انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 1:53pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

از تمام كسانيكه در جهت پيشرفت بار علمي اين سايت و كمك به دوستان ديگه تلاش ميكنن ، تشكر ميكنم ، خدا خيرتون بده

پنج شنبه 10 مرداد1392 - 10:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كرمي نوشته است:
باشه حتما فقط ی فرصت کوتاه بدین.برد نهای دستگاه 4متره با لوپ85*85.البته مدار رو با ترانزیستور 2n3055بستم B-)حساسیتش ومیشه با تغیر مقاومت18کیلو جلو ای سیlm358بالا برد.pcbرو با توضیحات تکمیلی براتون میذارم..در کل دستگاه خوبیه راحت ساخته میشه

ممنون آقای کرمی
خدا خیرت بده. منتظر میمونیم ببینم چیکار میکنی دوست عزیز

پنج شنبه 10 مرداد1392 - 10:45pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون جناب کرمی ایشالا که با اطلاعات شما مدار به یک وضعیت مطلوبی برسه و از حالت فعلی در بیاد! :D
بحث 2N3055 شد چون من قبلا با این ترانزیستور زیاد سر و کار داشتم عرض کنم ؛ ترانزیستور قدرت بسیار خوبیه ولی باید توجه بسیار زیادی به مارکش داشته باشین! یک مارکش میتونه مدار شما رو به عرش ببره و مارک دیگه به زیر فرش! :D از انواع روسی و هندی و این چیزها اصلا استفاده نکنین. متاسفانه ترانزیستور معروف و پر کاربردیه که تقلبی یا کیفیت پایینش هم توی بازار زیاده.

جمعه 11 مرداد1392 - 4:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alikhan نوشته است:
كرمي نوشته است:
باشه حتما فقط ی فرصت کوتاه بدین.برد نهای دستگاه 4متره با لوپ85*85.البته مدار رو با ترانزیستور 2n3055بستم B-)حساسیتش ومیشه با تغیر مقاومت18کیلو جلو ای سیlm358بالا برد.pcbرو با توضیحات تکمیلی براتون میذارم..در کل دستگاه خوبیه راحت ساخته میشه

من هم از اقای کرمی ممنونم
باتوجه به ساخت این فلزیاب توسط خودشون وتجربه ایشون درموردنحوه عملکردمدار نتیجه گیری خیلی راحت ترخواهدشد
البته اگه مثل اقای مقدسی موضوع روپیچچیده نکننددرموردترانزیستور 2n3055هم نظرم بااقاحمیدیکیه منتهی لازم نیست پی مارک اصلی بگردین همیشه دنبال مارکهای معروف باشین برای این یکی مارک مالزی خیلی خوبه وقابل رقابت بامارکهای اصلی ضمنااین ترانزیستور قدرت بالاست فکرکنم 125 وات و15امپربرای مدارموردبحثمون بنظرم یک ترانزیستورنیمه قدرت(قدرت متوسط)هم جواب میده

جمعه 11 مرداد1392 - 8:25am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
دوستان عزیز از لطفی که داشتین بینهایت سپاسگزارم.دارم ی نمونه از مدار و براتون میسازم که قدم به قدم مراحل ساختش و ببینین.از آقا حمید هم تشکر میکنم که برا انجمن واقعا سنگ تموم گذاشتن :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

جمعه 11 مرداد1392 - 11:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
آقای کرمی تموم نشد من دیگه صبرم لبریز شد

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 11 مرداد1392 - 1:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
برادر ارش یهخورده صبر داشته باش فداتشم ^:)^ هرشخصی بخواد کمکی کنه خودش میاد و مسائلو میگه.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

جمعه 11 مرداد1392 - 2:42pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ARASH05550 نوشته است:
آقای کرمی تموم نشد من دیگه صبرم لبریز شد

اقاارش عزیزمن هروقت به اینجاسرمیزنم شماانلاین هستین اقای کرمی هم بنظرمیرسه برای دادن اطلاعاتشون مرددهستندمن هم نمیدونم این فرصت کوچیکی که میخواستندکی تموم میشه لااقل فیبرمدارچاپی بردشون وچندتاعکس نذاشتندتادل بچه های انجمن خوش بشه خواستم بگم زیادنگران نباش بالاخره یک ادم بامعرفتی پیدامیشه که اطلاعاتشوبه دوستانش بده اینومطمئنم

جمعه 11 مرداد1392 - 5:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینجا همه با معرفتن در صورتی که یه کم صبر داشته باشیم .اقای مقدسی که دلخور شد از دوستان جناب ارش خان و کرمی هم مطمئنا گرفتار مشکلات روزمره هستند و گرنه دوستان را تنها نمیزارن هیچ وقت. مثل اینکه این مدار pulse germany داره بین دوستان کدورت و تفرقه میندازه

جمعه 11 مرداد1392 - 5:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
نه علی جان چه تفرقه ای انشاالله با کمک آقای مقدسی و کرمی جان کار ۱۲لگولاتور رو شروع میکنیم و همچنان منتظر این دو دوست عزیز هستم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 11 مرداد1392 - 5:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 264 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure