انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 7:56pm

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 161 , 162 , 163 , 164 , 165 , 166 , 167 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بعضی از دوستان تا زمانی که خوشون به نتیجه برسن اینقدر سوال کردن .حتی بعضی توی سایت مهدی ( lrl_mehdi) هم بودن و از اونجا با سوالاتی که از آقا حمید و مجتبی کردن و توی این سایت به نتیجه مطلوب رسیدن حالا اومدن مدار رو دارن ..... و یا اینکه اصلا پیداشون نیست تا به دیگران جواب بدن .
فقط خواستم یه این دوستان یادآوری کنم که شما هم روزی مثل ما دنبال رفع مشکل بودین حالا که رفع کردین بی خیال سایرین شدین . اگر هم یادتون نمی آد برید و پست های که زدید و مشکلات خودتون رو گفتید رو یک بار دیگه ببینید . البته سایت مهدی که بسته شده . هر چند که من از اون سایت یکی دو تا عکس دارم و می تونم توی سایت بزارم که همین مشکل ماها رو داشتن ولی ...
معرفت داشتن چیزی که در کمتر کسی پیدا میشه . البته بعضی ها توی این سایت هم دارن پس گلی به گوشه جمال همه بامعرفت ها. سلامت باشه هر چی آدم با معرفته

شنبه 25 آبان1392 - 7:08pm
مدیر کل
مدیر کل

mrmr16 عزیز ممنون از شما بنده هم با شما هم نظر هستم!
در مورد ترانزیستور 1 و 2 البته قبلا گفتم توانی که ما اینجا نیاز داریم در حدی نیست که اصلا 2N3055 نیاز باشه! ولی خب اونم جواب میده. اما اینکه BC107 بهتر از 2N2219 باشه کاملا بعید هست! مگر اینکه 2219 شما معیوب باشه.
اینکه شما با افزایش ولتاژ در دو سر لوپ فرستنده کاهش برد دارین مساله ای هست که به شکل عجیبی فقط چند نفر اخیرا بهش برخورد داشتن و در گذشته هیچوقت تجربه نشده بود. حالا یا این ترانزیستورها اشکالی دارن یا قسمتی از مدار گیرنده مشکل داره که در قدرت بالا همراهی نمیکنه یا وضعیت لوپها نسبت به هم درست نیست و باید جهت لوپها برعکس بشه و یا اینکه بدلیل افزایش قدرت و وجود فلزات بزرگ در چند متری ؛ دستگاه شما دیگه فلزات کوچکتر و نزدیک تر رو نمیتونه بخوبی سنس بکنه! غیر از اینها و نکاتی که قبلا هم عرض کردم دیگه چیزی به ذهن من نمیرسه.

شنبه 25 آبان1392 - 7:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید عزیز ممنون که همیشه به سوالات و نظرات جواب دادید
امید که معرفت شما نمونه ای باشه برای بعضی از دوستان ........ .

شنبه 25 آبان1392 - 9:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان گرامی

حمید جان از لطف و محبت شما نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

از بین مشابهات ترانزیستور 4393، بهتره که از مدل j113 استفاده کنم یا 2n4393؟ من جفتش رو خریدم اما نمیدونم کدومش بهتره. البته میگفتن که فرق پی ان با دو ان بین پلاستیکی و فلزی و قدرتشون هست. البته جی صد و سیزده هم پلاستیکیه. باز هرطور شما بفرمایید.

باتشکر،
بدرود

شنبه 25 آبان1392 - 9:44pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم mrmr16 عزیز. :ymhug:

wubian جان هر دو ترانزیستور معادل خوبی هستن. اما 2N4393 معادل بسیار نزدیکتری هست که مطابق تصویر روی فیبر هم جاگذاری میشه و در عین حال قبلا هم که استفاده شده خیلی خوب جواب خودشو پس داده. پس به نظر من ترجیح داره.

شنبه 25 آبان1392 - 9:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد حمید واقعا روحیه شما قابل ستایش هست .واقعا ادم کم میاره پیش شما .همین الان تو تاپیک اپراتوری 35 اون فرد نالایق شما رو ناراحت کرد .اما اینجا چقدر با محبت و دقت جواب دوستان رو میدید. به معنی واقعی استادی @};- @};- @};-

شنبه 25 آبان1392 - 10:39pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم پوریا جان. :ymhug: البته مهم نیست از این مسائل خیلی تا حالا پیش اومدن! بقول معروف پوست ما هم کلفت شده!!! :D بنده بهرحال در مسیری که از ابتدا در پیش گرفتم به یاری خدا تا آخرش خواهم رفت. :YMPEACE:

شنبه 25 آبان1392 - 11:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خواهش میکنم پوریا جان. :ymhug: البته مهم نیست از این مسائل خیلی تا حالا پیش اومدن! بقول معروف پوست ما هم کلفت شده!!! :D بنده بهرحال در مسیری که از ابتدا در پیش گرفتم به یاری خدا تا آخرش خواهم رفت. :YMPEACE:

استاد من فقط از اینجا میتونم این چند تا گل رو تقدیم کنم @};- @};- @};- @};- @};- @};-
ولی اگه روزی برسه که با شما از نزدیک دیدار داشته باشم یک باغ گل زیر پات میریزم خیلی عزیزی

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 25 آبان1392 - 11:22pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم کاوشگر عزیز شما خودتون گل هستین. :ymblushing: :ymhug: @};- @};- @};-

یکشنبه 25 آبان1392 - 12:25am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

mrmr16 نوشته است:
بعضی از دوستان تا زمانی که خوشون به نتیجه برسن اینقدر سوال کردن .حتی بعضی توی سایت مهدی ( lrl_mehdi) هم بودن و از اونجا با سوالاتی که از آقا حمید و مجتبی کردن و توی این سایت به نتیجه مطلوب رسیدن حالا اومدن مدار رو دارن ..... و یا اینکه اصلا پیداشون نیست تا به دیگران جواب بدن .
فقط خواستم یه این دوستان یادآوری کنم که شما هم روزی مثل ما دنبال رفع مشکل بودین حالا که رفع کردین بی خیال سایرین شدین . اگر هم یادتون نمی آد برید و پست های که زدید و مشکلات خودتون رو گفتید رو یک بار دیگه ببینید . البته سایت مهدی که بسته شده . هر چند که من از اون سایت یکی دو تا عکس دارم و می تونم توی سایت بزارم که همین مشکل ماها رو داشتن ولی ...
معرفت داشتن چیزی که در کمتر کسی پیدا میشه . البته بعضی ها توی این سایت هم دارن پس گلی به گوشه جمال همه بامعرفت ها. سلامت باشه هر چی آدم با معرفته

سلام دوستان
راستش منم با mrmr16 عزیز هم عقیده هستم.
چراکه زمانی دوستانی بودند که برای گرفتن نتیجه به هر دری میزدن و حالا که نتیجه گرفتن نمیخوان لااقل به بقیه دوستان کمکی کرده باشن.
حالا آقا حمید دست تنهایی نمیدونه به کدوم تاپیک برسه.
کسایی مثل آقا آرش - زیگسل و ... که نتیجه گرفتن حداقلش کمک حال آقا حمید باشن و جواب سوالای دوستان رو بدن.
و بهترین روشی که میشه نتیجه گرفت رو اعلام کنن.
یاحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 26 آبان1392 - 10:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 161 , 162 , 163 , 164 , 165 , 166 , 167 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Walak369 و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure