انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 4:16am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 770 , 771 , 772 , 773 , 774 , 775 , 776 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چنگیز نوشته است:
فرایند ذاتا گرون فروشه همه چیزش گرون تر از جاهای دیگست، قطعاتش هیچ فرقی با پایا نمیکنه، گرونتر میده چون میخوادبگه که مال من بهتره. درسته که هیچ گرونی. بی حکمت نیست ولی داره از این مثل سواستفاده میکنه...

عرض ادب و احترام !
دوست عزیز پایا وارد کننده ی دست اول هست و مستقیما از کارخانه خرید میکنه ،حالا اینکه چرا بعضی اجناس رو جنس درجه ی 1 نمیاره بحثش جداست ولی فرایند خیلی از اجناس رو با واسطه میگیره... مطمئن باشید ...

مطلب دیگری که میخوام عرض کنم در مورد فروشگاه توکل هستکه یکی از دوستان اعلام کرده بودن آیسی 357 با نوار سفید رنگ رو 5000 تومن ازش خریدن و جواب دهیش خوب بوده ...
چند روز پیش بنده ازش خرید کردم و دقیقا همون آیسی رو با قیمت 6000 تومن به بنده داد و من هم 2 عدد خریدم و بعد از تست دیدم هر دوتاش کوئل ارور میده و فقط ایسی فلزیش که 18000 تومن حساب کرد جواب داد ...در صورتیکه همین ایسی رو پایا داره 10000 تومن میده .
موفق و پیروز باشید .
در پناه حق.

آخرین بار توسط majid_famali در چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 6:01pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 5:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون مهران عزیز : طرف از این حربه و تهدید اینکه در سایت فعالیت داشته ای و ...... راپورت و ............. گفت بی خیال شو !!!!!
حتی قبلا به صورت عمومی پست زدم و تهدیدش کردم گفتم اگر تا اخر این ماه یعنی برج 1 پولو ندی ازت شکایت می کنم و از طریق شماره حساب ادرست را گیر میارم. گفت برو هر گویی می خوردی بخور اگر مردی به قاضی بگو چه مداری می خواستم برایت درست کنم. !!!!!!!!!!!!!!!! =))
دوستان عزیز لطفا اگر سوالی بود پیغام خصوصی بدین. اینجا جاش نیست.همان یک پست کفایت می کنه حتما طرف با یوزر جدید می خواند.
با تشکر

آخرین بار توسط amiri11 در چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 6:07pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 6:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amiri11 نوشته است:
ممنون مهران عزیز : طرف از این حربه و تهدید اینکه در سایت فعالیت داشته ای و ...... راپورت و ............. گفت بی خیال شو !!!!!
حتی قبلا من تهدیدش کردم گفتم اگر تا اخر این ماه یعنی برج 1 پولو ندی ازت شکایت می کنم گفت برو هر گویی می خوردی بخور اگر مردی به قاضی بگو چه مداری می خواستم برایت درست کنم. !!!!!!!!!!!!!!!!
دوستان عزیز لطفا اگر سوالی بود پیغام خصوصی بدین. اینجا جاش نیست.همان یک پست کفایت می کنه حتما طرف با یوزر جدید می خواند.
با تشکر

:D :)) =))
عجب آدمیه ن...ا...م...ر...د ...
:-o

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 6:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این اون مداریه که دوستان دنبالش میگردن یه مدار شارژ اتوماتیک با lm317 برای باطریهای ۱۲ ولتی که باید با یک عدد ترانس ۱۶ ولتی متصل بشه و تا ۳ امپر میتونید ترانس قرار بدید این مدار دارای ۲ ال ایدی هست که یکی زمانی که باطری رو متصل میکنید روشن میشه و یکی هم موقعی که داره شارژ میشه کم کم روشن میشه و وقتی فول شارژ شد ال ای دی کاملا روشنه و باطری بصورت اتوماتیک از مدار خارج میشه تا صدمه نبینه من خودم قبلا از این مدار استفاده میکردم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 6:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محصولی از مهرام کيت
لطفا مهندسی معکوس يادتون نره

خدايا مددی کن

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 6:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کیتش مگه چنده؟! اون بنده خدام زحمت کشیده!!

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 6:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
محصولی از مهرام کيت

محسن جان قیمت کیت کاملش ۱۵۰۰۰ تومن به نظر شما ارزش معکوس داره

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 6:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فروشنده فرایندالکترونیک یه عوضی تمام عیاره با اون زبون چرب و نرمش که تمامی قطعات رو چندین برابر قیمت میفروشه.
دیروز اونجا بودم آیسی 357 پلاستیکی رو 7500 قیمت داد تازه اصل هم نبود.فلزی هم 16000میگفت که با جنس پایا اصلا" فرقی نداشت.
دوستان به هیچ وجه از فرایند خرید نکنید.

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 6:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

2840644 نوشته است:
غضنفر نوشته است:
محصولی از مهرام کيت

محسن جان قیمت کیت کاملش ۱۵۰۰۰ تومن به نظر شما ارزش معکوس داره

نیوکیت هم نمونه دیگه ای از این مدار گذاشته که بنظرم ارزش ساخت نداره راحت یه شارژر آماده بخرید
http://www.newkiteshop.com/product_info ... 8%AA%DB%8C

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 6:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا حميد آپديت لوپ به کجا رسيد

در ضمن دوستان مطالب رو در تايپيک مخصوص خودش مطرح کنن خواهشا

خدايا مددی کن

چهارشنبه 9 اردیبهشت1394 - 7:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 770 , 771 , 772 , 773 , 774 , 775 , 776 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 117 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure