انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 3:44pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 737 , 738 , 739 , 740 , 741 , 742 , 743 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

2840644 نوشته است:
ممنونم دوستان در مورد خازن ۵ پیکو بنده از ۱۸ پیکو استفاده کردم و برای ماسفت از شماره k2611 استفاده کردم که ۹۰۰ ولتی ۱۱ امپره ثبات عالیه وقابل مقایسه با ۸۴۰ نیست و تفکیک و حذف اهن هم داره

سلام بيزحمت زحمت يکی از اين ماسفت برای من بخريد استاد تا حضوری از شما بگيرمش اگه مشگلی نيست

خدايا مددی کن

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 7:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

همین 2sk2611 رو من معرفی کردم همه نقض کردن حالا................
:-?? :-?? :-?? :-?? :-??

کسی که نتواند دنیا را بهتر کند پس به چه دردی میخورد

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 7:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

m.m.s نوشته است:

از همه دوستان متشکرم به بنده لطف دارن دوست من نتایج با دستگاه بنده به این شکل بود و با این ماسفت مشکلی ندارم در مورد تست با لوپ ۹۰ که با لوله اب و سیم لاکی نمره ۱ درست کردم این نتایج رو گرفتم با این ماسفت و خازن ۱۸ پیکو و تنظیمات دیلی ۲۷ و اضافه کردن ۱۰ شماره دستی به دیلی و گراند ۳ و اسپید ۴ و سنسیویتی ۱۶ و حذف اهن خاموش و فرکانس ۱۳۴ و پهنای پالس ۳۰۰ یک عدد قوطی حشره کش رو از ۱۴۰ سنس دارم و با گراند خاموش ۱۶۰ سانت سنس میشد در مورد ماسفت محسن جان حامد داره میتونی تهیه کنی قیمتش هم ۹۰۰۰ تومنه

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 7:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم عکس لوپ بنده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 7:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

2840644 نوشته است:
m.m.s نوشته است:

از همه دوستان متشکرم به بنده لطف دارن دوست من نتایج با دستگاه بنده به این شکل بود و با این ماسفت مشکلی ندارم در مورد تست با لوپ ۹۰ که با لوله اب و سیم لاکی نمره ۱ درست کردم این نتایج رو گرفتم با این ماسفت و خازن ۱۸ پیکو و تنظیمات دیلی ۲۷ و اضافه کردن ۱۰ شماره دستی به دیلی و گراند ۳ و اسپید ۴ و سنسیویتی ۱۶ و حذف اهن خاموش و فرکانس ۱۳۴ و پهنای پالس ۳۰۰ یک عدد قوطی حشره کش رو از ۱۴۰ سنس دارم و با گراند خاموش ۱۶۰ سانت سنس میشد در مورد ماسفت محسن جان حامد داره میتونی تهیه کنی قیمتش هم ۹۰۰۰ تومنه

همشهری چند دور پیچیدی؟
وچرا خازن 18پیکو؟
11nk100خوبه یا2sk2611?

کسی که نتواند دنیا را بهتر کند پس به چه دردی میخورد

آخرین بار توسط m.m.s در جمعه 4 اردیبهشت1394 - 8:17pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 8:10pm
مدیر سایت
مدیر سایت

غضنفر نوشته است:
2840644 نوشته است:
ممنونم دوستان در مورد خازن ۵ پیکو بنده از ۱۸ پیکو استفاده کردم و برای ماسفت از شماره k2611 استفاده کردم که ۹۰۰ ولتی ۱۱ امپره ثبات عالیه وقابل مقایسه با ۸۴۰ نیست و تفکیک و حذف اهن هم داره

سلام بيزحمت زحمت يکی از اين ماسفت برای من بخريد استاد تا حضوری از شما بگيرمش اگه مشگلی نيست

محسن جان نيكو شاپ اين ماسفت رو داره با قيمت 6000 تومن

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 8:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kamal857 نوشته است:
حمید نوشته است:
kamal857 نوشته است:
دوستان یه سوال داشتم.
من وقتی که یه فلزی رو ثابت تو فاصله ثابت میزارم.اعداد سنس چهار الی هفت رقم نوسان داره.
این طبیعیه؟

هم مشکل شما و هم دوست دیگرمون که بوق بریده بریده دارن بیشتر از اثر نویز هست! نویز در ابتدای سنس فلز که بصورت ضعیف هست خیلی بیشتر خودش رو نشون میده و در محیط منزل بخصوص با لوپهای بزرگ کاملا طبیعی هست.
در عین حال طبق تجربه من شما نمیتونین فلزی رو کاملا ثابت نگه دارین! :D فکر میکنین ثابت هست ولی تغییر یک میلیمیتر نسبت به لوپ هم اعداد میتر رو عوض میکنه! لذا اگر میخواین متوجه بشین مساله از نویز هست یا لرزش دست شما ؛ باید فلز رو روی چیزی ثابت قرار بدین که مطمئن بشین لرزشی نداره.

مهندس جان ممنون بابت راهنماییتون.
بله فلز کاملا ثابته,

حتی با حساسیت ۱ و پهنای ۱۰۰.هم این مشکل رو دارم.اعداد مربوط به انتگرال هم خیلی بالا پایین میشن.
ولی وقتی فرکانس رو کم می کنم اعداد کمتر تغییر می کنن.

ماسفت رو هم عوض کردم
با لوپ 20 سانتی هم چک کردم.
خازن 5 پیکو رو هم عوض کردم.
خازن تانتال 2.2 رو هم عوض کردم.
مشکل رو کماکان دارم.و هر چند ثانیه یه تک بوق.

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 8:17pm

سلام خدمت آقا حمید
به جای سه خازن تانتال از الکترولیت استفاده کرده بودم که مدار به درستی و با قدرت کار میکرد.
امروز خازنهای تانتال رو جایگزین کردم و مدار رو روشن کردم و با کویل ارور مواجه شدم :(
مجدد تک به تک خازنهای الکترولیت رو جای گزین کردم تا ببینم مشکل از کدام قطعه تانتال هستش ، ولی متاسفانه هر دفعه با همان کویل ارور مواجه شدم #-o
شما راهنمایی کنین مشکل از کجا میتونه باشه در این وضعیت که تخصصی هم در مورد الکترونیک ندارم #-o
میتونه مقاومتها حین لحیم کاری آسیب دیده باشن.لطفا راهنمایی کنین :YMPRAY:

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 8:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس حمید عزیز میشه از ماسفت 1500 یا 1700 ولت به شرط دارا بودن پارامترهای ماسفت 840 و 11nk100 استفاده کرد؟ و اهمش حداقل چقدر و حداکثر چقدر باید باشه؟ و چه پارامترهای دیگریو باید توجه کنیم.؟؟؟؟

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 8:33pm
مدیر کل
مدیر کل

2840644 نوشته است:
سلام دوستان ۲ روز رفتم برای تست و نتایج تستها و کاوش کار با ورژن ۲ ابتدا شماره های تفکیک فلزات با دستگاه بنده که در ادامه تغییر انجام شده رو هم اعلام میکنم تفکیک برای اهن عدد مربوطه ۸۴ تفکیک برای الومینیوم عدد مربوطه ۹۹ تفکیک برای قوطی حشره کش عدد تفکیک ۷۴ این اعداد بارها و بارها تست شده و نتایج دقیق بود در مورد برد دستگاه دوستان گراند خاموش باعث میشه برد تا ۲۰ درصد افزایش پیدا کنه ولی دستگاه در روی زمین دچار بی ثباتی میشه این مشکل در گراند روشن در عدد۲ کاملا حل میشه و دستگاه واقعا دارای ثبات واقعا عالی میشه در مورد حذف اهن روی عدد ۷ اهن بکل حذف میشه و قابل سنس نیست یک نکته مهم دوستان روی دستگاه بنده تفاوت ۱۰ درصدی کاهش برد از حساسیت ۲۰ به ۱۷ هست که زیر ۱۷ تا ۱۱ تست شد که به هیچ عنوان حتی ۱ سانت کاهش نداشتم در مورد ماسفت بنده از ماسفت ۹۰۰ ولتی استفاده کردم که هم تفکیک دارم هم حذف اهن دوستان در مورد ماسفت بهترین رنج روی ۹۰۰ و ۱۰۰۰ هست که با امپر ۱۱ باشه روی دو تا ماسفت واقعا عالی بود یکی این ماسفت و یکی ماسفت تست شده توسط اقا رضا۶۸ در مورد ثبات و سرعت سنس واقعا و واقعا و واقعا به اقا حمید گل تبریک میگم برادر واقعا عالی بود خبر بهتر که برای همه دارم بچه ها چند روز پیش روی سیستمی که برای تست بهشون دادم جای مشکوکی رو کاوش کردن که نتایج عالی گرفتن روی ۱۷۰ تونستن جام نقره و تعدادی سکه مسی و نقره در بیارن بازم تبریک میگم حمیدجان در مورد ماسفت معرفی شده اقا رضا ۱۱nk100 ماسفت ۱۰۰۰ ولتی ۱۱ امپر ساعته که واقا جواب عالی داده ۱۰۰ در ۱۰۰ بهتر از ۸۴۰ هست که دستگاه علاوه بر افزایش برد دارای ثبات خیلی خیلی زیادی میشه دوستان تست کنن تا متوجه بشن در مورد ماسفتی که بنده هم معرفی میکنم همینطوره و منم چند نقطه رو زدم که باید کندن رو شروع کنم با امید موفقیت همگی

خیلی ممنون از شما لطف دارین. خسته نباشین.
نتیجه خوبی بوده و جای تبریک داره. فقط اعداد تفکیک شما اصلا درست نیستن! آهن باید حتما زیر 70 باشه وگرنه سیستم حذف آهن هم حذفش نمیکنه! آلومینیوم هم معمولا بین 80 تا 90 هست و نباید 99 باشه. اصولا هیچ فلزی نباید تفکیک 99 بده وگرنه نشون میده مدار یا ماسفت یا آپ امپ ایراد داره و باعث میشه نشه فلزات مختلف رو زیاد از هم تفکیک کرد. حالا متوجه نشدم اگر این وضعیت اعداد بخاطر ماسفت بوده باشه خب طبیعتا اون شماره مورد تایید نیست. بهرحال خیلی بهتره همه اینها رو با نسخه 2.20 تست کنین. نسخه 2 مناسب تفکیک نیست و اشکالاتی هم داشت که کاملا رفع شده.

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 8:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 737 , 738 , 739 , 740 , 741 , 742 , 743 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Radvi و 88 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure