انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 مهر1403 - 11:04am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2234 , 2235 , 2236 , 2237 , 2238 , 2239 , 2240 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا پوریا سیمی که تهیه کردن بدون فویل؟مغزیشم سیم افشان؟

جمعه 18 خرداد1396 - 2:34am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام آفا علیرضا
آدرسی رو که دوستمون فرمودن(پاساژامجد ط همکف دست چپ مغازه دوم و زیر زمین دالون سمت راست ردیف مغازه های سمت راست کمی مونده به فضای به انتهای دالون..)بدون فویل با مغزی افشان دارن و متری 1000تومان هستش پاساژ توکل هم دارن ولی دقیق یادم نیست کدوم مغازه بود که عرض کنم خدمت تون...

جمعه 19 خرداد1396 - 6:30am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید بزرگوار
من دیشب دستگاه رو تست کردم اعداد سه گانه دقیقا 300/702/802بود البته من کابل رابط بدون فویل گیر نیاوردم مجبور شدم کابل با فویل مازندران استفاده کنم من اصلا موقع تست نویز نداشتم مهندس توی صد در صد آگه محاسبه کنیم نویز کابل رابط با فویل چنده؟
البته مهندس به نظرم جایی اگر نویز داشتیم کابل رابط فویل دار نویز را تشدید می‌کند اما اگر جایی نویز نداشته باشیم تاثیر چندانی کابل رابط فویل دار در ایجاد نویز نداره. البته این نظر بنده هست مهندس آیا به نظر شما این حرف بنده درسته؟ البته این در مواقعی هست که نتوانسته کابل بدون فویل پیدا کنیم.
با تشکر

جمعه 19 خرداد1396 - 12:12pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
باز هم تاکید میکنم بهیچ وجه اعداد 3 گانه دقیق مد نظر نیست! پس فراتر از حدودی که عرض کردیم به دنبال عدد دقیق تر نباشین چون اصل طراحی هم بر پایه عدد دقیق نبوده و اصولا این اعداد حاصل اندازه گیری طبیعی از موج هستن که حدودشون نشانه سلامت اون بخش هست.
از نظر نویز عادی که طبیعتا کابل فویل دار کمی بهتر هم هست! ولی مشکل اینجاست فویل اندکی موج رو تغییر میده و از حساسیت دستگاه میتونه کم کنه و مهمتر اینکه معمولا تکان دادن کابل فویل دار منجر به بر هم خوردن بالانس میشه. این مورد اخر برای فلزیاب خیلی مهم هست. حالا شما اگر از لوپ کوچک استفاده کنین و وضعیت اسکلت و کابل کاملا ثابت و بدون حرکت باشه ممکنه کابل فویل دار اشکال خاصی ایجاد نکنه. ولی برای فریم های بزرگ که کابلشون در حال حرکت هست نمیشه از نوع فویل دار جواب خوبی گرفت.

جمعه 19 خرداد1396 - 2:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان اعداد سه گانه برای دستگاه من عمل نمیکنه از چی میتونه باشه

جمعه 19 خرداد1396 - 8:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استادحمیدعزیزسلام
اول یه تست واقعی روبگم .یه جاروداشتم سنس میکردم برای تست وازمایش یه چیزسنس شدلوپوحدودافکرکنم 1مترولی فکرکنم بیشتربودبالابردم بازسنس میشدراحت بیل زدیم توحدودا20سانتی یه دسته قیچی کوچیک دراومدولی توبیرون توحدودا0.5کمتربودسنس کردبالوپ 70مربع تخت ومتراپی که گفتمدقیق نیستن چون مترنگرفتم
پشت یه سنگ کوهی فکرکنم 2متربیشتربودبالوپ70مربع تخت یه بیلوراحت سنس داشتم البته دیگه تنظیماتودستکاری نکردم چون وقت وجاش نبود.ایشالا یه هدف خوشکل بزنم اینجا بیان کنم
استادبه نظرتون خوب بودن
باسپاس فراوان

جمعه 19 خرداد1396 - 9:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alireza12345 نوشته است:
سلام اقا پوریا سیمی که تهیه کردن بدون فویل؟مغزیشم سیم افشان؟

بله بدون فویل با مغزی نسبتا ضخیم افشان.

جمعه 19 خرداد1396 - 10:27pm
مدیر کل
مدیر کل

جواد64 نوشته است:
استادحمیدعزیزسلام
اول یه تست واقعی روبگم .یه جاروداشتم سنس میکردم برای تست وازمایش یه چیزسنس شدلوپوحدودافکرکنم 1مترولی فکرکنم بیشتربودبالابردم بازسنس میشدراحت بیل زدیم توحدودا20سانتی یه دسته قیچی کوچیک دراومدولی توبیرون توحدودا0.5کمتربودسنس کردبالوپ 70مربع تخت ومتراپی که گفتمدقیق نیستن چون مترنگرفتم
پشت یه سنگ کوهی فکرکنم 2متربیشتربودبالوپ70مربع تخت یه بیلوراحت سنس داشتم البته دیگه تنظیماتودستکاری نکردم چون وقت وجاش نبود.ایشالا یه هدف خوشکل بزنم اینجا بیان کنم
استادبه نظرتون خوب بودن
باسپاس فراوان

خسته نباشین.
احتمالا قیچی از جنس آهن بوده و به میزان زیادی اکسید شده بوده و لذا افزایش بردش در خاک بیش از حد معمول بوده.
سر بیل با فریم 70 تقریبا تا همون حدود 2 متر میتونه سنس بشه و وجود سنگ هم تاثیر محسوسی نداره. لذا نتیجه تست خوب بوده.

جمعه 19 خرداد1396 - 10:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهندس حمید وقتتون بخیر امروز با مدار داشتم کار میکردم یه مقدار زمان طولانی شد وقتی باکس مدار گرفتم تو دستم بزارمش زمین جعبه طرفی که نزدیک مقاومت 390 اهم هست داغ داغ شده بود میشه رو مقاومتها خمیر سیلیکون ریخت که اینقدر داغ نشه.ممنون

جمعه 19 خرداد1396 - 11:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جواد64 نوشته است:
استادحمیدعزیزسلام
استادبه نظرتون خوب بودن
باسپاس فراوان

بنده هم یه همچین موزدی رو داشتم و با بلند کردن لوپ تا 120 سانت هم سنس داشتم که در نهایت خوردیم به سه تا میلگرد 10 که به فاصله نیم متر از همدیگه به صورت عمودی تو خاک فرو رفته بودن و تفکیک هم بر اهنی بونش صحه گذاشته بود ظاهراً برای مشخص کردن محدوده زمین اونجا کار گذاشته بودن
انصافاً دست مهندس درد نکنه که جلوی بجه ها سرافرازمون کرد

شنبه 19 خرداد1396 - 12:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2234 , 2235 , 2236 , 2237 , 2238 , 2239 , 2240 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 09165004428 و 124 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure