیش اینکه فقط در چند دقیقه اول فلزخوب میزنه البته فکرمیکنم دلیلش همون رگولاتور15 میباشه اخه توعکس هم مشاهده میکنیداز15 رگولاتور فقط یه دونه نصب شده البته من فکرکردم که برای لوپهای بزرگترباشه فلزیاب سادهیه البته اگه کسی بتونه ازش کپی بکنه میبینیدکه ازبی اران راحتتره البته من چندتا عکس بودفقط یکش اپلودشد بعقیه اش رو میزارم عکس هم کیفیت خوبی نداره بازم امری بود در خدمتم اقانکنه درستش کنید به قیمت زیاد بدست مردم بدید نازاین میترسم ولاغیر

ازلطفی که به دوستانت داری ممنونم بااین عکسی که اپلودکردی چیززیادی نمیشه فهمیداخه چندنمونه فیبرهست باچندتغییردرمدارمیخواستم لطف کنین ببیینیدباکدوم فیبرمشابه است(فیبرهای مدارات درمدلهای مختلف درصفحات قبل اومده)ضمناشماهنوزاطلاعات نداده نگران فروش دیگران هستیدببینیدچه بخواهیم وچه نخواهیم عده ای سودجو اینکاروانجام میدن همونطورکه بسیاری ازافرادوشرکتهابانامهاوطرح های مختلف به مبلغ چندمیلیون ازمردم کلاهبرداری میکنندومتاسفانه بایدبگم حتی توهمین انجمن هم ازاین افراد کم نیستند ودوست دارن که این بحث به نتیجه مطلوب نزدیک نشه ودربعضی مواقع بحث های انحرافی پیش میکشندویااطلاعات نادرست میدن چراچون خودشون سازنده وفروشنده اندوبانتیجه گیری نوندونیشون خراب میشه من اعتقادم اینه که باهمه گیرشدن اطلاعات مداری علاوه براموزش الکترونیک برای دوستان قیمت فلزیاب اماده شده اش توبازاربه ارزش واقعیش نزدیک میشه(چون هزینه تمام شده اش مشخص میشه) وفروشگاههای تولیدکننده اینجوربردهااونوباقیمت منطقی دست اونهایی میدن که معلومات کافی برای ساخت ندارن وازطرفی ساخت یک مدارمطمئن ازنظرعملکرد انگیزه ای برای بعضی هامیشه که میتونندبسازنش وروش کارکنندوباکمک دوستانشون توانجمن هابهینش کنندحالااگه شماهم بانظرمن موافق هستین لطفااطلاعات کامل مدارودراختیاردوستانتون قراربدین واگه غیرازاینه خواهشا اطلاعات ناقص ندین ودوستانمونوسردرگم نکنید
بازهم ممنونم

سه شنبه 8 مرداد1392 - 7:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

http://uploadtak.com/images/s4441_DSC00501.zip

سه شنبه 8 مرداد1392 - 7:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان خداشاهده که من یه علاقمندبه الکترونیکم وبس بابت تعمیرهم پولی نمیگیرم خدانکرده نمیخواهم عکس ناقص به شمابدم اگرهم دوست داشتیدیه فیلم هم از کارکردش براتون میذارم اگه خدا بخوادتا مطمین شویدکه مدارداره کارمیکنه

سه شنبه 8 مرداد1392 - 7:30pm
مدیر سایت
مدیر سایت

مقدسی نوشته است:
دوستان خداشاهده که من یه علاقمندبه الکترونیکم وبس بابت تعمیرهم پولی نمیگیرم خدانکرده نمیخواهم عکس ناقص به شمابدم اگرهم دوست داشتیدیه فیلم هم از کارکردش براتون میذارم اگه خدا بخوادتا مطمین شویدکه مدارداره کارمیکنه

از اينكه شما زحمت مي كشيد شكي درش نيست ، ولي خدايش شما ببين تاريخ اولين پست همين تاپيك رو تا الان ، دوستان سخت مشغول كار هستن روي اين مدار كه بسازنش ، حالا كه قسمت شد و مدار اومد دستون ، يه بزرگواري بكنين به سوالات دوستان جواب بدين ،‌كار تمومه به اميد خدا :YMPRAY:

سه شنبه 8 مرداد1392 - 8:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مقدسی نوشته است:

ازصداقت ونیت پاکتون بازهم ممنونم امیدوارم که باهمت جنابعالی وکمک بقیه دوستان به نتیجه مطلوب برسیم ولی بایدبدونین که این نتیجه گیری دقت وتلاش وصبرشمارومیطلبه چون علاوه برمشخص کردن فیبرمدارچاپی ومقادیرالمانهای روی بردبایدبه بعضی ازنکاتم توجه کنین ازجمله فرکانس کاری مدارومشخصات سیم پیچ مداردرصورت امکان ومیزان پایداری مدارو...که انشاءا...به موقعش ازتون سوال خواهدشدامادوستان اون چیزی که من ازاین دو عکس دوستمون متوجه شدم مثل همون بردیه که دوستان روش بحث میکردند(مداربا8عددای سی ودوخازن الکترولیت نزدیک رگولاتورها)وازمقاومتهای تلرانس پایین وطرح فیبرمدارچاپی بنظرمیرسه که ازتولیدات شرکتی باشه که بنظرمن میتونه ازنظرعملکردمورداعتمادباشه.

سه شنبه 8 مرداد1392 - 9:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

لوپ این دستگاه دقیقا4.5 اهمه اگه 6 اهم شداصلا حساسیتی به فلز نشون نمیده منظورکه اگه ساختین صداش درنیومد اول لوپ تون روچک کنید خروجی صداش با پیزو هستش البته به بلندگو جواب میده خیلی ضعیف

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 8:36am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 257 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure