انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 11:47am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام ارش جان منظور از دو تا ولوم اونیه که توی بخش پالسی موضوعی بنام کی کار بااین فلزیابو بلده هستش به جرات بگم که این عکس خودت 12رگولاتوریه منتها برد تکفیک تصویری که توسط یواس پی به کامبیوتر انتقال میده که قیمتش تو سایت 500 تومان گذاشتن اولی برای بالانسه دومی توی ولوم اصلی یه ولوم گذاشتن بعدش از کار این فلز یاب خوشم نمیاد اینکه وقتی سنس کنه چیزیو صداش در بیاد دیگه ول کن معامله نیست تا 5 ثانیه بوق میزنه

یکشنبه 13 مرداد1392 - 12:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلان قطع نشدن صدای مدار را به راحتی با کم کردن یک یا دو دور سیمپیج حل کرد

یکشنبه 13 مرداد1392 - 1:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درموردمداری که اقای مقدسی اشاره کردند من هم نظرایشونو دارم به خاطرهمین حدسم بودکه تواون تایپیک خواستم اگه میتونه ازبردش عکس بگیره
امادرموردنظراقاارش من بانظرایشون موافق نیستم چون سلایق وعلایق دوستان متفاوته ببینیدبشخصه من فلزیابpi روبیشترمیپسندم چراچون کارکردن باهاشون راحتتره خطای کمی دارندومطلب درموردشون زیاده ازطرفی فلزیاب تواین تایپیک قبلاجوابشوپس داده حداقل میشه گفت مدارش اونقدرکارایی وانعطاف داشته که بسیاری ازشرکتهاازاون کپی برداری کردندوباکمی تغییرات بعنوان یک محصول جدیدبه بازارعرضه کردن من نمیخوام بگم چنس ویا توباکس بده نه بلکه نظرم اینه باتوجه به تجربه دوستان وموجودبودن این دستگاه دست افرادمتعددنتیجه گیری ازاین یکی راحتتره شایدفلزیابهای دیگه ازاین قابلیت بیشتری داشته باشه اماچون قبلازیادموردتوجه قرارنگرفتندنمیشه به نتیجه گیری مطلوب درزمانی کوتاه امیدواربود بنابراین بهتره به نظرهمه دوستان احترام بگذاریم وهمه تایپیکهافعال باشه وهرکسی بدنبال مطلب موردعلاقش باشه

یکشنبه 13 مرداد1392 - 2:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
روشیک جان دوست عزیز منم قبول دارم که این بهتره چون دست چندتا دوست دیگه هست و راحت میشه به نتیجه رسید اما کو همکاری من الان منتظرم پی سی بی این مدارو دوستمون ناصر یا آقای کرمی بزارن و استارت کارو بزنم ولی افسوس .....

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

یکشنبه 13 مرداد1392 - 2:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
بلاخره یکی پی سی بی رو میزاره مشغول بشیم ؟

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

یکشنبه 13 مرداد1392 - 3:19pm

منکه شک دارم کسی دراین زمینه واقعاقصدکمک داشته باشه!!! :-?
البته اینوباتوجه به پیگیری پستهای موجودمیگم چون هرکی که راست یادروغ ادعامیکنه چیزی داره که میتونه کمک کنه جوری رفتار میکنه که ادم بیشتر فکر میکنه قصدآزاروسره کار گذاشتن سایرین روداره!امروز میادومیگه من هستم دوستان بیاید یاعلی ولی بعدش........ :-? :-? :-? :-? :-?

یکشنبه 13 مرداد1392 - 4:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
بلاخره یکی پی سی بی رو میزاره مشغول بشیم ؟

آرش جان در مورد pcb هموني گه روش pulse german نوشته من اونو كار كرده ام ضمنا عكس فيبر مدار چاپي رو هم كه گزاشته ام حالا آقاي هوشي ميخواد روي اون يكيpcb كاركنه ديگه خودشون ميدونند چيكار كنند

یکشنبه 13 مرداد1392 - 6:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من با کاربرA.D.H موافق هستم -

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

یکشنبه 13 مرداد1392 - 11:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستانی که مداراماده شده این فلزیابودارندویادرحال ساختشن لطفاجواب بدن
نزدیک رگولاتورهایک مدارمتشکل ازیک مقاومت یک کیلوودیودزنر6.8ولت ویک ترانزیستورمثبت ویک پتانسیومترده کیلوداریم ظاهرااین قسمت برای تثبیته که می تواندازصفرالی6ولت در خروجیش تثبیت کنه ولی کلکتوران(خروجی ترانزیستور)بازاست سوالم اینه به کجاوصل میشه چون اکه قرارباشه بازبمونه کاری انجام نمیده وعملا این قسمت نیازنیست
درای سی 358 گوشه بردونزدیک ای سی4151(اپ امپ دومی دراون) ظاهرابه صورت بافردرنظرگرفته شده (همونیکه پایه6و7بهم وصل شده)واین پایه ها بایک مقاومت بیرون اومده وازاده این قسمت به کجا بایدوصل بشه

دوشنبه 14 مرداد1392 - 11:34am
کاربر فعال
کاربر فعال

roshik نوشته است:
دوستانی که مداراماده شده این فلزیابودارندویادرحال ساختشن لطفاجواب بدن
نزدیک رگولاتورهایک مدارمتشکل ازیک مقاومت یک کیلوودیودزنر6.8ولت ویک ترانزیستورمثبت ویک پتانسیومترده کیلوداریم ظاهرااین قسمت برای تثبیته که می تواندازصفرالی6ولت در خروجیش تثبیت کنه ولی کلکتوران(خروجی ترانزیستور)بازاست سوالم اینه به کجاوصل میشه چون اکه قرارباشه بازبمونه کاری انجام نمیده وعملا این قسمت نیازنیست
درای سی 358 گوشه بردونزدیک ای سی4151(اپ امپ دومی دراون) ظاهرابه صورت بافردرنظرگرفته شده (همونیکه پایه6و7بهم وصل شده)واین پایه ها بایک مقاومت بیرون اومده وازاده این قسمت به کجا بایدوصل بشه

پایه 6و7 ایسی 358به ویومتر وصل میشه

دوشنبه 14 مرداد1392 - 11:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 266 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure