انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 7:49pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 731 , 732 , 733 , 734 , 735 , 736 , 737 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام شب همه بخیر و خوشی... ~O)
استاد ورژن 2.20 رو تست کردم: @};-
ببخشید اگر کمی طول کشید...سیستم و پرو گرامر رو آماده کردم و هر چی میگردم فایل هگز نیست! :-? نگو که بدون دانلود کردنش از انجمن بیرون اومدم... =)) :D
فعلا 840 روی مدار بود!با ولوم خاموش :نور بکلایت ال سی دی عملکرد خوبی داره و زمان سنس بصورت چشمک زن آلارم یا عمل میکنه...که خیلی جالبه و در موقعیت هایی هم خیلی میتونه کاربرد مفید داشته باشه...حتی تا بکلایت 10 هم تست کردم کاملا واضح چشمک میزد...
فعلا در منزل با لوپ 50 تست کردم:پهنای پالس رو با تنظیمات نرمال تغییر دادم و تا350 چند مدتی قرار دادم...و 400 در مدت زمان کوتاهی هم بالا بردم...ماسفت گرم میشه ولی نه تا حدی که دست رو بسوزونه...(البته احتمال قوی در زمانهای طولانی مشکل ساز بشه و بقول شما هیت سینک لازمه یا ماسفت قویتر تست و جایگزین کنیم ...)با این لوپ با پهنای پالس 150 تا 200 افزایش برد اونقدری هست که راحت میشه تشخیص داد که برد افزایش پیدا میکنه...و از پ پ 200 تا 260 هم تغییر دادم و افزایش برد داشتیم ولی میزانش کم هست...پ پ 350 احساس کردم با شرایط نامناسب منزل...اندکی برد کاهش پیدا میکنه و صوت سنس بریده بریده میشه...
فرکانس هم تا 999 رنجش تغییر کرده بود و باید بیشتر تست کرد و دید در چه فرکانسهایی ساکت تر هست...
انشا... در اولین فرصت با لوپ 1*1 و ماسفت 11NK90 تست کرده و اعلام خواهم کرد...

جمعه 3 اردیبهشت1394 - 1:31am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون پیر دانای عزیز. خسته نباشین. منتظر نتایج تستهای شما هستیم.

جمعه 3 اردیبهشت1394 - 2:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
سلام و شب بخیر :x
به به خسته نباشید استاد عزیز :ymhug:
میبینم که ورژن جدید با پهنای پالس دوست داشتنی 500 به بازار اومد :D
واقعا ممنون ، خداییش آدم کارای شما رو میبینه یاد غول چراغ جادو میفته ، هر آرزویی داریم شما داری برآورده میکنی :)) ;) :-* :-*
همین الان تست های اولیه رو میگیرم و نتیجه رو اعلام میکنم خدمتتون
از همین تریبون به برادران خانواده فلزجو قول میدم تو اولین فرصت که به محیط تست واقعی برم با لوپ 1*1 قدرت بالای 5 متر این مدار رو با فیلم بهتون ثابت میکنم ;;)
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

جمعه 3 اردیبهشت1394 - 2:51am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

* اصلاحات جزئی متعدد.

عاشق اون اصلاحات جزئی هستم!! ;) @};-

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 4:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
غضنفر نوشته است:
آره ام ام اس جان بنده هم با يک مورد برخورد کردم که واقعا قد بلند بود به حدی که دو متر ده سانت متر زدم

دوستان شايد سوال مسخره ای باشه تنظيمات پيش فرض دستگاه چيه ؟ مثل فرکانس و انتگرال و غيره! بابت اين سوال از همه عذر ميخوام

تنظیمات پیشفرض در اخرین نسخه:

فرکانس 201
پهنای پالس 160
دیلی اتومات
بازه انتگرال 42
گراند 3
اسپید 4
حذف آهن خاموش (هر کسی باید عدد دقیق رو برای مدار و لوپ خودش پیدا کنه)
نور 5
ولوم 2
تون 8
و درجه حساسیت 18

ممنون آقا حميد

خدايا مددی کن

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 6:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت استاد حمید
استاد ورژن جدید رو تو خونه تست کردم واقعا دستت درد نکنه خیلی عالی شده ایشالا بارون بند بیاد یه تستی هم بیرون میکنم و نتایج رو خدممتون علام میکنم ;)

خدمت دوستان هم علام کنم که 357 فروشگاه چهره با شماره سریال m31rb تقلبی تشریف داره ولی دیروز نیکو شاپ با شماره سریال jr35kبرام فرستاد که همه چیز در حد نرمال کار میکنه در ضمن ماسفت 840 با سریالy37k gy نسبت به 148g خیلی کمتر داغ میکنه در حدی که به زور قابل احساسه ولی 148g واقعا داغ میکنه و قابل احساس ~O)

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 7:02am
کاربر فعال
کاربر فعال

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
حمید نوشته است:
مجتبی455 نوشته است:
سلام خدمت دوستان عزیز ...اگه بچه ها تونستن تستها شون رابر مبنای استیل یا اهن وحتی فیبر مسی قرار ندهند چون فلزیاب های پالسی این دسته رابخوبی جواب میدن --اگه شما به جای فیبر مسی یک ظرف مسی قرار بدین متوجه میشین تفاوت برد را -اگه میسه بایک النگوی طلا تست بگیرین ودیگ مسی کوچک که خیلی ها دارن منم دارم دستگاه رامونتاز میکنم اگه مشغله کاری بزاره نتیجه را میگم خدمتتون از مهندس حمید هم به خاطر مدار بسیار جا لب شون تشکر میکنم .در ضمن به عنوان یک پیش نهاد اگه تغذیه اپ امپ را از تغذیه میکرو بااستفاده از یک تراکو پاور جدا کنیم فکر کنم نتیجه خوبی بگیریم :-H

خواهش میکنم.
در خصوص فلزات مختلف واقعا هیچ مشکلی وجود نداره. میتونین حتی با مقدار بسیار کوچک طلا هم تست کنین. از این گذشته تنظیمات بیش از حد وسیع و بی سابقه برای این طرح دست اپراتور رو در تبدیل این فلزیاب برای سنس هر نوع هدفی باز میذاره و در تکنولوژی پالسی چیزی فراتر از این قابل دستیابی نیست.
مطلب شما در خصوص تراکوپاور هم ارتباطی با سیستم این مدار نداره و تغذیه آپ امپ هم در این مدار ربطی به میکرو نداره! یک مقدار مدار رو بیشتر بررسی کنین متوجه میشین. وضعیت تک تک نقاط مدار هم با اسکوپ قبلا بصورت دقیق بررسی و مدار با وجود سادگی کاملا بهینه شده. اینکه در فلان مدار فلان کار انجام شده دلیل نمیشه در اون مدار بهترین کار صورت گرفته باشه و چه بسا در مدارات معروفی مثل ماینر هم میشد هم بهتر طراحی کرد و هم ساده تر! هنر طراحی هم یعنی همین که شما هر چیزی رو بصورت دقیق و در حد نیاز در مدار قرار بدی و از شلوغ کاری بیهوده خودداری بشه. وگرنه با این وضعیت قطعات موجود در بازار و احتمال اشتباهات در مونتاژ و غیره هر چه مدار بزرگتر و قطعات اضافی بیشتر باشه اتفاقا شانس جوابگیری مطلوب از مدار برای عموم کاهش پیدا میکنه.

کاملا موافقم و دقیقا زدی تو خال دانشمند حمید دوست عزیز مثل اینکه شما از اون دسته افرادی هستین که بهشون میگن کپی پیست که مثلا می خواهی فلان نکته فنی در یک مدار دیگه رو که ربطی به این مدار نداره رو کپی پیست کنی تو این مدار که چیو بگی؟!! نکنه می خواهی بگی بلدم بلدم آره؟؟! تو اگه بلدی خودت برو از صفر تا صد یک چنین مداری طراحی کن کپی پیست کردن کار جوجه دانشجو های ترم اولیه :)) =)) =))

سلام عزیزم . من فقط یک پیشنهاد دادم که البته باید به طور خصوصی ارسال میکردم -که بابت این مسِله از مهندس حمید معذرت خواهی میکنم 0من هم هرگز دانشجو نبوده ام .ولی اهل تحقیق وعلم هستم پس از دانشجویان عزیز هم معذرت خواهی میکنم -....امید وارم همگی موفق وشاد باشین (همیشه از ایده های کوچک طرح های بزگ بوجود میاد -پس بهتره به ایده های دیگران فکر کنیم نه اینکه اونو تخریب کنیم -

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 8:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام مهندس حمید عزیز
بابت ورژن جدید ممنون
میگم ما که باتری هامون 4.5 امپر نیست نمیتونیم قدرت نهایی رو از مدار بگیریم؟!

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 8:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و خسته نباشيد خدمت مهندس حميد
واقعا ديگه كلمه اي پيدا نميشه كه معناي واقعيه تشكر از شما رو برسونه خدا عمر با عزت و طولاني به شما بده :YMPRAY:

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 9:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا کمک
.من ورژن قبلی دستگاهم 1.50 بود الان که اومدم 2.20 رو ریختم .ولی متاسفانه هیچی رو ال سی دی نمایش داده نمی شه . فیوز بیت ها رو هم f7 -d9 fc تنظم کردم .دوستان راهنمایی کنند.

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 9:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 731 , 732 , 733 , 734 , 735 , 736 , 737 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 73 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure