انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 7 مهر1403 - 1:53am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 725 , 726 , 727 , 728 , 729 , 730 , 731 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

m.m.s نوشته است:
دوست عزیز لوپ1*1رو بیخیال شو
برای این دستگاه فقط و فقط عنکبوتی بهترین جواب رو میده ولاغیر @};- @};-

لطفا اطلاعات نادرست قرارندین.

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 2:49pm
مدیر کل
مدیر کل

m.m.s نوشته است:
دوستان خسته نشدید اینقدر تو هوا تست گرفتید.لطفا کاوش کنید و تجربیاتی کسب کنید و به دیگران نیز انتقال بدید.
مثل من که 160سانت کندم و فقط به جسد 500ساله برخوردم [-(
خدایی دیگه تست تو هوا رو بیخیال بشین @};- @};-

دوست عزیز خسته نباشین. هول هم نباشین! :D
نمیدونم توقع شما از فلزیاب و فلزیابی به چه صورت هست. ما هیچ دستگاه بی خطایی نداریم. با این حال بنظر من و بر اساس اطلاعاتی که شما دادین اصلا مورد شما خطا نبوده! شما موردی رو در 160 سانتی سنس داشتین که با حذف آهن هم حذف شده. قاعدتا اگر قرار بود به دستگاه اعتماد کنین نباید حفاری میکردین! ولی احتمالا محض احتیاط خودتون حفاری کردین. اینجا دیگه ایراد گیری از عملکرد دستگاه معنی پیدا نمیکنه! چون دستگاه به شما گفته آهن. ارزش آهن هم که برای همه مشخصه. پس شما صرفا بخاطر ذهنیت خودتون 160 سانت حفاری بیمورد انجام دادین!
مطلب بعدی در خصوص عدد تفکیک هست که 45 فرمودین. بنا بر تستهای من این عدد در کنار مثبت بودن نتیجه سیستم حذف آهن ؛ میتونه مربوط به یک آهن کوچک یا یک میله آهنی بلند ولی نسبتا نازک باشه. آیا شما بطور کامل جسد و گور رو بازرسی کردین و چنین چیزی پیدا نشده؟! #-o اگر پیدا میشد که خب صحت عملکرد دستگاه هم بصورت صد در صدی تایید میشه و الان باید کاملا خوشحال هم باشین! :D
توجه داشته باشین وقتی سنس خیلی ضعیف باشه دیگه نه عدد تفکیکی به شما اعلام میشه و نه حذف آهن عمل میکنه. پس سنس در حد قابل ملاحظه ای قوی بوده. تحت چنین شرایطی خیلی بعید هست که فلزی در کار نباشه.
در مورد حفره هم باید توجه داشته باشین که اثر حفره برعکس فلز هست! این فلزیاب حفره رو خوب سنس میکنه ولی نه به جای فلز!!! برای حفره باید عدد میتر منفی داشته باشین و دیگه بوق و تفکیک در کار نیست. مورد شما ربطی به حفره نداشته.
در خصوص لوپهایی هم که فرمودین اصلا ارتباطی وجود نداره. بحث سنس فلز یا حفره ربطی به نوع لوپ نداره و تمام انواع لوپها در این زمینه یکسان عمل میکنن. فقط میزان بردشون تفاوت داره. اشتباه شما جایی بیشتر خودش رو نشون میده که حساب لوپ عنکبوتی رو از تخت جدا میکنین! در صورتیکه این دو لوپ کاملا از یک خانواده محسوب میشن و اگر میدان مغناطیسی اطراف این لوپها رو بخواین بصورت مجازی مجسم کنین به یک شکل هستن!
کلا خیلی خوبه اگر قبل از قضاوت عجولانه روی تک تک نکات فنی و دلایل احتمالیش خوب فکر کنین. وگرنه در نهایت خودتون متضرر یا نا امید میشین و این حالت رو متاسفانه خیلی از کسانی که تا بحال در کاوش به جایی نرسیدن دارن!

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 3:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

m.m.s نوشته است:
دوست عزیز لوپ1*1رو بیخیال شو
برای این دستگاه فقط و فقط عنکبوتی بهترین جواب رو میده ولاغیر @};- @};-

واقعاً که اطلاعات غلطیه!!!! ببینم دوست عزیز، با این عنکبوتی میتونی یه بار (نمیگیم معمولی حتی به ابعاد یه کامیون 10 تن) رو بالای 10 متر رو هم بزنی؟ ولی بنده مطمئنم با 2 در 2 میزنه. ;) ;)

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 3:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

m.m.s نوشته است:
دوستان خسته نشدید اینقدر تو هوا تست گرفتید.لطفا کاوش کنید و تجربیاتی کسب کنید و به دیگران نیز انتقال بدید.

آآآآآآآ.....اینجا دقیقاً از همونجاهاییه که لوپ بزرگ میطلبه. :D مهندس حمید درست میفرمایند، ممکنه اصل مطلبو از دست داده باشی. بعد از کندن اون جا دیگه نمیشه با لوپای کوچیک (به اصطلاح خودم مینیاتوری :D ) داخل حفره رو اصولی چک کنی چون سیگنالای خطا وارد میشن. باید با یه 1 در 1 یا چه بهتر 2 در 2 از روی کل محل رد بشی(اصطلاحاً اسکنش کنی)
موارد نسخه ای بوده که ذکر شده: " زیر جسد دفینه ای میباشد" و خود بنده هم خیلی موارد از دیگران شنیدم که تازه بعد از جسد شروع به حفاری کردن و موفق شدن. برادرم، برو سریع یه لوپ بزرگ علم کن و.... :D خدایی مارو هم ار نتیجش بیخبر نذار.

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 3:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: digger land
سلام، اخرش من نفهمیدم که چطور سیمهارو از داخل لوپ 1در1 ردمیکنید. لطفا عکس بگذارید.

توماس ادیسون : نود و هشت درصد موفقیتها عرق روی پیشانی است و تنها دو درصد الهام از درون است.

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 3:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام مهندس حمید خسته نباشین
مهندس یک لوپ یک در یک درست کردم با سیم افشان 75 که اهمش شد 1 /1 و
ظرفیتش هم
400
با دیلی 18 شناسایی میشه و با تنظیمات فرکانس 201 و پهنای پالس180 و انتگرال46. اسپید 1
آیرون ریجکت حتی باشماره 20 هم آهن حذف نمیشه

gladyator_089

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 3:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

taghy نوشته است:
سلام، اخرش من نفهمیدم که چطور سیمهارو از داخل لوپ 1در1 ردمیکنید. لطفا عکس بگذارید.

کاری نداره اول لوله ها رو بصورت مربعی با فاصله ی خیلی کم کنار هم میچینیم بعد با دقت سیم از داخل لوله ها به تعداد دور مورد نظر رد میکنیم تا الی آخر البته اگه قطر لوله کمی بیشتر باشه بهتره چون موقع جا زدن لوله ها ممکنه در محل اتصال لوله سیم کمی خمیده بشه که در لوله های باریک تر اشکال ایجاد کنه

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 3:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

m.m.s نوشته است:

سلام دوست عزیز من حرف شمارو تایید میکنم مشکل من ب شخصه اینه ک بالوپ 60 عنکبوتی(۱۸دورسیم ۱در ۱) دستگاهم عمق کمی رو میزنه lf هم باتوجه ب اعداد ۳گانه اصلیه مدار رو هم دوباره جمع کردم..توانجمن هم پرسیدم ک بهترین لوپ رو چطوری میشه ساخت ولی کسی ج نداد...اره دوست عزیز بخاطر دلیلایی ک اوردم با دستگاه بیرون نمیزنم..وگرنه کلی کار دارم یکی بهتر دیگری..

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 3:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545a نوشته است:
دوستانی که میخوان دستگاه تست کنند از ورق برنجی به جای مس استفاده کنند چون سنس ورق برنجی نزدیک به طلاست! درضمن فیبر مسی با خود مس خیلی متفاوته و ممکنه از لحاظ عمق زنی مایوستون کنه چون اکثر پالسی ها روی مس و مخصوصا روی خیلی کم میزنند
موفق باشید

مهران جان وقتی نقد هست چرا نصیحه.النگوی طلا انگشتر اینا که هستن من خودم با لوپ 80 یک النگورو یک متر میزنم خیلی هم فرقی با اهن نداره توی سنس.یک فلز 6 سانتی برابر با یک قطعه طلای8 سانتی برد داره خیلی ناچیزه خیالت راحت

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 4:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

PEERE DANA نوشته است:
سلام خواهش میکنم
میلاد7 عزیز:شما برای اتصال مدار به مادگی کانکتور با کابل میکروفن:سیم شیلد کابل به شیلد مدار و یکی از مغزی ها به نقطه ی لوپ 1 متصل کنید و مغزی دیگری هم به نقطه ی لوپ 2 بر روی فیبر متصل کنید...
و برای اتصال لوپ به کانکتور هم :در اینجا اینبار مغزی های سیم کابل رو مشترک کنید و یکطرف به ورودی لوپ (از سیم قطر داخلی و شروع سیم پیچ لوپ)و به نقطه ی لوپ 2 مدار که به مادگی کانکتور متصل و برقرار باشه...
و از شیلد کابل :هم یکطرف به خروجی سیم پیچ لوپ (قطر بیرونی)و طرف دیگر به نقطه ی لوپ 1 بر روی مدار که به مادگی کانکتور متصل میشه... وصل کنید...

پیر دانا عزیز کابلی که داخل مدار استفاده میشه شیلدش باید از مدار به کانکتور وصل بشه؟؟ اگه اینطوره از کانکتور باید به کجا وصل بشه؟ این شماتیک از رو توضیحاتتون کشیدم لطفا از رو تصویر راهنمای کنید ممنون

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 4:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 725 , 726 , 727 , 728 , 729 , 730 , 731 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: electrovanic , Google و 112 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure