انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 11:44am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
برای دانلود از این سایت باید عضو بشی هرکاری میکنم پبت نام نمیمنه

از همه دوستان روشيك جان وآقا آرش و علي جان و آرتين جان ممنونم ضمنا آرش جان براي دانلود نياز به ثبت نام نيست ا قسمت دانلود رايگان كليك كن و بعد ايجاد لينك دانلود رو بزن و بعدش ميتوني دانلود كني

دوستان من مدار رو با 18 ولت تست كردم كه باتري 6 ولتم هم خوب نبود و زود دشارژ ميشد از tip 35 استفاده كرده ام كه فكر ميكنم but11a بهتر جواب بده چون مصرفش كمه جالب اينجاست كه وقتي مقاومت موازي با لوپ وصل ميكنم قدرت لوپ كم ميشه لوپش هم 20 دور سيم 0.7 استفاده كرده ام كه مقاومتش تقريبا 2.2 اهم هست بعد از اينكه بهينه اش كردم قطعات رو دقيقا ميگم فقط تنظيمش سخت بود بخصوص كه من ولوم مولتي ترن 10 دور گيرم نيومد و ولوم معمولي جاش زدم دوستان شروع به ساخت كنين كه باهم بهينه اش كنيم قطعات همونها هستند

یکشنبه 12 مرداد1392 - 1:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
دانلود کردم داداش بد نبود انشاالله کندی که تو سنس داشتی حل بشه بقیه کارها یواش یواش حل میشه

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

یکشنبه 12 مرداد1392 - 1:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

[quote="مقدسی"]دوست من چند تا عکس گرفتم از فلزیابی که بدستم رسیده برای تعمیر بیشترکردن بردش این فلزیاب چند خصوصیت داره که عرض میکنم البته چندین بار متوالی سعی کردم که عکس رو اپلود کنم نشد این دستگاه یک عددولوم داره برای بالانس کردن ویه ولوم دیگه برای بالانس دقیقترکه نذاشته بودند بهتربود لوپش فعلا 40 سانتی با مقامت 4اهم به طلا حساسه یه حلقه رودر20 سانتی به نقرهدر40 سانتی به فیبرمدارچاپی 10در10در60 سانتی[/quote]
ناصر جان به جاییکه قرمز کردم توجهکنگویا آقای مقدسی عرض کردن فقط بامقاومت 4 اهم به طلا و نقره حساس میشه :-?

خداوندا چرا؟؟؟

یکشنبه 12 مرداد1392 - 1:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و ولتاژ کاری مدار 24ولت هستش تست کن و مارو بیخبر نزار / ولی اگه توضیحات و لیست قطعات رو بزاری بهتر به نتیجه میرسیم هرچند انتخاب با شماست

خداوندا چرا؟؟؟

یکشنبه 12 مرداد1392 - 1:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
مقدسی نوشته است:
دوست من چند تا عکس گرفتم از فلزیابی که بدستم رسیده برای تعمیر بیشترکردن بردش این فلزیاب چند خصوصیت داره که عرض میکنم البته چندین بار متوالی سعی کردم که عکس رو اپلود کنم نشد این دستگاه یک عددولوم داره برای بالانس کردن ویه ولوم دیگه برای بالانس دقیقترکه نذاشته بودند بهتربود لوپش فعلا 40 سانتی با مقامت 4اهم به طلا حساسه یه حلقه رودر20 سانتی به نقرهدر40 سانتی به فیبرمدارچاپی 10در10در60 سانتی[/quote]
ناصر جان به جاییکه قرمز کردم توجهکنگویا آقای مقدسی عرض کردن فقط بامقاومت 4 اهم به طلا و نقره حساس میشه :-?

آرش جان از فردا شروع به بهينه سازيش ميكنم اين چند وقت هم كه نتونستم جواب بگيرم علتش اين بود كه چون دوتا باتري نداشتم واز يك باتري ويك ترانس استفاده ميكردم تنظيم نميشد با هم همكاري ميكنيم وبهينش ميكنيم بايد بالاتر از 4 متر ازش جواب بگيريم

یکشنبه 12 مرداد1392 - 1:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من خودم به 3 متر زیر خاک هم راضیم تا خدا چی بخواد فقط میتونم بگم انشاالله که همینطر بشه

خداوندا چرا؟؟؟

یکشنبه 12 مرداد1392 - 1:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برای بهینه کردن سیستم این فلزیاب بنظرم پیش ازهرچیزنیازبه شماتیک مدارداریم نظرشخصیم اینه لیست قطعات وفیبرمدارچاپی ازرو وپشت برداپ بشه تاچندنفرمدارشماتیکشوبازسازی کنیم بااینکاربنظرم راحتترمیشه سیستموتحلیل کردوازش نتیجه گرفت ضمنااقاناصراگه یک نفردیگه هم بااخرین تغییرات درمقادیرقطعات بردوبسازه وچک کنه بهتره چون خطاهای ناخواسته تاثیرزیادی روبرددستگاه میزاره مثلاشرایط تست فلزیاب یامناسب نبودن بعضی ازقطعات ازنظرکیفیت ویااشتباه درخوندن مقادیرویانصب جابجاو...
جناب هوشی عزیزازقافله عقب نمونی چون الان بیشتربه نتایجت نیازداریم بنظرم بامقایسه این دومدارونتایجشون به نتیجه گیری های خوبی خواهیم رسیدپس بیشترازاین دوستانتومنتظرنذار

یکشنبه 13 مرداد1392 - 7:28am
مدیر سایت
مدیر سایت

roshik نوشته است:
برای بهینه کردن سیستم این فلزیاب بنظرم پیش ازهرچیزنیازبه شماتیک مدارداریم نظرشخصیم اینه لیست قطعات وفیبرمدارچاپی ازرو وپشت برداپ بشه تاچندنفرمدارشماتیکشوبازسازی کنیم بااینکاربنظرم راحتترمیشه سیستموتحلیل کردوازش نتیجه گرفت ضمنااقاناصراگه یک نفردیگه هم بااخرین تغییرات درمقادیرقطعات بردوبسازه وچک کنه بهتره چون خطاهای ناخواسته تاثیرزیادی روبرددستگاه میزاره مثلاشرایط تست فلزیاب یامناسب نبودن بعضی ازقطعات ازنظرکیفیت ویااشتباه درخوندن مقادیرویانصب جابجاو...
جناب هوشی عزیزازقافله عقب نمونی چون الان بیشتربه نتایجت نیازداریم بنظرم بامقایسه این دومدارونتایجشون به نتیجه گیری های خوبی خواهیم رسیدپس بیشترازاین دوستانتومنتظرنذار

با شما موافقم جناب روشیک عزیز ، درضمن دوستان عالم الکترونیک سعی کنید مقداری گرایش خودتون رو روی توباکس متمرکز کنید تا مدار کاملتر و اگر هم شد دیجیتال بشه ، درسته حجمش کمی زیاده ولی برای جوابگیری نهایی که میشه یکبار بردش سر مکان و تست کرد ، ارزشش رو داره @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 13 مرداد1392 - 8:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
بنده به شخصه و به جرأت میتونم بگم که داخل مدارات موجود درانجمن عاشق توباکسم و چنسم و بعدش به این فلزیاب ۱۲ رگولاتور علاقه دارم چون به طلا و نقره باتوجه به فیلم آقای مقدسی حساسیت خوبی نشون میده اما اگه دوستان موافق باشن اساتید انجمن تمام مدارات را بایگانی و حذف کنن تا فقط روی پنج مدار فوق کار بشه تا بعد به بقیه موارد برسیم ۱: توباکس ۲: چنس ۳: ۱۲رگولاتور ۴: ‏BRN‏ ۵: دلتاپالس ۲

خداوندا چرا؟؟؟

یکشنبه 13 مرداد1392 - 12:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تجربه نشون داده صرف وقت برای نتیجه نامطلوب گذران عمر گرانمایه میباشد پس عقل صرین در اینه که روی چیزی تمرکز بشه که نتیجه داده نه مداریکه یا هگز نداره یا قطعاتش گیر نمیاد و یا فقط اسمش خوب در رفته ولی به انگشت کوچیکه توباکس و بی آر ان هم نمیرسه ،دوستان اگه موافق هستن بسم الله

خداوندا چرا؟؟؟

یکشنبه 13 مرداد1392 - 12:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 264 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure