انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 9:46pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 729 , 730 , 731 , 732 , 733 , 734 , 735 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان من هنوز مشغولم.... لوپ عنکبوتی با کیفیت 80 سانتی ساختم .... خازن های تانتالیوم و 2.2 و 2 تا مقاومت کنار 357 رو عوض کردم... 5 پیکو رو همچنین.... ترانزیستور کنار ماسفت و ماسفت رو عوض کردم...دیلی اولش 22 اما بعد متغیر میشه ...اما هنوز عدد ها پایین هستن 520 390 120.... اینم عکس .... ممکن ماسفت تقلبی باشه؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 10:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
m.m.s نوشته است:
یک سوال چرا دستگاه من با عدد میتر سنس4الی5 بوق بریده میزنه ولی دستگاه یکی از دوستان بوق ممتد
این قسمت منو خیلی آزار میده. #-o #-o
نظر اساتید چیه

احتمالا از 357 باشه

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 10:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

357 فلزی بستم.... 5 تا مختلف امتحان کردم...

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 10:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

انم عکس کلی...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 10:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

m.m.s نوشته است:
یک سوال چرا دستگاه من با عدد میتر سنس4الی5 بوق بریده میزنه ولی دستگاه یکی از دوستان بوق ممتد
این قسمت منو خیلی آزار میده. #-o #-o
نظر اساتید چیه

سلام
دوست عزیز عدد پهنای پالس مناسب با ماسفت تون رو قرار بدید...اگر ماسفت تقلبی باشه و پهنای پالس رو بالاتر از حدش قرار بدین و یا کمتر از حد باشه ...در اوایل سنس صدا بریده بریده میشه ...و مورد بعدی میتونه از تنظیم بالا و نامناسب آیرون ریجکت باشه...

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺷﺎﻳﺪ ﺳﻮﺍﻝ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﯼ ﺑﺎﺷﻪ ﺗﻨﻈﻴﻤﺎﺕ ﭘﻴﺶ
ﻓﺮﺽ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﭼﻴﻪ ؟ ﻣﺜﻞ ﻓﺮﮐﺎﻧﺲ ﻭ ﺍﻧﺘﮕﺮﺍﻝ ﻭ ﻏﻴﺮﻩ!
ﺑﺎﺑﺖ ﺍﻳﻦ ﺳﻮﺍﻝ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻋﺬﺭ ﻣﻴﺨﻮﺍﻡ

خدايا مددی کن

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 10:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز تنظیمات پیش فرض همون تنظیمات اولیه هستش که بعد از پروگرم کردن میکرو مشاهده می کنید

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 10:58pm
مدیر کل
مدیر کل

kamal857 نوشته است:
دوستان یه سوال داشتم.
من وقتی که یه فلزی رو ثابت تو فاصله ثابت میزارم.اعداد سنس چهار الی هفت رقم نوسان داره.
این طبیعیه؟

هم مشکل شما و هم دوست دیگرمون که بوق بریده بریده دارن بیشتر از اثر نویز هست! نویز در ابتدای سنس فلز که بصورت ضعیف هست خیلی بیشتر خودش رو نشون میده و در محیط منزل بخصوص با لوپهای بزرگ کاملا طبیعی هست.
در عین حال طبق تجربه من شما نمیتونین فلزی رو کاملا ثابت نگه دارین! :D فکر میکنین ثابت هست ولی تغییر یک میلیمیتر نسبت به لوپ هم اعداد میتر رو عوض میکنه! لذا اگر میخواین متوجه بشین مساله از نویز هست یا لرزش دست شما ؛ باید فلز رو روی چیزی ثابت قرار بدین که مطمئن بشین لرزشی نداره.

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 11:05pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
مهندس حميد عزيز با سلام ، طبق تحقيقات و تستهاي عملي در خاك كه با چند نفر از با تجربه ترهاي انجمن هم مشورتي داشتم ، بايد بگم كه ماسفت 840 براي اين مدار قدرتمند و حرفه اي خيلي ضعيف هست ، بايد يك ماسفت قدرتمند كه طبق اين ماسفت قدرتمند برنامه حذف آهن و تفكيك اصلاح بشه براي اين مدار فوق العاده پيدا كنيم تا قدرت نفوذ بهتر و بيشتري در خاك داشته باشه و همچنين عدد پهناي پالس هم بايد از حداكثر 300 شماره فعلي به حدود 400 افزايش داشته باشه ، مثلاً اگر از ماسفت 11آمپر 800 تا 1000 وات استفاده كنيم ميشه با بالابردن پهناي پالس نفوذ فوق العاده اي و عمق زني خيلي خوبي در حد لورنز از اين دستگاه بدست آورد ، ولي ماسفت 840 همچين شرايطي رو نداره و بايد حتماً تعويض بشه و يا كساني كه فقط عمق زني زياد مد نظرشون هست از ماسفت هاي قدرتمند استفاده كنند كه دراين صورت حذف آهن نخواهند داشت و كساني هم كه تفكيك در عمق زير 1 متر براشون مهمه از همين سيستم فعلي اسفاده كنن . سپاس مهندس @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 11:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mrmr16 نوشته است:
دوست عزیز تنظیمات پیش فرض همون تنظیمات اولیه هستش که بعد از پروگرم کردن میکرو مشاهده می کنید

آخه به غضنفر گفتن بلدی کامپيوتر کار کنی؟
گفت بله
گفتن بيا کامپيوتر رو روشن کن تا من برم دو تا قهوه بريزم بيارم
گفت : بلدم اما نه تا اين حد

داداش من اون غضنفر نيستم اين يکی گضنفرم مدارم دچار مشگل شده پروگرم ميشه ميکرو ورژن عوض ميشه اماتنظيمات ورژن قبل روشه مثل فرکانس 107
پهنا 130و الی آخر آره آقا mrmr 16واصه اين خاطر پرسيدم اگه شما بگى اعداد پيش فرض چيه ممنون ميشم

خدايا مددی کن

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 11:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 729 , 730 , 731 , 732 , 733 , 734 , 735 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 146 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure