انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 2:49pm

پاسخ به موضوع  [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض سلام خدمت مهندس حميد گل
هر كدوم از دوستان كه ميتونن دستگاه EarthResistivityLogger روبسازند درستش كنن وحالشو ببرند فكركنم شركت اگزاماينر اينروزا بسته بشه :D
درسته اين مدل دستگاه (شكل قبلي) مال انجمن ژوتك هست ومن فكر ميكنم ايراني جماعت بهتر از اين ميتونه طراحي داشته باشه
بايد خدمتتان عرض كنم از دوستان اسرار دارند اين مدار رو درست كنم واسشون بفروشم چون خودشون نميتونن درست كنن شما چي ميفرماييد آماده اين دستگاه رو كه خوب كار كنه چند قيمت گزاري ميكنين ؟ اگه ممكنه شما قيمت گزاري كنين
=p~ =p~ :D :-Q :-Q @};- :)) :)) :D

مهم

يك مدار gpr براي ساخت دارم با فركانس vhf با صفحه ديجيتالي lcd موبايل نوكيا 6100 مدار دو رويه وقطعات smd هست از دو قسمت تشكيل شده گيرنده vhf و قسمت پردازنده

پیوست:
vhf_rx2.jpg

پیوست:
vhf_rx.jpg

فكر ميكنين اگه ساخته شه وجواب بده چند مي ارزه؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 23 تیر1392 - 2:45pm
مدیر کل
مدیر کل

ناصر عزیز من نمیدونم شما چرا متاسفانه اینجوری کار میکنین! قرار بود شما این مدار رو بسازین و روی همین کار کنین. حالا وسط بحث این دستگاه اومدین میگین دستگاه برای فروش و غیره؟!
طبق قوانین مشخص و نوشته شده انجمن کسی حق فروش دستگاهی رو اینجا نداره مگر اینکه با هماهنگی کامل باشه. این دستگاه دیگه ای هم که شما عکسشو گذاشتین بهتره در تاپیک دیگه ای مطرح کنین. خواهش هم میکنم بحث تاپیکها رو به جهت دیگه نبرین!!!

یکشنبه 23 تیر1392 - 6:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ناصر عزیز من نمیدونم شما چرا متاسفانه اینجوری کار میکنین! قرار بود شما این مدار رو بسازین و روی همین کار کنین. حالا وسط بحث این دستگاه اومدین میگین دستگاه برای فروش و غیره؟!
طبق قوانین مشخص و نوشته شده انجمن کسی حق فروش دستگاهی رو اینجا نداره مگر اینکه با هماهنگی کامل باشه. این دستگاه دیگه ای هم که شما عکسشو گذاشتین بهتره در تاپیک دیگه ای مطرح کنین. خواهش هم میکنم بحث تاپیکها رو به جهت دیگه نبرین!!!

سلام حميد جان شرمنده اشتباه از من بود
ميشه لطف كنين اون پست بالايي رو حذف كنين

یکشنبه 23 تیر1392 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقاناصرعزیزاین گفته هاازشمابعیده این بحث توسط اقاحمیدگل شروع وبه جرات میتونم بگم بیشترین کمک روهم خودایشون برای نتیجه رسوندن اون انجام دادندهنوزنتیجه قطعی حاصل نشده واشکالات احتمالی دوستان نیزمونده فکرکنم موضوعات بحث بیشترجنبه اموزشی دارندتامادی من این عنوان پست رواتفاقی چندروزگذشته دیدم ووقتی چندصفحه اول رو مطالعه کردم واقعالذت بردم ومجبورشدم همه روبخونم چون این موضوع برام تازگی داشت و بیشتراشکالات عنوان و باهمکاری دوستان حل شده حالا شمابه جای کمک....

یکشنبه 23 تیر1392 - 7:03pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ناصر جان ، ببین دوست من همانطور که شما هم جز اعضای این انجمن هستید ، بهتر میدونی که این انجمن واسه ارتقاء سطح علمی دوستان با کمک اساتید بزرگواری چون مهندس حمید ، اقا مجتبی و سایر دوستان دیگه از جمله خود شما هست ، چه بسیار ادمهادی کلاش و کرکس بیرون منتظر یه بنده خدا از همه جا بی خبر هستن که با هزار حقه و کلک جیبشون رو خالی کنن ، ، و قبل از اون عکس یه متن نوشتی

مهم

يك مدار gpr براي ساخت دارم با فركانس vhf با صفحه ديجيتالي lcd موبايل نوكيا 6100 مدار دو رويه وقطعات smd هست از دو قسمت تشكيل شده گيرنده vhf و قسمت پردازنده

مفهوم این حرفت رو متوجه نشدم ؟ شما دوست عزیز از اینکه در داخل این انجمن زحمت میکشی ازت ممنونم ، بعنوان یه صاحب نظر در کار الکترونیک و مدارات ازت بیشتر انتظار داریم
امیدوارم همه دوستان موفق و موید باشن

یکشنبه 23 تیر1392 - 7:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرتين جان منظور خاصي نداشتم شرمنده من از همه دوستان معذرت ميخوام
حالا ميشه لطف كني واون پست و پاك كني آخه دوستان پيام ميدن در مورد gpr ميپرسند ومن نميخوام از من دلگير شند

یکشنبه 23 تیر1392 - 8:34pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

دوستانی که این دستگاه رو ساختند برای اسکن یک منطقه همیشه طوری شروع کنید که دو پراپ مربوط به فرستنده در پایین اضلاع مربع و دو پراپ گیرنده روبروی انها و بالاتر قرار بگیره

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 23 تیر1392 - 9:47pm
مدیر سایت
مدیر سایت

naser1 نوشته است:
آرتين جان منظور خاصي نداشتم شرمنده من از همه دوستان معذرت ميخوام
حالا ميشه لطف كني واون پست و پاك كني آخه دوستان پيام ميدن در مورد gpr ميپرسند ومن نميخوام از من دلگير شند

بنظرم مشکلی نیست ، اگه جنابعالی در مورد اون gpr که گفتی ، توضیحات تکمیلی شو برای دوستان تو سایت میذاری ، خوب بزار اون پست بمونه و گرنه که حذف کنیم

یکشنبه 23 تیر1392 - 11:43pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

اینم از فایل های GPR داش ناصر برای ساخت

البته بنظرم گیرنده امواج رادیویی باشه تا GPR

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 23 تیر1392 - 11:58pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید جان ، در مورد اتصال lcd به مدار تو صفحات این پست گشتم ، متن شو پیدا نکردم ، هر عددی که روی pcb هست همون رو با سیم اتصال میدیم به همون شماره روی lcd و الباقی پایه ها lcd ازاد هستن ، درسته؟

دوشنبه 23 تیر1392 - 12:54am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 73 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure