انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 5:45pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
آقا مقدسی عزیز با ارسال یک عکس به نظر من کاری پیش نمیره .خواهشا اگه اطلاعات دقیق با عکس از پشت و جلوی مدار و چک کردن پی سی بی مدارتون با مدار موجود بگید کدوم درسته و قرار دادن اطلاعات درست در انجمن انشاالله همه دوستان به نتیجه مطلوب برسند باتشکر

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 12:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

http://uploadtak.com/images/v144_MOV00007.zip
سلام. توتصویرمیببنیدکه سه تا فلز اولی حلقه طلا 30سانتی دومی انگشترنقره 25سومی یه پیچ اهنی25 هستش ودراخرفیبرمسی60سانتی مدارچاپی تصویر بیانگراینکه این فلزیاب طلارو بیشتراز فلزدیگه میزنه :-BD وبعدش صدای فلزیابه که به طلا جوردیگه حساسیت نشون میده

آخرین بار توسط moghadasi در چهارشنبه 9 مرداد1392 - 3:03pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 2:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز از طرح خطوط مسی مدار چاپی و قطعات عکس و اطلاعاتی بزار

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 2:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مقدسی جان لطفا از مدارت عکس واضح بزار و این فیلمی که من دیدم هرچند خیلی عالی بود اما شباهتی به فلزياب 12رگولاتور(pulse germanyنداشت اگه واقعادوست داری بچه ها هم بتونن این مدار رو بسازن و مپل دستگاه عالی شما کارکنه لازمه که یه لطفی به بچه ها بکنی و از مدارت عکس واضح و قشنگ بگیری و به صورت زیپ شده در اختیارهم قطارانت ت و انجمن فلزجو قرار بدی این شد مخلص کلام اگه که هستی بسم الله

خداوندا چرا؟؟؟

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 3:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

والله به خدا من دیگه بریدم دیگه شاید نیام اینجا دوستان همه کم لطفی میکنن حالا خوبه بیشتر بچه ها ردیاب انجمن رو خریداری کردن من اونم ندارم . منکه اونقدر مشگل جلوی پامه که نگو و نپرس از پرداخت قسط های جرباجرگرفته تاقسط خونه پدرم 27 28 سالمه ولی اونقدر بلا سرم اومده که مجبر شدم وارد این بحث ها بشم تا بلکه فرجی بشه در هر صورت ومثل شعار همیشگیم دوستان خوش باشیداما رک ورک زندگی کنید
یاحق

خداوندا چرا؟؟؟

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 3:29pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون جناب مقدسی. ولی از کی تا حالا لوپ رو زمین میذارن و فلز رو بالاش میگیرن؟ اینجوری که برد فلزیاب بیشتر میشه و فقط برای تبلیغات خوبه! :D برای تست در هوا باید طرفین لوپ چیزی نباشه. چسبیدن لوپ به زمین باعث میشه اتفاقا قدرتش نسبت به قسمت بالاش افزایش پیدا کنه!

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 4:25pm
مدیر سایت
مدیر سایت

اقای مقدسی ، دوستان هم ازتون خواستن که تو ساخت این مدار با توجه به مداری که تو دستتونه کمک کنید ، ولی ظاهرا شما اصلا قصد کمک کردن ندارین ، دوستان میگن نام قطعات ، شما میای ازش فیلم میزاری ، عزیزم من این مفهمومش چیه ؟ :-?

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 5:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب مقدسي ميشه لطف كنين ليست قطعات رو بزارين ممنونم @};-

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 10:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

naser1 نوشته است:
جناب مقدسي ميشه لطف كنين ليست قطعات رو بزارين ممنونم @};-

واقعاشماخیلی خوشبینانه نگاه میکنین ازشروع اولین پستشون چندروزمیگذره حتی هنوزیک عکس یایک مطلب بدردبخوراپ نکرده اونوقت شماتوقع دارین بشینه وباخوندن کدرنگی مقاومت های تلرانس پایین روی مدارچاپی مقدارمقاومتهارودربیاره و...

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 10:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از آقا حمید تقاضا میکنم بخش این مدارو پاک کنه ، من فاتحه این همکاری رو خوندم ، ده نفر از آقای مقدسی تقاضا و خواهش کردن براساس ادعایی که کردن و مدار رو دارن و کارمیکنه رو اگه تکرارمیکنم اگه دوست دارید اطلاعات رو بزارید اما هرچی میگیم انگار نه انگار والله به خدا هدف فقط همکاری و ایجاد رابطه خوب و صمیمی برای ساخت این مداره نه منتی بر سرکسی هست نه دست زوری جلوی کسی رو گرفته به خدا باز دم آقا حمید و آقا مجتبی و آقای سامی و میکرو و یه عده گرم که واقعا از جون مایه میزارن ،آقای مقدسی هم فقط یه جمله بگن نمیدم اطلاعاتم ما رو بریم دنبال کارمون والله به خدا

خداوندا چرا؟؟؟

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 11:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Dma , Kiro077 و 252 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure