انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 12:53pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

دست مریزاد آقا مجتبی عالیه :ymapplause:

یکشنبه 25 فروردین1392 - 11:26am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان وقت بخیر
شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) رو به همه تسلیت عرض میکنم.
مجتبی جان و آقا حمید عزیز واقعا کارتون عالی شده خداقوت میگم به همتون.
راستی آقا مجتبی آنتنها اونطور که توی عکس دیده میشه به سمت پایینه % آیا درست فهمیدم یا نه؟
ان شاا... از کی تحویلشون رو شروع میکنین؟
موفق باشین

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 25 فروردین1392 - 12:09pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام مجدد به همه
راستی آقا مجتبی در مورد این ردیاب آیا نمیشد برای تشخیص واکنش دستگاه در مقابل انواع فلز مثلا از سیستم صوت (بیزر) استفاده کرد؟
منظوزم اینه که یه روشی باشه که آنتنهایی که دست میگیری برای دریافت فرکانس حذف بشن ؟
موفق باشین

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

یکشنبه 25 فروردین1392 - 12:22pm
مدیر کل
مدیر کل

bina نوشته است:
سلام دوستان وقت بخیر
شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) رو به همه تسلیت عرض میکنم.
مجتبی جان و آقا حمید عزیز واقعا کارتون عالی شده خداقوت میگم به همتون.
راستی آقا مجتبی آنتنها اونطور که توی عکس دیده میشه به سمت پایینه % آیا درست فهمیدم یا نه؟
ان شاا... از کی تحویلشون رو شروع میکنین؟
موفق باشین

ممنون ما هم تسلیت میگیم به همه دوستان مخصوصا به شما دوست عزیز
اره انتنها باید رو به پایین باشه مدلش اینه امواج به راحتی بره و خطاش خیلی کمتره اصلا سیستمش اینطوره دو تا انتن کوچک داره تقریبا 20 سانت
تحویلش که مشکلی نداره اتفاقا سریع هم ساخته میشه مثل توباکس نیست پدر ادمو دربیاره دوهفته روش باشیم و تنظیمات خاص هم نداره من دیشب دستگاه رو روشن کردم تا الان که ساعت یک و نیمه تازه باطریش شد 80 % بالای سی ساعت فکر کنم کار میکنه این مصرف باطری تا دلت بخواد پایینه میتونین با این یک هفته برین جنگل چادر بزنین هی کاوش کنین تمام نمیشه باطری :D البته من یه سره روشن گذاشتم شما اگه مثلا یک ساعت کار کنین و هی خاموش کنین دو باره کار کنین کلی میتونین باهاش کار کنین
من که باز تو این هفته میخوام برم تهران برای خرید قطعات دوباره به تعداد زیاد اومدم یعی از شنبه هفته بعد شروع میکنم به ساخت این ردیاب یعنی هرموقع پول این دستگاه به حسابم واریز شد بعد از یک هفته یا زودتر تحویل میدم من موندم کارتن این رو چطوری تهیه کنم که دقیقا اندازه انتها ی دسته باشه یعنی طول 46 سانت عرض 13 سانت باشه که بشه زیاد هم تهیه کرد دوستان کسی در این مورد اطلاعی نداره در این سایز چی پیدا میشه یا کجا میشه تهیه کرد. :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 25 فروردین1392 - 12:30pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام آقا مجتبی
در مورد جعبه یه سری به اداره پست بزن انواع کارتونها رو دارن یا توی دفاتر تیپاکس هم هستش.
البته توی قنادیها جعبه بزرگ شیرینی وجود داره که فکر کنم هم آنتنها و هم خود دستگاه توش جا بشه.
موفق باشی

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

یکشنبه 25 فروردین1392 - 12:43pm
مدیر کل
مدیر کل

bina نوشته است:
سلام مجدد به همه
راستی آقا مجتبی در مورد این ردیاب آیا نمیشد برای تشخیص واکنش دستگاه در مقابل انواع فلز مثلا از سیستم صوت (بیزر) استفاده کرد؟
منظوزم اینه که یه روشی باشه که آنتنهایی که دست میگیری برای دریافت فرکانس حذف بشن ؟
موفق باشین

نه این مدل فرق داره کلا سیستمش اینطوریه که با انتن کار کنه و خیلی هم خوب جواب میده باهاش میتونی عمق بگیری شعاع زیاد بزنین اون چیزی رو که میگین من ندیدم هنوز که بوق بزنه درواقع هنوز کشف نشده اونهایی که میگن همه دروغ میگن یا اصلا سیتمشون انتنی نیست یا یون یابند یا مگنومتر هستند که برای اهن ساخته شدند نه طلا . یون یابها قضیه اشون فرق میکنه با این انتنیها, تفکیک برای این انتنیها خیلی بهتره و برد بیشتری هم داره و همچنان نفوذ بهتری فقط باید تمرین کرد و یاد گرفت وقتی یاد گرفتین دیگه ولکن نیستین

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

یکشنبه 25 فروردین1392 - 12:45pm
استادیار
استادیار

سلام آقا مجتبی ، این آنتنهای تلسکوپی باید روبروی آنتهایی که در دست گرفتیم قرار بگیره یا فرقی نمیکنه؟

یکشنبه 25 فروردین1392 - 12:49pm
مدیر کل
مدیر کل

آرش نوشته است:
سلام آقا مجتبی ، این آنتنهای تلسکوپی باید روبروی آنتهایی که در دست گرفتیم قرار بگیره یا فرقی نمیکنه؟

دقیقا باید روبرو و وسط این دو انتن که در دست میگیرن انجام بشه اصلا یه فرمول خاصی هم داره اندازه انتنا و فاصله اونها برای همین دقتش بالاست یه چیز من دراوردی نیست :D

یکشنبه 25 فروردین1392 - 2:00pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آقا مجتبی میخواستم بدونم که آیا همراه این ردیاب فوق العاده راهنمای استفاده هم خواهین گذاشت که دوستان براحتی بتونن ازش بهره ببرن؟
موفق باشین

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

یکشنبه 25 فروردین1392 - 2:14pm
مدیر سایت
مدیر سایت

عطر گل محمدی ردیاب ما به انجمن خوش آمدی @};- @};- @};-
آقای مجتبی و مهندس حمید از اینکه تونستید به همه نشون بدید که میشه با درکنار هم بودن به تکنولوژی نوین دست پیدا کرد بسیار خوشحالم و این رمز موفقیت در همه کارهای صادقانه بوده که خداهم پشتیبان ماست :-BD
روی حرف با آقا مجتبی بوده ؛ آقا مجتبی به نظر بنده خیلی طراحی منحصربه فردی شده که هم اندازه و هم کل قطعات در کنارهم تناسب داشته ، فقط یک نکته اینکه اگر آنتنها در بالا و در دوطرف ال سی دی قرار میگیرفت به نظر بنده خیلی شکیلتر بود و با این طرح که من متوجه شدم آنتنها به سمت پائین بوده ؛ بازهم چون شما قطعات رو جاساز کردید و بنده ندیده قابل به قضاوت نمیتونم باشم ؛ فقط امیدوارم که در تستهای بیابون سربلند باشه تا همه دوستان با افتخار بتونن این ردیاب بی نظیر رو تهیه بکنن . به امید موفقیت های بیشتر ..یاحق @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 25 فروردین1392 - 2:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure