انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 5:54am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 716 , 717 , 718 , 719 , 720 , 721 , 722 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza.1286 نوشته است:
میلاد جان حالا که گرفتی نمیتونی پس بدی که!! بهتراشو سوا کن یه مدار جمع کن بعد اگه تونستی حضوری برو و بهتر خرید کن و یکی دیگه بساز خرجش یه تیکه فیبره!

ممنون رضا عزیز دارم همین کارو میکنم. ولی فکر نکنم حضوری هم فرقی داشته باشه اون هفته از شهرستان 300 کیلومتر کوبیدم رفتم تهران بازم همین اشغالهارو خریدم.

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 5:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس حمید کدوم تیپ خازن بهترین نویز گیری رو بین اس ام دی ها داره? np0, x7r یا c0g البته ببخشید سوال بی ربطی بود. ممنون

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 5:18pm
مدیر کل
مدیر کل

masoud-n نوشته است:
مهندس حمید کدوم تیپ خازن بهترین نویز گیری رو بین اس ام دی ها داره? np0, x7r یا c0g البته ببخشید سوال بی ربطی بود. ممنون

NP0 , C0G که تقریبا یکسان هستن و بیشتر بلحاظ دقت و پایداری حرارتی در مدارات حساس فرکانسی استفاده میشن. ولی برای نویزگیری همون X7R مناسب هست. کلا تفاوت محسوسی از نظر میزان نویزگیری بین اینها وجود نداره چون همشون سرامیکی هستن و رنج فرکانس کارشون نزدیک به هم هست.

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 5:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت مهندس حمید بابت خلق این مدار بی نقص.خدمت شما عارضم که مدار بنده در اولین استارت بالا اومد و با تنظیمات پش فرض فراتر از اون چیزی که مد نظرم بود جواب داد.جای تشکر داره که این مدار رو رایگان در اختیار همگان قرار دادید.تنها مشکل بنده در قسمت تفکیک بود که اعداد سه گانه بدین ترتیب بود 789 691 320 .البته با دونوع آی سی 357 تست کردم که اعداد تقریبا در همین رنج بود.حالا خواهش بنده این است که بفرمایید این آی سی ها از نوع تقلبی هستند یا خیر.پیشاپیش از پاسختون کمال تشکر و رو دارم
http://8pic.ir/images/wjzby1hm8t8soe2vpl1a.jpg

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 5:59pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم میلاد عزیز. خیلی ممنون. شما هم خسته نباشین.
اعداد سه گانه شما که هیچ اشکال و ایرادی ندارن! کاملا در رنج درست هست و لذا آیسی های شما هم اصلی هستن. مشکلی نیست. اگر آیسی تقلبی باشه اعداد خیلی متفاوت از اینها هستن.

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 6:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
kاوه نوشته است:
سلام...دوستان واسه لوپ60 ولوپ30 سیم لیتز مناسبه یا سیم افشان..لطفا هرکدوم ک مناسبه با ذکر نمره سیم و تعداد دور راهنمایی بفرمایید...ممنون

دوست عزیز سیم لیتز کاملا مناسبه ولی کو سیم لیتز؟!!

دوست عزیز شما اگه اطلاع داری لطف کن راهنمایی کن پیدا کردنش با من..

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 6:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kاوه نوشته است:
mhak نوشته است:
kاوه نوشته است:
سلام...دوستان واسه لوپ60 ولوپ30 سیم لیتز مناسبه یا سیم افشان..لطفا هرکدوم ک مناسبه با ذکر نمره سیم و تعداد دور راهنمایی بفرمایید...ممنون

دوست عزیز سیم لیتز کاملا مناسبه ولی کو سیم لیتز؟!!

دوست عزیز شما اگه اطلاع داری لطف کن راهنمایی کن پیدا کردنش با من..

ایول اقا کاوه! ببینم چه میکنی :D اینم جدولش
مثلا awg18 میشه معادل 1 میل

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 6:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان عزیز ...اگه بچه ها تونستن تستها شون رابر مبنای استیل یا اهن وحتی فیبر مسی قرار ندهند چون فلزیاب های پالسی این دسته رابخوبی جواب میدن --اگه شما به جای فیبر مسی یک ظرف مسی قرار بدین متوجه میشین تفاوت برد را -اگه میسه بایک النگوی طلا تست بگیرین ودیگ مسی کوچک که خیلی ها دارن منم دارم دستگاه رامونتاز میکنم اگه مشغله کاری بزاره نتیجه را میگم خدمتتون از مهندس حمید هم به خاطر مدار بسیار جا لب شون تشکر میکنم .در ضمن به عنوان یک پیش نهاد اگه تغذیه اپ امپ را از تغذیه میکرو بااستفاده از یک تراکو پاور جدا کنیم فکر کنم نتیجه خوبی بگیریم :-H

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 7:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجتبی455 نوشته است:
سلام خدمت دوستان عزیز ...اگه بچه ها تونستن تستها شون رابر مبنای استیل یا اهن وحتی فیبر مسی قرار ندهند چون فلزیاب های پالسی این دسته رابخوبی جواب میدن --اگه شما به جای فیبر مسی یک ظرف مسی قرار بدین متوجه میشین تفاوت برد را -اگه میسه بایک النگوی طلا تست بگیرین ودیگ مسی کوچک که خیلی ها دارن منم دارم دستگاه رامونتاز میکنم اگه مشغله کاری بزاره نتیجه را میگم خدمتتون از مهندس حمید هم به خاطر مدار بسیار جا لب شون تشکر میکنم .در ضمن به عنوان یک پیش نهاد اگه تغذیه اپ امپ را از تغذیه میکرو بااستفاده از یک تراکو پاور جدا کنیم فکر کنم نتیجه خوبی بگیریم :-H

دوست عزیز اگه فایل توضیحات رو خونده باشی مهندس نوشتن که اگه نکته ی خاصی توی مدار باشه که نیاز به تغییر داشته باشه بهتره خصوصی اعلام بشه و چندین بار هم سر این مسایل تاپیک به بیراهه کشیده شده پس از مهندس تقاضا دارم این پست رو ویرایش کنن و یا خودتون ویرایش کنین

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 7:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دمت گرم رضا جان خیلی اقایی..فقط من از این جدول سردر نمیارم میشه یکم راهنماییم کنی

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 8:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 716 , 717 , 718 , 719 , 720 , 721 , 722 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 169 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure