انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 11:50am

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 172 , 173 , 174 , 175 , 176 , 177 , 178 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس حمید واقعا ممنون که با حوصله زیاد و بدون هیچ چشمداشتی جواب سوالهای من و بقیه بچه ها رو دادین. :x
مهندس چرا ما همش باید مدار این خارجی ها رو تحلیل کنیم و سعی کنیم تقویت کنیم .تا حالا کسی از بچه های خودمون نتونسته یه مدار خوب طراحی کنه ؟
یه سوال دیگه هم دارم از خدمتتون . :)
من مهندسی الکترونیک خوندم یه 6-7 سال پیش اما خیلی وقته از الکترونیک فاصله گرفتم و خیلی چیزها رو فراموش کردم.الان اگه بخوام دوباره وارد گود قهرمانی بشم ! شما چه کتابها یا منابعی رو پیشنهاد میکنید تا درباره شناخت قطعات و طراحی و مونتاژ مدار و ... بتونم اطلاعات خوبی بدست بیارم و به اصطلاح دوباره بتونم دست به آچار بشم ؟

با تشکر از محبت و صبر و حوصله تون مهندس :)
@};- @};- @};-

the trouble is , you think you have time

یکشنبه 17 آذر1392 - 1:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

راستی بچه ها تو یکی از پستها یه کتابی معرفی کرده بودن به اسم مدارات فلزیاب از آفای سهرابی , گفتن تو قسمت کتابها هست اما من پیدا نکردم,اگه امکانش هست لینکی چیزی اگه هست واسم بذارین مهندس .ممنونم @};- @};- @};-

یکشنبه 17 آذر1392 - 1:54pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم سعید جان لطف دارین. :ymhug:
خب در مورد مدارات خارجی بحث زیاد هست. بهرحال این واقعیته که ما از نظر تکنولوژی از خیلی کشورها عقب تر هستیم! توی دنیا هم کم مهندس طراح پیدا نمیشه که تا حالا هر جور مداری رو طراحی نکرده باشن. از طرفی ایرانی ها اگر هم چیزی طراحی کنن واقعا زورشون میاد بصورت مجانی منتشر کنن. کسی هم اگر به نتیجه خاصی برسه ترجیح میده برای خودش نگه داره یا ازش کسب درامد بکنه. فرهنگ ما بهرحال اینجوری هست و کار گروهی هم در ما ایرانیها کلا خیلی ضعیفه. پس انتشار این جور کارها خیلی کم صورت میگیره.
داشتن مهندسی الکترونیک از دانشگاههای ایران معمولا متاسفانه کمک زیادی به ساخت و حتی مونتاژ یک مدار نمیکنه! بستگی به خودتون داره چقدر تجربه کار عملی داشته باشین. مطالب و جزوات آزمایشگاههای الکترونیک و دروس الکترونیک و مدار از نظر تحلیل میتونه تا حدی به شما کمک بکنه. ولی برای مونتاژ باید دست به آچار بشین و مدار بسازین.

یکشنبه 17 آذر1392 - 1:55pm
استادیار
استادیار

منم با مهندس حمید کاملا موافقم

یکشنبه 17 آذر1392 - 4:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

متاسفانه اکثر ما (ایرانی ها ) فقط دست بگیر داریم . فقط میخوایم بقیه بهمون کمک کنن
تو کمک گرفتن و راهنمایی خواستن خیلی فعال اما تو کمک کردن خیلی خسیس و مخفی کار.
خدا آخر و عاقبت همه ما رو ختم به خیر کنه ان شا الله ...
واقعا باید قدر دوستانی که بی منت اطلاعات و تجربیاتشون رو به اشتراک میذارن رو بدونیم.
با تشکر از همه اساتید محترم @};-

یکشنبه 17 آذر1392 - 5:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

saeednew نوشته است:
راستی بچه ها تو یکی از پستها یه کتابی معرفی کرده بودن به اسم مدارات فلزیاب از آفای سهرابی , گفتن تو قسمت کتابها هست اما من پیدا نکردم,اگه امکانش هست لینکی چیزی اگه هست واسم بذارین مهندس .ممنونم @};- @};- @};-

راستی مهندس جواب این سوالمو ندادین.این کتاب رو چطوری میتونم دانلود کنم ؟ از کجا ؟

دوشنبه 18 آذر1392 - 3:42am
مدیر کل
مدیر کل

اون قسمتی از کتاب که مربوط به فلزیابهای TR میشه میتونین از این لینک دانلود کنین:
download/file.php?id=1585

دوشنبه 18 آذر1392 - 11:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
اون قسمتی از کتاب که مربوط به فلزیابهای TR میشه میتونین از این لینک دانلود کنین:
download/file.php?id=1585

دستتون درد نکنه . مث اینکه چند صفحه ای از رو کتاب اسکن شده .باید کتاب اصلیشو پیدا کرد.

دوشنبه 18 آذر1392 - 2:31pm

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان بخصوص مهندس حمید عزیز
من هم یکی از اون به قول دوستان کسانی هستم که توباکس رو ساخته و به جواب هم رسیده ولی بنا به دلابلی نتونسته در انجمن حاضر باشه
البته فعلا" نتونستم رو برد نهایی تو باکس کار کنم ولی با این حال در داخل خونه و در کنار سایر فلزات فلز 15*15 رو 2 متر میزنه
که با ابن تفاصیر فک نکنم اصلا" نیاز به تغییر داشته باشه .
اگه کسی از دوستان خواست براش عکس هم میزارم

سه شنبه 18 آذر1392 - 1:00am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
renosa900 عزیز بهت تبریک میگم بخاطر این موفقیت.
لطفا عکس و فیلمی از همه جای دستگاه بذارین .
راستی این برد رو بدون تغیرات و با فیبر اولیه داری ؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 19 آذر1392 - 9:07am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 172 , 173 , 174 , 175 , 176 , 177 , 178 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure