انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 20 مهر1403 - 1:25am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
بنده هم تبریک عرض میکنم حمزه خان و از تمامی زحماتی که میکشید کمال تشکر را دارم

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد .زرتشت

سه شنبه 4 آذر1392 - 1:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد حمزه بابت زحماتتون تشكر ميكنم اما بهنظر من شما از اولشم استاد بودين ولي بازم بين درجه رو براتون تبريك ميگويم مباركتون باشه @};- @};- @};-

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

سه شنبه 5 آذر1392 - 7:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

@};- استاد حمزه عزیز
لقب استادی که برازنده نام شماست را تبریک می گویم @};-

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

سه شنبه 5 آذر1392 - 9:46am
استاد
استاد
آواتار کاربر

من از همه دوستان تشكر مي كنم و مرسي از لطفتون.ايشاالله اين ستاره ها و اين استادي كه البته هنوز شاگرد هستم باعث تكبر و كم كاري در كمك به دوستان در من نشه و من از خدا موفقيت تك تك دوستان رو ارزو دارم.
هلوي عزيز كلا داري وزن هاي نجومي رو خوب مي گيري :D .من تا حالا با اين وزن ها مواجه نشدم و احتمال ميدم يه جاي كار رو داري اشتباه ميري [-X .
دوست خوبم حجم رو با توجه به وزني كه گرفتي براي حجم گيري بايد از وزن بالاي 10 كيلو و گلد 5 براي حجم گيري استفاده مي كردي.در مورد عمق هم چيزي نگقتي.اگه حجم و نقطه فلزات رو درست زده باشي جاي شما ارزش كار بيشتر رو داره چون نشانه هاي وجود بار رو تا حد زيادي داره.اينها رو بر اساس نوع رديابيتون ميگم.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 5 آذر1392 - 10:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
حمزه جان من 3 جای دیگه زدم و لی ردیاب واکنشش خیلی کم بود به محل ها و وزن ها رو از 20 کیلو هم بالا نمیبرد من به هر بار مد عوض کردن هم 3 دقیقه ردیاب خاموش بوده و با فاین عوض کردن هم دستهام رو به خاک مالیدم....و اما عمق ..3 متر و 20 سانت شد.. البته یه بار عمق گیری کردم ولی وزن بالا بود 240 در اومد ولی بار دیگه عمق گرفتم و وزن کم بود که 3 متر و 10 سانت در اومد

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 5 آذر1392 - 10:59am
استاد
استاد
آواتار کاربر

خوب دوستان من براي رسيدن به يه فركانس خوب يه مدت رفتم دنبال خطا ها.
دوستاني كه حفاري هاي بي مورد داشتن مطمئنم همشون وقتي از فركانس حفره استفاده كردن انتن ها پر قدرت قيچي شدن :-B
من در تمام جاهاي كه عامل خطا بود وقتي با انتن خالي كار كردم انتن ها پر قدرت رو محل قيچي ميشدن؟
خوب حالا شما تصور كنيد قدرتي كه باعث قيچي شدن انتن هاي خالي شده برابر 500x باشه
حالا ما ردياب رو ميزاريم رو گلد مثلا 1 و با ولوم 2 داريم رو محل انتن ميزنيم.قدرتي كه در اين حالت در انتن ها رو اگه مثلا 200x قرار بديم بنظر شما چه اتفاقي رخ ميده؟
درسته قدرت انتن هاي خالي بيشتر از قدرت فركانس طلا هستش پس در نتيجه انتن ها در محل رو گلد قيچي ميشه و اين باعث ايجاد خطا ميشه.يعني اگه اون زير طلا نباشه ولي باز انتن ها بخاطر قدرت جذب بيشتر روي انت هاي خاي باز قيچي ميشن
براي حل اين مشكل هم بنظر من بايد از محل بقدري دو بشيم كه ديگه انتن هاي خالي اونجا رو نگيره.بعد ردياب رو روشن كرد و انتن زد

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 5 آذر1392 - 11:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
داداش حمزه یه چیز دیگه هم بود وقتی با فرکانش 1812.0 انتن زدم انتن ها تقریبا 30 سانت با نقطه ایی که بقیه میزدن قیچی شد....

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 5 آذر1392 - 11:13am
استاد
استاد
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
داداش حمزه یه چیز دیگه هم بود وقتی با فرکانش 1812.0 انتن زدم انتن ها تقریبا 30 سانت با نقطه ایی که بقیه میزدن قیچی شد....

هلو جان فركانس هاي بالا دقيق نقطه رو نميزنن بخاطر همين هستش كه يه جاي ديگه قيچي شده :D

سه شنبه 5 آذر1392 - 11:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام .حمزه جان تبريك ميگم بهتون استادي روبرازندتونه.من يه مدت نبودم وهوام هنوزبه نظرم به شرايط ايده ال واسه رديابي نرسيده وزمين رطوبتش زياده .هوا3روزديگه نباره ميرم واسه تستايه خوب .ازبچه هايي كه زحمت ميكشن وجاويدوحمزه هم خسته نباشيدعرض ميكنم . :x

سه شنبه 5 آذر1392 - 11:24am
استاد
استاد
آواتار کاربر

مرسي علي عزيز.شما از اپراتورهاي حرفه اي هستيد و منتظر تجربيات شما هم هستيم.متاسفانه به هيچ وجه نميشه تو زمين هاي خيس و نم دار انتن زد.ما هم فعلا منتظر خشك شدن زمين هستيم

سه شنبه 5 آذر1392 - 11:29am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure